Czy wasza istotka je to samo co ty? 馃

• Patroni

B618CC56-1BB8-4200-B972-38793FE98178.png

• Istotka... My艣la艂am, 偶e chodzi o kota. Potem, 偶e o dziecko w brzuchu.
    Co艣 jest w tej ich nowomowie, pseudouduchowione nalecia艂o艣ci, kt贸re nie daj膮 ci odczu膰, 偶e gadaj膮 tym samym j臋zykiem. Przykre to w chu...

By艂am wege kup臋 czasu, ale wszyscy moi faceci byli mi臋so偶erni.
    Mo偶e dzi臋ki temu kompletnie nie odjecha艂am, bo jednak mia艂am jakie艣 mi臋sne epizody, tu kurczak,
    tu jaki艣 kebab.

Moja siostra z kolei by艂a b. zasadnicza, a to jej nie pachnia艂a sk贸ra faceta, a to pracowa艂a nad swoim
    by艂ym, co sko艅czy艂o sie jakim艣 sojowym kurczakiem w piekarniku...

Jestem b. wra偶liwa na zapach i smak, ale nigdy nie poci膮gali mnie faceci wege...
    Nawet pami臋tam raz na samym pocz膮tku, jak przesz艂am na wege, ch艂opak jad艂 pasztet przed samym ca艂owaniem si臋.
    By艂am tak zakochana, 偶e przesz艂o i to 馃檪

• Jak si臋 kogo艣 prawdziwie kocha , to mu si臋 niczego nie nakazuje. Jak by艂am w vegan religii to oczywi艣cie napomkn臋艂am kilka razy z troski m臋偶owi, 偶e wyleczy艂by sobie tym cukrzyc臋 ;)...O zgrozo tak膮 wega艅sk膮 propagand臋 wtedy czyta艂am ;). Na szcz臋艣cie mnie nie pos艂ucha艂 ;). M膮偶 wspiera艂 zawsze ka偶de moje wariactwo. Dzisiaj szcz臋艣liwa jak nigdy w 偶yciu na Karniworze napomkn臋 mu od czasu do czasu, 偶e nie wie co traci nie lubi膮c t艂ustego mi臋sa, 偶e ma wypaczony smak przez nadmiar cukr贸w w diecie, 偶e gdyby przeszed艂 chocia偶 tylko na low carb na jaki艣 czas to by艂by zdrowszy i nie musia艂by bra膰 tabletek na cukrzyc臋. Ale wiem, 偶e i tak mnie nie pos艂ucha. Natomiast nigdy nie namawia艂abym go na 100 procent Karniwora tak jak ja. Ja po prostu kocham na wp贸艂 surowe mi臋so jak drapie偶nik, nie ka偶dy tak ma. Kto by pomy艣la艂, 偶e m贸j m膮偶 to syn prawdziwych rolnik贸w z dziada pradziada, kt贸ry zbuntowa艂 si臋 rodzicom i nie chcia艂 zosta膰 rolnikiem, uciek艂 do szko艂y z internatem by m贸c i艣膰 na studia ;). Jak jeste艣my z wizyt膮 u te艣ci贸w, kt贸rzy daleko od nas mieszkaj膮 to czasem im wspominam, 偶e ja kupuj臋 mi臋so od prawdziwego rolnika, a on nie chce go je艣膰 woli chleb i s艂odycze...Wzdychaj膮 tak jak ja i kochaj膮 go tak jak ja 馃槈

Log in to reply

U偶ytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotycz膮ce forum, propozycje, skargi i za偶alenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii