UN NWO is here

• https://unnwo.org

The United Nations New World Order Project is a global, high-level initiative founded in 2008 to advance a new economic paradigm, a new political order, and more broadly, a new world order for humankind, which achieves the UN’s Global Goals for Sustainable Development by 2030, and the happiness, well-being, and freedom of all life on Earth by 2050.

no co za jajca..
    teorie spiskowe dziejów stają faktem.
    To jest dobre:

Happytalism is a new economic paradigm which places happiness, well-being, and freedom at the center of human development models, systems, and all life.

Happytalism hahah, no cuda na kiju.

A New Economic System, Socio-Political Philosophy, And Human Development Paradigm Which Places The Primacy Of Happiness, Well-being, and Freedom At The Center Of Human Development And All Life.

“A great revolution is waiting for us. The crisis doesn’t only make us free to imagine other models, another future, another world. It obliges us to do so.”

No i widać widać, po co cała ta szopka była.
    No ale to przecież teorie spiskowe i foliarstwo 😉

• Patroni

@baku Happytalism.
    Usmiech przez lzy poprostu

• Patroni

@Cynamon tak i to jest na poważnie strona. Prawo do szczęścia to jest wymysł komuchow. Ty jesteś odpowiedzialny za szczęście innych.
    Wolny kraj to indywidualność i POSZUKIWANIE swojego szczęścia. Nie prawo do szczęścia tylko do POSZUKIWANIA czyli do starania się zaspokoić swoje „poczeby”. Totalne odwrócenie do góry nogami naszej kultury.

Muszę mówić że weganie wyznają dokładnie taka sama ideologie? Szczęście zwierząt. TY musisz zwierzętom zapewnić szczęście. Bo one majo prawo do szczęścia!
    Bo maja oczka i uszka wiec som jak ludzie!

Czy raczej - ludzie są bydłem...

Niestety większość populacji udowadnia ta tezę dziś... zachowują się jak bydło a nie jak ludzie z godnością.

• Wczoraj oglądałam po raz drugi film o Kambodży, "rolniczym raju".
    Kilka miesięcy temu oglądało się go zupełnie inaczej niż dzisiaj...

• @Anna ja byłam w Kambodży 4x i jak nadąży się jeszcze okazja to znowu pojadę.Lubię autentyczność jaka panuje w tym kraju😉. No i jak jestem to wymieniam dolce na Riele i płace używam tylko miejscowej waluty nigdy zielonych😉.

• @anka Ania, teraz to już tylko stop pozostaje, albo na upartego rowerem 😏 Ale mi tęskno się robi za podróżą, jak czasem coś napiszesz. Za tym nowym życiem, jakie wchodzi w człowieka, jak nie wie, co go czeka. Mamy do czynienia z implozją (energia idzie do wewnątrz i wybucha) na tylu kur... poziomach...

• @Anna ja prawdę powiedziawszy byłam o krok od kupienia roweru w Bangkoku i przejechania nim Tajlandii,Malezji i Indonezji.

Niestety wielokrotnie w Kambodży zwłaszcza jak podróżowałam całkowicie sama to miałam bardzo dużo incydentów ze strony wściekłych psów i porzuciłam koniec z końcem ten pomysł.

We dwoje to zupełnie inna bajka. To samo z małpami zwłaszcza makakami, jak się idzie całkowicie samemu to potrafią być dranie mega agresywne.W Kambodży i Tajlandii niestety nie tylko ja miałam problem z atakami psów.

W krajach muzułmańskich typu Malezja ma się od nich spokój i można poczuć prawdziwa ulgę.W Birmie psy były wyjątkowo łagodne bo ludzie tam są bardzo humanitarni do wszystkiego co się rusza i wystawiają im wszędzie wodę i jedzenie.Tylko raz miałam stracha jak mnie w środku nocy otoczyły.

@Anna świat jest taki piękny,mam nadzieje,że będzie ci dane go poznać, tego sobie i tobie życzę😊.

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii