• Patroni

  Pytania od dłuzszego czasu kotłuja mi sie w głowie i nie mam na nie odpowiedzi. Wiem że Wy tez nie macie bo nikt z nas nie wie co tak naprawdę się dzieje, ale moze ktos podrzuci jakies prawdopodobne scenariusze? Podzieli sie swoimi pogladami?

  1.Dlaczego armia USA nadal jest w Polsce.
  Ilu ich jest, co tak naprawde robia, itd
  Czy po to zeby pomagac naszym wojskom tłumic strajki i strzelac do cywilow
  Czy zeby miec baze wypadowa na inne kraje europy
  Czy bierzecie pod uwage inne opcje?
  2. Maseczki.
  Czy to tylko kagance słuzace do dehumanizacji i zniewolenia czy kryje sie za tym cos wiecej?
  Skoro technologia do rozpoznawania twarzy moze rozpoznac z około 2m. Niby w maseczce tez rozpoznaje. Ale w ciemnych okularach+maseczka to juz nie rozpoznaje.


 • Polska ma to zezowate szczęście że większość wojen w europie tu się odbyło. Więc jest duże prawdopodobieństwo że USA może chcieć mieć tu taki mały poligon w razie gdyby trzeba było. Wydaje się mi że Trump nie do końca ufa Putinowi i że tak powiem ten niedźwiedź może mieć zapędy zagarnięcia sobie Polski, a jak by nie było Polska odrobinę jest potrzebna USA choćby pod względem wpływów UE. Z tego co mi wiadomo to najwięcej wojsk jest na wschodniej granicy i tam są już od dłuższego czasu.

  Co do maseczek to odp jest prosta. Przewał przekręt, biznes i skurwysyństwo nic więcej. Poczytaj o aferach Szumowskim i jego bratem oraz kolegą. Co do tego trendu w Chinach to chyba jest tak że Ci ludzie są tak zniewoleni że jak by im kazano jeść własne gówno to oni by to jedli, tam nie dyskutujesz, a jak próbujesz to twoje narządy idą na handel. Z tymi maseczkami może być to faktycznie taki dowód na to na ile my sobie pozwolimy władzy. Cóż Polacy pokazali że oni będą kombinować i cwaniaczyć, co w moim przekonaniu jest takie złe. To też jest forma protestu.

 • Patroni

  @Cynamon
  Napiszę jeszcze raz to co już kiedyś napisałem. Kiedy z Polski były wyprowadzane wojska Radzieckie (wtedy ZSRR) to wszsscy się cieszyli. Teraz banda idio-polityków ściąga na nas następne wojska pod pozorem obrony. To jest moim zdaniem gruby błąd.
  A amerykanie się cieszą bo i tak my za to płacimy. Pamietaj, że jeżeli oni wykładają na coś kasę to nie jako darowizna, zawsze mają jakiś cel czy ukryty powód.

  Maseczki to wymysł naszych polityków, którzy starają się pokazać, że nas chronią. I do tego Morawiecki mówi na konferencji prasowej, że fryzjerzy czy gabinety kosmetyczne mają używać środków ochrony (maseczki, rękawice, dezynfekcja) i trzeba umawiać się telefonicznie to pokazuje jak bardzo jest oderwany od normalności, od codzienności.
  Proszę mi powiedzieć - zwłaszcza kobiety od kiedy to do fryzjera nie trzeba było się umawiać?
  Od kiedy to nie dbano w takich zakładach o czystość i higienę?
  Jeżeli by nie dbano to jest taka konkurencja, że ludzie poszli by gdzie indziej, proste.
  Nasi politycy myślą TYLKO o władzy a nie wiedzą zbyt wiele o codziennym życiu ludzi.


 • @robertrobson Piękne z tym fryzjerem i straszno śmieszne, bo to przecież na poważnie...

  @Cynamon Zgadzam się z @Nahtalie niestety, co do USA, ale co do maseczek, to też się zastanawiam. Bo że robią biznesy to jedno, ale to jest prikaz na cały świat. Cały świat bez twarzy. Były kolejne etapy unifikacji, płciowej i każdej innej - pod płaszczem dyskryminacji i poprawności, a teraz nie będzie CIEBIE, tego, co cię odróżnia od każdego innego człowieka. I robią to w dobrze przemyślanym momencie, kiedy ludzie stali się więźniami swoich telefonów, dzięki którym tam u góry nie będą już potrzebować twoich rysów twarzy do identyfikacji.


 • A ja mam jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie, dlaczego w Europie masowo wycina się lasy (na pewno w Polsce, jak donoszą moi znajomi oraz w Niemczech, gdzie widzę to na co dzień)? Czy ktoś ma jakąś hipotezę?

  Może maseczki to kolejny etap szkolenia sztucznej inteligencji. Skoro nauczyła się już rozpoznawać twarze, to teraz czas ją podszkolić, żeby tylko kawałek twarzy wystarczył.
  Druga opcja to $$$. Lub/i pomysł na zwiększenie zachorowalności. Rumcajs dostał kasę za odpowiednią ilość cyferek i robi co może, by się wywiązać.
  Takie mam domysły.


 • @Ariadna-More nie żebym bronił, bo sam nie jestem za wycinaniem starych lasów, czy w ogóle jakichkolwiek, ale gospodarka leśna na tym polega, że stare lasy się wycina i sadzi w to miejsce nowe - przynajmniej tak powinno być, dlatego w Polsce mamy tak naprawdę mało bardzo starych lasów. Gorzej kiedy te lasy się wycina i nie sadzi na ich miejsce żadnych młodych drzew lub stawia jakieś budynki.


 • @Cynamon Niemcy I Japonia są pod okupacją, od 2wš. Skoro olska dołączyła do eu w której Niemcy mają wklat własny, to czemu na rozszerzonych ziemiach miał by nie być armi wyzwoleńczej?
  Zobacz w Japonia w 95.pyskowali i.... do tej pory jeszcze nie podnieśli się po kraju. No fukushima, antidotum na hardy japoński kark.


 • @gioconda rozumiem, ale to się dzieje masowo, naprawdę znikają spore obszary albo przynajmniej ma się takie wrażenie... Już sama nie wiem.


 • @Nahtalie Odnosnie organow masowo pobieranych na handel. Zastanawialem sie wielokrotnie nad tym tematem.
  Jakie zapotrzebowanie musi byc by tak ponoc masowo mordowano tych ludzi i trzymano ich organy. No ilu czeka najbogatszych na przeszczep codziennie? Nie sadze zatem ze podaz przewyzsza popyt bo to bylo by bezsensu. Moze te historie z masowym pobieraniem organow sa wielce przekolorowane?


 • @adrian1111 Organy to jedno, a drugie biznes z pobieranej krwi. no i nie mozna zapomniec o bankach spermy.


 • Czy ktoś z Was czytał Celine'a? Może to będzie offtop, ale a propos, jak wyglądają coraz częściej rozmowy z ludźmi.
  "Najgorsi spośród głuchych to, ci, co nie chcą słyszeć." Czyż nie piękny cytat 😃


 • @Anna @adrian1111 Co do organów moja osobista spiskowa teoria, proszę traktować z przymrużeniem oka: skoro elyty planują ludobójstwo, to mają zamiar jakoś masowo usmiercać ludzi. Być może jednak jakaś część populacji będzie na ich sposoby odporna i ci przetrwają. Tyle tylko że będą tak zdegenerowani, że będą potrzebować nowych organów, więc kolejny byznes się rozkręci (bo organy od chińczyków już czekają). Plus elyty lubią podobno ludzkie mięso, a jak wiadomo organy są najbardziej odżywcze.


 • @Ariadna-More @adrian1111 Są kraje, gdzie ludzie boją się iść do szpitala ze względu na to, że mogą nie wyjść w komplecie. Są kraje, gdzie całe promy wiozą dostawy krwi.
  Dziś rozmawiałam ze znajomym o jednym z panów u góry. Miał 3 razy wymieniane serce. Wielu za nic nie chce opuścić tego padołu i wierzy w coś takiego jak nieśmiertelność... Materializm w skrajnej postaci. Ostatecznie racjonalizm do niczego innego nie prowadzi w historii ludzkości.


 • @Cynamon Jeszcze a propos tych maseczek, które wymazują nasze rysy twarzy.
  Włączyłam sobie na moment wiadomości na stacji nie narodowej, chociaż wiadomo, że dziś żadne media nie są narodowe. No i było o oddawaniu krwi (inny wątek) i było o robotach.
  O robocie z toalety publicznej usłyszałam, że to SPECJALISTKA od spraw toaletowych (i wierzcie mi, nie doszukałam się śladu ironii), o robocie szczującym ludzi w parku, że to ratlerek, o jeszcze innym, nic, ale miał wielkie oczy. Ludzie omaskowani, zahukani, a tu nie wiadomo co, ale z twarzą, turla się pod nogami przymilnie i ach, how sweet... Prezenter szczerzył się na koniec wzruszony, jakby zobaczył popisy swojego syna. Jednym słowem humanizacja robotów, a robotyzacja, odczłowieczanie ludzi w ten sam deseń, jak przy weganizacji, mamy zezwierzęcenie ludzi i uczłowieczanie zwierząt.
  Azja jest pionierem tego cyrku, bo tam na pierwszym miejscu jest masa, nie jak u nas jednostka.


 • @Anna napisał w Pytania bez odpowiedzi:

  @adrian1111 Organy to jedno, a drugie biznes z pobieranej krwi. no i nie mozna zapomniec o bankach spermy.

  Etam banki, poszukaj u źródła, mam własne źródło.


 • @Ariadna-More... Resetów było już kilka. Zazwyczaj reset dotyczy tych.... zabespieczonych, tych u koryta.
  No już tak jest.

  Dzisiaj przeszlifowałem drewniany stół. Jutro go pomaluję. To drewniany solidny stół.
  A który z polityków itp wie jak trzyma się szlifierkę? Który guzik sobie przyszyję? ;:-}}

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii