Naiwność ludzka nie zna granic – czyli o domniemanym związku 5G z koronaświrusem…


 • https://opolczykpl.wordpress.com/2020/05/14/naiwnosc-ludzka-nie-zna-granic-czyli-o-domniemanym-zwiazku-5g-z-koronaswirusem/

  Na pocztę mailową wciąż otrzymuję „informacje” o tym, że tak naprawdę „pandemię” koronawirusa i infekcje nim wywołuje sieć 5G. Bo mapy pokazujące sieć 5G i miejsca największych ognisk „pandemii” pokrywają się. Ten fejk już od początku, gdy tylko łże-media zaczęły straszyć nas „śmiertelną pandemią”, zagościł w środowiskach niezależnych i antysystemowych. Wiatru w żagle dał tym wymysłom agent CIA, Robert D. Steele, na którego powoływali się później domorośli „badacze” i „znawcy” przedmiotu ..


 • Dobry cytat @CUD_CzasUniescD 🙂

  W Polsce przoduje w głoszeniu tych bredni chyba agenturalna „Niezależna” Zagórskiego, zapraszająca do siebie nawet osoby cierpiące na manię prześladowczą, jak np. Ewa Pawela.

  heheh


 • Dobry cytat jeszcze dot. 5G

  Przypadek Szwajcarii najlepiej obrazuje całkowity brak związku 5G z koronaświrusem.
  Liczba ludności Szwajcarii wynosi nieco ponad 8,6 miliona mieszkańców:
  https://de.wikipedia.org/wiki/Schweiz
  .
  W Szwajcarii dostęp do technologii 5G ma 90 % mieszkańców:
  .
  „Swisscom und Sunrise bieten bis zu 90 Prozent der Bevölkerung einen Zugang zu einem 5G-Netz.”
  https://www.nzz.ch/wirtschaft/5g-6-fragen-und-antworten-ld.1458960
  .
  „Wir bauen 5G gleichzeitig in der Stadt, auf dem Land und überall dazwischen. Schweizweit profitieren bereits 90% der Bevölkerung von 5G.”
  https://www.swisscom.ch/de/about/unternehmen/portraet/netz/5g.html?campID=shortcut_5g
  .
  W związku z głoszonymi apokaliptycznymi wizjami, że to 5G wywołuje chorobę zwalaną na świrusa, z ciężkimi powikłaniami płuc włącznie, 90 % Szwajcarów musiałoby być chorymi, a wielu ciężko chorymi na świrusa. A tymczasem na dzień wczorajszy, 8:00 rano, na 8,6 milionów mieszkańców, przy dostępie 90 % z nich do 5G oficjalnie potwierdzonych infekcji było w Szwajcarii 30 463. Zgonów 1589.
  Jak na ludobójcze 5G – śmiesznie mało….
  https://www.bag.admin.ch/bag/de/home/krankheiten/ausbrueche-epidemien-pandemien/aktuelle-ausbrueche-epidemien/novel-cov/situation-schweiz-und-international.html

 • Patroni

  Samo 5G nie, chodzi konkretną częstotliwość. Można mieć technologię 5G w mieście i używać niższych częstotliwości.
  That being said - nowa technologia bez przebadania wciskana ludziom to wg mnie zbrodnia - eksperyment na ludzkości bez przyzwolenia.

  Ludzie powinni sami zdecydować czy chcą takie rzeczy wokół siebie.

  Propertarianizm wejdzie w życiu właśnie przez takie rzeczy. Ludzie zaczną rozumeić że czyste powietrze, woda, etc są DOBREM takim samym jak własny trawnik.


 • Pomijając szkodliwość zdrowotną, to 5g jest narzędziem które pozwala inwigilować na masową skalę w czasie rzeczywistym. Oczywiście potrzebny jest jeszcze jeden czynnik, a mianowicie moc obliczeniowa. Tutaj z pomocą przychodzą komputery kwantowe. Dzięki połączeniu tych dwóch technologi i tzw. sztucznej inteligencji mamy nowego boga... Takie moje zdanie- ale ja jestem szurem.


 • @Maro-Maro System inwigilacji działa sprawnie już od lat i nawet "opozycyjne" media o tym przebąkiwały, więc szurem to jest raczej ten, co cieszy się ze swojego smarta.


 • @Anna zaraz zaraz jakim znowu "szurem"?
  Bo jakby czekam na nowy telefon.... smartphone...


 • @baku ex cia agent..


 • @Anna moim zdaniem tu chodzi o coś więcej. O bestię. Kiedy to "sieć" lub "nowy internet" zyska samoświadomość, przez tzw. komputery kwantowe. Ja jestem ostro zaniepokojony. Szczęśliwi są ludzie którzy nie zauważają jak to się wszystko ładnie składa w całość. Nie chcę już być szurem, ale chyba już się nie da tego cofnąć.


 • @Maro-Maro.... wtyczka?


 • @CUD_CzasUniescD ucieknę na syberię.


 • @Maro-Maro jeżeli jesteś białym tygrysem to dobry pomysł.


 • @Maro-Maro Zależy, co rozumiemy pod pojęciem samoświadomości...

  Domyślam się, że chodzi Ci o jakiś poziom samostanowienia. Ok. Ale to będzie się działo wyłącznie na MATERIALNYM poziomie. Od czasów oświecenia mamy coraz większy prymat racjonalizmu, który wymiata z pola widzenia duchowość i duszę. Teraz jest tego apogeum. Ludzkość dała się uwieść przewadze materii nad duchem, ale to jednostronna i prowadząca do ściany wizja rzeczywistości.

  Jeśli jedyną rzeczywistość, jaką się przyjmuje, to "szkiełko i oko", to faktycznie przeje..ane. Ale są ludzie, którzy choćby nie są podatni na promieniowanie jakiekolwiek gie, tak silna jest ich wiara 😃 Są mnisi, którzy potrafią zjeść najbardziej syfiaste żarcie po oczyszczeniu mentalnym i im ono nie szkodzi.

  Oczywiście, że teraz zbliża się level hard i dlatego mówi się, że to czasy ostateczne...


 • @Anna ale ten lewel hard był już nie raz. Czy nagłośniany czy przechodził niezauważony czy zwyczajne zignorowany.
  5gie jest jakiej jest. Będzie może i 6gie a może jest co innego. Tyle że teraz jest sytuacja, ľatwego dostępu do informacji i mając telefon każdy może nagrać co mu tylko do bańki wpadnie. I nagrywa jeden z drugim. Kiedyś dzielnicowy by mu to wybił z głowy razem z zębami. Teraz każdy ma własną teczkę na fuckbooku i sam osobiście ją sobie skrupulatnie uzupełnia.
  A że szkodzi innym głosząc brednie, strasząc lub siebie nakręca strachem....
  To każdego indywidualna decyzja. Bo przecież może szukać rozwiązań czy, prawdziwie własnych rozumień. Choć łatwiej powielać straszenie od samodzielnego...... 🤔 Pozdrawiam.


 • @Palma Otóż to, częstotliwość. Co innego te marne szwajcarskie 3,5 GHz, a co innego 60 GHz w przyszłości.
  Nawet "3GPP (międzynarodowa organizacja zajmująca się normami) podzieliła potencjalne częstotliwości dla 5G na tzw. pasma niskie i wysokie a wartość graniczna została ustalona na 6 GHz." (wikipedia) Zakładam, że na czymś się ten podział opiera.

  @Maro-Maro Też uważam inwigilację za największe zagrożenie ze strony 5g. O ile teraz są jeszcze rzeczy które da się ukryć, 5g ma umożliwić np. lokalizowania z dokładnością co do kilkudziesięciu centymetrów. Coraz więcej kontroli w złych rękach.


 • Nie mówię by usypiać czujność, jednak szurskie telewizornie pokroju "niezależnej" bazują na braku elementarnej wiedzy.

  Owszem, częstotliwość ma znaczenie - jednak aby promieniowanie 5g stało się niebezpieczne, musiałoby zwiększyć swoją częstotliwość na tyle, że przestałoby być promieniowaniem z zakresu mikrofal i przeszłoby w p. jonizujące, np w gamma, a przynajmniej ultrafiolet o krótszych falach ; )

  5g to promieniowanie niejonizujące, niezdolne do wybijania elektronów ze względu na zbyt niską energię. Nie ma więc wpływu na wiązania chemiczne w cząsteczkach organicznych z których jesteśmy zbudowani.

  Gdyby ogólnie uporządkować znane nam typy promieniowania elektromagnetycznego rosnąco, od najsłabszego (od najdłuższej fali i jednocześnie od najniższej częstotliwości) - byłoby blisko początku tej skali (fale radiowe, potem mikrofale - w tym 5g - potem podczerwień, światło widzialne, ultrafiolet, rtg i gamma).
  Poza tym 80% energii mikrofal z zakresu tel. komórkowej jest zatrzymywana nie dalej niż pierwsze 2 cm naszego ciała (nawet kuchenka mikrofalowa nie zawsze podgrzeje potrawę na przestrzał, środek długo pozostaje chłodniejszy).

  Kuchenka mikrofalowa, owszem, może narobić szkody - ale tam mamy do czynienia ze znacznie, ZNACZNIE większą mocą.

  Oczywiście nie zamykam się na info. Mam jedynie podstawową wiedzę, którą można skorygować i chętnie poznam ten szkodliwy parametr 5G (lub inne okoliczności, które zejdą się tak, że stanie się ono szkodliwe - i na jakiej zasadzie miałoby to działać).

 • Patroni

  @Ariadna-More

  Zakładam, że na czymś się ten podział opiera.

  Zazwyczaj dzieli się pasmo dla użytku publicznego czyli sprzedaje się czestotliwości firmom prywatnym a czesć zawsze zostawia się jako pasma zastrzeżone dla służb. Tak było zawsze i tak jest i teraz. Od tego nie uciekniemy.

 • Patroni

  @Nina
  Ten szkodliwy parametr 5G to możliwość coraz to większego szpiegowania ludzi. Ale to zadna nowość bo o tym już każdy wie.
  Osobiście właśnie do tego mam wielkie zastrzeżenia. Tylko, że znając życie ludzie i tak nic sobie z tego nie zrobią bo będą zachwyceni nowymi możliwościami.

  W literaturze mówi się o zkumulowanym działaniu fal RF na organizmy choć wiele badań wzajemnie się wyklucza.
  Przypuszcza się, że zwiększnie radiacji może mieć wpływ na wewnątrzkomórkowe szlaki sygnałowe w organizmie, stres oksydacyjny a także istnienie mechanizmu oddziaływania pola elektromagnetycznego na kanały wapniowe a tym samym zwiększenia stęzęnia tlenku azotu.

  Uprzedzam, że to nie są moje przekonania tylko to co znalazłem w opracowaniach.
  Poza tym w 2011 roku rozpoczęto projekt Cosmos - http://www.thecosmosproject.org/.
  Przewidziany na badanie 250000 uczestników przez 25 lat i wykazaniu czy używanie telefonów ma negatywny wpływ na zdrowie.


 • @robertrobson W tym podziale nie chodzi o podział czy raczej przydział pasm względem użytku, a podział częstotliwości 5g na fale powyżej i poniżej 6 GHz.

  @Nina promieniowanie jonizujące jest po drugiej stronie skali, więc to oczywiste że 5g nie będzie mieć tych właściwości i nie to mogłoby stanowić niebezpieczeństwo.


 • @Ariadna-More napisał w [Naiwność ludzka nie zna granic – czyli o domniemanym związku 5G z

  @Nina promieniowanie jonizujące jest po drugiej stronie skali, więc to oczywiste że 5g nie będzie mieć tych właściwości i nie to mogłoby stanowić niebezpieczeństwo.

  No właśnie.
  Dlatego pytam, gdzie jest ta luka, ta niewiadoma, gdzie choćby teoretycznie moglibyśmy się dopatrzyć powodów do niepokoju (drogą dedukcji, nie potrzebuję nawet badań czy nazwisk, sama logika). Całkiem sensownie na przykład wypowiedział się @robertrobson wyżej w drugim akapicie swojego komentarza.

  ...bo ja też mogłabym powiedzieć: częste otwieranie lodówki powoduje raka albo lekkie nietrzymanie moczu. Każdy może sobie powiedzieć. Ale dlaczego, jak miałoby to działać?

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii