Tesla postawił pierwszą wieżę w Milford Texas USA.

• Milford Texas USA
    -daję do zweryfikowania

• Patroni

No w koncu! Ile mozna czekac! To juz ponad 100 lat jak Tesla nie żyje. Ogolnie to tez wpisuje sie w to co nagrała dzisiaj @Palma
    Bedzie wiecej tych technologii bo juz za długo to było ukrywane przed ludzmi.
    Jets to kolejny ruch Trumpa bo finansowanie tych wwszystkich gatesow i merkelow pochoodzi od biznesów zwiazanych z ropą. A jak sie im zakręci kureczek to bedzie kolejny krok do ich upadku.

Ceny ropy są w totalnym dołku.
    Takze jak to mówi pewna grupa The storm is upon us😂

• @Cynamon takie dziwy ostatnio widziałam przy Singapurze i na wybrzeżu Arabi Saudyjskiej🤔

• Patroni

@anka Troche mam stracha że przez te dziwy jakas torpeda czy tam inna rakieta moze poleciec w strone US aleeee Who knows😂
    Ale tez zdaje sobie sprawe ze kazda ze stron grajacych przy tym stole ma rozne karty przygotowane i interesuje ich długoterminowe zwyciestwo.

• @Cynamon Arabia taka niedobra, a wszyscy z nią robią interesy.Nawet Polsza, wyobraźcie sobie, na lotnisku w Dżuddzie/Jiddah można kupić polskie krówki.
    C074805D-FAB8-41E3-991F-E9528B284768 B8596970-22EA-43BD-B8AF-9B05F173B195 B3B749D1-93E4-460A-A29B-1A1C19C0AE9B

Podróże kształcą,nawet na lotnisku można zetknąć się ze współpracą pewnych nacji

C56ACE84-5E59-4346-86D0-19FBBEF071B3

• Patroni

@anka No takie kraje jak Saudi to nie maja szans bo u nich tylko ropa. A żeby utrzymac te całe sztuczne aglomeracje to kupe forsy trzeba.
    Ale lubie patrzec tez na to z drugiej strony że niektore dziedziny jak medycyna czy technologia były przez nich dofinansowywane tak bajecznymi kwotami że nikt inny by nawet nie myślał. Ogolnie jest to dla mnie fascynujace zjawisko ta arabia saudyjska;)

• @Cynamon ja w krajach muzułmańskich czuje się dość bezpiecznie.Niestety turystyka w Arabii praktycznie nie istnieje.Wizę można dostać tylko na 15 os. grupę.
    Ps.Nawet nie wiesz jak mnie korciło wyskoczyć tam na miasto😉.Lotnisko było tez niesamowitym przeżyciem bo pełne pielgrzymów podążających do Mekki,mam znajomą Amerykankę,która mieszka na zmianę pół roku w Medynie,a pół roku w USA.Wspaniała kobieta.

• Patroni

@anka No wlasnie to taki kraj skrajnosci. Z jednej strony ogromne bogactwo nie tylko finansowe ale pod względem ludzkim tez. Sa ludzie bardzo wykształceni, utalentowani, najlepsi w swoich specjalnosciach. Ze wspałymi rodzinami, żyjacy wedlug swoich zasad. A druga strona to ten ciemny brutalny swiat wykorzystywanych ludzi, przemocy, gwaltow, policji religijnej, skrajnej biedy. Niektore elementy tak bliskie kulturze europejskiej a inne kompletnie po przeciwnej stronie.

• @Cynamon chcesz w bezpieczny sposób zobaczyć potęgę naftowa.Wybierz się na kontynentalna cześć Malezji.Tanio,masz wizę na 3 m-ce,ludzi pięknie śmigających po angielsku, w miarę uczciwych i przekrój wszystkiego,infrastruktura na poziomie europejskim,dojedziesz,dolecisz wszędzie tanio i praktycznie o każdej porze.Znajdziesz tam mieszankę kulturowa od Chińczyka,Hindusa po praktycznie wszystko.Polecam Malezję każdemu laikowi jest to kraj moim zdaniem idealny na pierwsza podróż i uważam,że bardzo nie doceniany pod względem turystycznym.

• @anka Z Tobą wszędzie 😂 Coś czuję, że zajebiście by się z Tobą jeżdziło tu i ówdzie 😃 Tylko co to będzie teraz z tymi podróżami?

• Patroni

@Anna Jak narazie to lata po youtube i przywozi wieści z całego swiata;) za co jej bardzo dziekuje bo mega konkretne;)

• @Anna napisał w Tesla postawił pierwszą wieżę w Milford Texas USA.:

@anka Z Tobą wszędzie 😂 Coś czuję, że zajebiście by się z Tobą jeżdziło tu i ówdzie 😃 Tylko co to będzie teraz z tymi podróżami?

@Anna ja tam mam nadal nadzieje
    @Anna nawet nie wiesz na co się piszesz 😆,większość przeraża mój styl podróżowania, choć wcale nie uważam go za hardkorowy😉.Świat jest piękny i warty obejrzenia.

• @anka Kochana, może i tak. Dla wielu mój styl podróżowania był hardkorem. Co będzie teraz, zobaczymy 😏

• @anka krówki są tam od 30+lat

• @CUD_CzasUniescD masz jakieś dowody?Współprace Milanówek Arabia?

• Polskie słodycze i produkty typu mleka są ogólnie w większości "zachodniego" świata dostępne, zwłaszcza w marketach i lotniskach.

• @gioconda od 30 lat i poza Europą?Szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się ich w Arabii Saudyjskiej i to w takich ilościach.

• @anka Wiem, że w Azji i Ameryce Północnej da się bez problemu znaleźć różne produkty typu mleko łowickie bodajże czy czekolady wedla lub ptasie mleczka czy prince polo, które są bardzo zachwalane o dziwo przez wielu ludzi. Polskie mleko w proszku jest też podobno bardzo rozchwytywane za granicą. Nie wiem jednak od ilu lat można je tam spotkać.

• Kwestia Arabii Saudyjskiej jest trochę bardziej skomplikowana. Tam jest wieczne tarcie między rodzina królewska a konserwatywnymi wyznawcami religii, którzy także mają pełną władzę. Pierwsi chcą iść do przodu, drudzy są za konserwą.

• @anka napisał w Tesla postawił pierwszą wieżę w Milford Texas USA.:

@CUD_CzasUniescD masz jakieś dowody?Współprace Milanówek Arabia?

Własne doświadczenie, wystarczy? ;:-}}
    Ps pisałem o krokach. Pisałem o 30stu latach. Nic o Milanówek.

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii