Kto za tym wszystkim stoi Wątek zbiorczy

 • Patroni

  Hej Pomyślałam że możemy zebrać wszystkie hipotezy i teorie wobec tego kto jest odpowiedzialny za to co dzieje sie na swiecie. Zbieramy wszystko: plotki z internetu, spiskorie małe i duże, wasze przemyslenia itd
  Na poważnie i całkiem niepowaznie😁

  To tak:

  1. Chiny wyciągaja swoje lepkie komunistyczne łapki by rozprzestrzenic się na cały swiat i zaprowadzić jedyny słuszny porządek świata

  2. Sataniści/ illuminati rządzacy swiatem i holiłudem na czele z marionetka bilem wrota chca zdepopulowac swiat i zaczipowac wszystkich.

  3. Nie mogłoby zabraknąć tutaj oczywiscie Żydow którzy chcą zagłady białej rasy a najbardziej słowianskiego ludu

  4. Qanon i white hats chca łoczyscic skorumpowane usa i uwolnic porwane dzieci.
   No i ogólnie nie wiadomo co wiecej ale Trust the plan😁

  5. Reset 2024 czyli cyklicznie powtarzajacy się co 676lat spowodowany katastrofa.
   Jak zapowiadał Kononowicz, nie bedzie niczego😂

  6. Biblijna apokalipsa

  7.Kontrolowany kryzys gospodarczy wywołany przez usa i Trumpka majacy na celu upadek banksterki i powrot do parytetu złota

  1. Dworkowa rzucila swoja hipoteze, ze bogaci ale nie najbogatsi ludzie ze swiata chca doprowadzic do upadku i tak juz niewydolnych systemow i wprowadzic wolny rynek

  2. Kosmici👽

 • Patroni

  W bloku obok mojego kiedy mieszkałem w polsce żyła taka kobieta (tylko trochę trunkowa 😉 ) ale jak pojawiała się na powietrzu i spojrzała na człowieka albo rykneła to nawet dzielnicowy uciekał gdzie pieprz rośnie. Kiedyś mnie zagadneła o poratowanie na browara i taką teorię mi sprzedała, że z wrażenia o mało nie oddałem jej całej kasy. To na pewno ona stoi za ta pandemią, ona była by do tego zdolna 😁
  Biblijna apokalipsa została odwołana, poważnie, miałem telefon 😁

  A tak na poważnie to już kiedyś wspominałem, kiedy Chinczycy od ok 1500r zamkneli się na świat, odwrócili się do wewnątrz, był zakaz budowania statków. Potem zlekceważyli Anglików, Holendrów i dali sobie narzucić ich zwierzchnictwo.
  Obecnie Chiny odrobiły lekcje, wyciągneły wnioski i teraz prą do przodu jak szalone. Na zachód, na wschód i w kosmos - chcą jako pierwsi zbudować bazę na księżycu.
  Myśle, więc, że sporo jest na rzeczy kiedy mówi się że chcą przejąć pałeczkę po USA.

  Z tą teorią od dworkowej to także było by sporo racji. Także już o tym pisałem, że wielkie bankierskie rodziny zazwyczaj robią co chcą i nigdy nie zmieniają swoich planów. Zawsze ich musi być na wierzchu.
  A żydzi? Ich wszedzie jest pełno, podobnie jak polaków.


 • A może natura za tym stoi. Podsunęła myśli szaleńcowi, aby się obronić przed człowiekiem.

  To tak jest dziwnie skonstruowane, że chyba nie ma człowieka na ziemi którego by to nie dotknęło i każdy z nas z jakiś powodów jest w to zaangażowany.
  To jest tak genialnie rozpracowane, że jestem zdania że to nie był człowiek.
  Tak na serio
  Ktoś postanowił nam zabrać poczucie bezpieczeństwa i tu nie chodzi o samą chorobę, bo jeśli nie boimy się wirusa to obawiamy się szczepień, 5g, albo kryzysu gospodarczego, upadku cywilizacji itp. jednym słowem została stworzona sytuacja która nie jest normalna, a której się boimy.
  Najbardziej sensowne co sie mi wydaje w tym wszystkim to to abyś my globalnie dali pozwolenie na wojnę, żeby każdy z nas znalazł tego winnego tego bajzlu i oskarżył go i wydał na niego wyrok. To jest przerażające bo będzie przyzwolenie na to aby kogoś od tak osądzić, skazać, a nawet zabić. Tak jak miało to miejsce za czasów drugiej wojny światowej.

 • Patroni

  @Nahtalie Na to wyglada. Temat wojny i dzialan zbrojnych zatacza coraz szersze kręgi. Nawet usa stosuje coraz ostrzejsza narracje wobec chin, gdzie na poczatku wydawalo sie ze beda to tylko sankcje i wojna handlowa to na dzien dzisiejszy coraz bardziej realne jest uzycie broni.
  Najpierw wzbudzili w ludziach gniew a teraz go skieruja w jedna strone.


 • @Cynamon tu nie tylko chodzi o to że USA strzeli bombkę czy Chiny coś tam zrobią. Tu chodzi ze ludzie sami z siebie pójdą do takiego Wietnamczyka czy kogoś innego o innych poglądach i wymierzą sprawiedliwość we własnym zakresie. Ludzie są tak podzieleni że tu nie trzeba będzie nawet wojska do tego, ludzie sami będą się zarzynać.

 • Patroni

  @Nahtalie Tak wlasnie to wyglada bo ludzie sa bardzo podzieleni. Nawet o głupie maseczki czy kwarantanne sąsiad na sąsiada. Czy tłum vs policja. Za moment bedzie ludzie vs rząd. Strach zamieni sie w gniew. Gniew narasta i zanim expoluje i wywali kolejne panstwa to beda zmuszeni do wywolania "prawdziwej" wojny zeby jakos ten tłum ogarnac.

 • Patroni

 • Patroni

  @esk3l napisane w pieknym stylu;D
  jakby nie paczec wszystkie zrodla mowia ze balagan bedzie, ale sprzatac nie bedzie komu

 • Patroni

  @Cynamon
  Tak, bardzo dobrze się czyta 🙂 I nawet skłonny jestem wierzyć w to.


 • Zdecydowanie Bibijna apokalipsa. Zobaczcie to:


 • @eminobody a ty wiesz ile świat już takich apokalips przeżył? z 10 co najmniej.

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii