Navigation

    Ave Ziomalu

    • Register
    • Login
    • Search
    • Categories
    • Recent
    • Tags
    • Popular
    • Users
    • Groups

    Popularne Tematy

    • Książki o globalizmie, masonerii, polityce

    • Ciekawe linki z różnych dziedzin

    • Anty mięsne propagandy

    • Q

      Mózg się lasuje jak się tego słucha. Posłuchajcie co się dzieje w "praworządnej" Holandii. Brak mi po prostu słów. 🤯🤯🤬🤬🤬

    • Q

      Jak zwykle świetna analiza pana Klimczewskiego z bardz ważnymi słowami na temat zakażeń i zjadliwości koronki

    Użytkownicy Online

    B
    N

    Respiratory

    Koronawirus
    respirator
    5
    6
    87
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • F
      Fexina last edited by

      Screenshot_20200530-190329_Facebook Screenshot_20200530-190323_Facebook

      Wysylam zdjecia respiratorow, oraz tekst po angielsku tlumaczacy czym sa, do przemyslenia. Otoz respiratory to intubacja prowadzaca do gardla ktora jest tam az do momentu kiedy przezyjesz albo umrzesz. Pacjenci nie moga jesc i pic, ani robic inne naturalne rzeczy - maszyna utrzymuje Cie przy zyciu. Dyskomfort i bol przy respiratorze zmuszaja brania lekow przeciwbolowych i usypiajacych przez caly czas intubacji. Po 20tu dniach mlody pacjent traci 40 procent masy miesniowej, dostaje urazow w miejscach gdzie tuba byla umiejscowiona.

      adrian1111 1 Reply Last reply Reply Quote 0
      • adrian1111
        adrian1111 @Fexina last edited by

        @Fexina Pacjent dostaje zarcie przez sonde (przez nos do zoladka) lub w dluzszym okresie przez pega (przez brzuch do zoladka). Z reguly pod respirator podpinane sa osoby ktore sa nieprzytomne ze spadajaca saturacja. Zatem co do odczuwania bolu bym sie klucil bo i tak taki pacjent zostaje nieprzytomny. No chyba ze te przeciwbolowe srodki daje sie w przypadku osob przebudzonych a niezdolnych do oddychania samodzielnie. Moze kilka razy widzialem takie osoby.
        A co do utraty masy....przy szpitalnym karmieniu gownem w plynie (mix czy nutrison) to napewno to na zdrowie nie wychodzi. Ale ze 40% masy? Tez nie widzialem.

        P 1 Reply Last reply Reply Quote 2
        • P
          Palma Patroni @adrian1111 last edited by

          @adrian1111 Normalne, organizm potrzebuje protein by przeżyć każdy dzień, jak dostarczają sztuczne gówno to zjada sam siebie.

          adrian1111 1 Reply Last reply Reply Quote 0
          • adrian1111
            adrian1111 @Palma last edited by

            @Palma W miksach jest zmielony kawalek jakiegos niewiadomego pochodzenia ugotowanego miesa z jakimis badylami czy kasza i tym podobnym gownem. Bardzo czesto takie miksy w formie sniadania sa na mleku ze zmielona kasza. Zatem bialko jest w otoczeniu gowna.
            W nutrisonach czyli gotowym zarciu przemyslowym jest GOWNO po ktorym z poczatku ludzie sraja woda. Zdrowe to nie jest i wolalbym zezrec badyla niz to ale sam jestem zdziwiony jak ludzie moga to dostawac lata i nie stracic masy miesniowej. Wiec w mysl medycyny akademickiej jest to cudowne idealne jedzenie dla chorych bla bla bla. No ale dostaja to lata a i tak dalej choruja i w koncu sie zbieraja...bo to jedzenie nie leczy.

            1 Reply Last reply Reply Quote 1
            • A
              Anna last edited by

              O respiratorach, nie oglądałam jeszcze. Wystarczył mi widok Fałszi - jak ktoś w komentarzach zauważył, przypomina kolesia z "Dziecka z Rosemary", starego horroru.

              1 Reply Last reply Reply Quote 0
              • anka
                anka last edited by

                Zaprogramowane ludobójstwo za pomocą procedur medycznych, w tym respiratorów, pod przykrywką Covid-19

                http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/07/zaprogramowane-ludobojstwo-za-pomoca-procedur-medycznych-w-tym-respiratorow-pod-przykrywka-covid-19-r/

                1 Reply Last reply Reply Quote 1
                • 1 / 1
                • First post
                  Last post