Lek na swirusa

• https://www.theatlantic.com/science/archive/2020/05/remdesivir-cats/611341/

Ave. Przybyłam z YouTube.
    Ciekawostkę przynoszę. Remdesivir ma być klepnięty jako lek na covid zawiera substancje GS, która jest delikatnie zmodyfikowana w stosunku do leku na koci FIP.

W Chinach był i jest wielki czarny rynek leku na fipa. Oficjalny (chociaz też nierejestrowany) lek na fip to mutian, cena około 1400 zł za fiolkę (zależnie od wagi kota starcza na ok tydzień, cała kuracja trwa prawie 3 Mc). Te z Chin kosztują ok 400-800 zł za butelke w zależności od wersji, jest ich wiele.

Lek na covid istnial przed "pandemia" i był produkowany na dużą skalę tam gdzie ona niby się zaczęła. Co więcej, w Polsce są osoby, które już od wielu miesięcy mają go w domu, jak również takie, które pomagają go ściagac. Ten rynek jest naprawdę duży.

Ciekawe ile będzie kosztował ludzki lek? I czy to zbieg okoliczności, że był produkowany w Chinach na lewo oraz że generalnie mamy sytuację, w której lek pojawia się przed pandemia?

Mądre głowy tu są. Napiszcie co sądzicie. Mnie na początku tego gówna zastanawiało, czy nie okaże się że GS będzie lekiem. I masz babo..

• ale po co dyskutować nad 'lekiem' skoro można żywić się tak aby nie zachorować. ja od 6 lat nie byłem nawet przeziębiony mimo że mam krzywą przegrodę czyli większą podatność na infekcje

• Patroni

@vibo napisał w Lek na swirusa:

ale po co dyskutować nad 'lekiem' skoro można żywić się tak aby nie zachorować. ja od 6 lat nie byłem nawet przeziębiony mimo że mam krzywą przegrodę czyli większą podatność na infekcje

Po co dyskutować nad lekiem skoro nie ma choroby...

• myślę że raczej należy powiedzieć że kto nie ma ten nie ma 😉

• Ja mam lek, skuteczny w 100% na koronawirusa!!!

uwaga uwaga...
    ta DAM

WYPIERDOL TV ZA OKNO

end of story
    Cena 0 PLN 0 EUR 0 USD

• A obrazowo lek na koronawirusa wygląda tak:

🙂

• A w memach:

29812a09-3d09-4ab1-af1f-ab99da585b42-image

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie