Nigeria:Bill Gates zaproponował łapówkę House of Reps 10 milionów dolarów za szybkie przyjęcie obowiązkowej ustawy o szczepionkach - twierdzi CUPP

• W poniedziałek Koalicja Zjednoczonych Partii Politycznych (CUPP) zarzuciła, że ​​przechwyciła raport wywiadu, że przywódcy Nigerii w Izbie Reprezentantów byli gotowi uchwalić obowiązkową ustawę o szczepionkach bez poddawania jej postępowaniu legislacyjnemu.

https://dailypost.ng/2020/05/04/bill-gate-offered-house-of-reps-10m-bribe-for-speedy-passage-of-compulsory-vaccine-bill-cupp-alleges/

• @anka grubo, jeśli to prawda to pewnie te łapówki w całej Europie dał

• „Macie kłopoty” - Koalicja grozi nigeryjskim prawodawcom popierającym ustawę o chorobach zakaźnych.
    -jednym słowem w Nigerii zawrzało

Cyt."​Afryka nie może i nie będzie poligonem doświadczalnym dla żadnej szczepionki.

Pytamy, dlaczego Nigeria wykazała zainteresowanie wykorzystaniem swoich obywateli jako świnek morskich bez odpowiedniego protokołu, uwrażliwienia i edukacji? Obawiamy się, że tajny sposób prowadzenia tego całego programu uderza obywateli w spisek mający na celu zagranie naszym życiem i wyrządzenie nam krzywdy."

• @gioconda też tak przypuszczam, nasze europejskie sprzedajczki jednak są gorsze od skorumpowanej Afryki bo żaden pary z ust, widziałeś ten filmik, który wrzuciłam o CBS.Kurcze nie mogę spać ostatnio bo nagle takie rzeczy mi w rzece wpadają😔.

• @anka ja ci powiem szczerze że od jakiegoś tygodnia nie oglądam tych wszystkich rzeczy lub tylko tak pobieżnie, bo mam juz głowę tak tym wszystkim przemęczoną, że czasami wolę sobie trochę odpuścić i mieć mnie nerwów, bo i tak wiadomo na czym to wszystko stoi - $$. Może to efekt wyparcia? Chociaż nie wypieram tego z głowy, nie mówię sobie, że tak nie jest, bo jestem pewny, że jest ale po prostu, "czasem lepiej odejść od zmysłów, by nie zwariować".

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii