Mięsożerny weganizm

• Hej.
    Wpadło mi do głowy coś takiego.
    Mamy już te twory typu pesco weganizm itd.

Zróbmy miechoganizm 🙂

Czyli dbam i zwierzęta też. Kupuję jak mogę na ile mięso z eko hodowli.

Taka zdrowa odmiana wege która przyniesie korzyści dla nas konsumentów jak i zwierząt 🙂

Co o tym sądzicie ?

• Bardzo dobry pomysł.
    Dysonans, który z jednej strony daje odbicie piłeczki tych wszystkich pseudo wegan ( frontmenów weganizmu, czyli celebrytów żrących w najlepsze mięso),
    a z drugiej przebicie przez zakłamaną bańkę w jakiej żyją świętoszkowaci weganie,
    nie mający pojęcia o realiach monoupraw, potrzebach gleby do odnawiania (nawóz) i jak to się wiąże z niedoborami wody.

Mięsożerny weganin 🙂 Ze wszystkiego, co dziś określa sie mianem smart, to akurat jest smart 🙂

• Patroni

Jestem za i o czymś podobnym myślałam też!

• Hehe no to jedziemy z nowym ruchem.
    Mięsnywege 🙂

• Patroni

ja Myślałam czy się nie zacząć nazywać weganką bo skoro weganizm to maksymalnie zminimalizowanie cierpienia zwierząt to się okazuje ze karniwor = wegan.

Można wtedy trolowac wegan jak jasna cholera 😄

• @Palma napisał w Mięsożerny weganizm:

ja Myślałam czy się nie zacząć nazywać weganką bo skoro weganizm to maksymalnie zminimalizowanie cierpienia zwierząt to się okazuje ze karniwor = wegan.

Można wtedy trolowac wegan jak jasna cholera 😄

Muhahah dokładnie 🙂
    Minimalizuje cierpienie zwierząt więc jem tylko z eko hodowli.

• Karniwege 🙂

• Tak będzie ze wszystkim 🙂 taka zabawa w chowanego. W kwestiach rasy, płci, religii...

• Rzecz w tym, żeby ludzie się obudzili, że panowie od przemysłu mięsnego ciągnący dopłaty i panowie od mono upraw "kochający" zwierzątka szli jeszcze niedawno rączka w rączkę, bo taka soja robiła za paszę dla zwierzaków. Teraz jak się okazało, że weganizm chwycił, można niższym kosztem nabijać kabzę (soja, groch przechowują się łatwiej niż mięso), więc się wycwanili i jadą na współczuciu i trosce o planetę.
    Jak wcześniej z GMO im ten manewr nie wyszedł, to liczą teraz na nowy wspaniały weganski świat i niestety to ma lepsze PR. Bo o ile konsumenci musieli toczyć walkę o labelling GMO, to teraz etykietka vegan przyciąga ludzi iluzją eko... No i to jest chyba najśmieszniejsze - najbardziej przetworzone, podrasowane chemią, nierzadko GMO produkty kojarzą się z ekologią, dbaniem o zdrowie swoje i środowiska...

• @baku VEGMITARIANIN, jur łelkom 😁

• Coś takiego ostatnio mi migneło na facebooku
    www.facebook.com/MiesozernyWeganin/

nie powiem-zdziwiłam sie 😄

• @Czeko napisał w Mięsożerny weganizm:

Coś takiego ostatnio mi migneło na facebooku
    www.facebook.com/MiesozernyWeganin/

nie powiem-zdziwiłam sie 😄

heheh, no czyli powinno się przyjąć

• @baku fakt. Ja qpuję tkankę pochodną od specjalnie zpreparowanych technologicznie przezuwaczy wielokrotnych trawy. Normalnie 102% wegan. A jakie dobre są zrobione steki tą technologią. Trzy godziny w 57°C z solą, czochnem i popiepszone + masełko na każdy kawałek. Oczywiście od wściekłe krowy najlepiej 😉
    Bo inne za spokojne.

• Niezle to brzmi, stejk 21 wieku

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii