KŁAMSTWA COVIDOWE UJAWNIONE !!! LEKARZE PRZERYWAJĄ ZMOWĘ MILCZENIA KTO DOŁĄCZY ??? !!!


 • ProstoDoCelu - Michał Żulikowski, pokazuje film w którym lekarz dziwi się, że obecnie w wyniku korelacji z koronką, musza wpisywać przyczynę jako COVID-19. Wywiad z lekarzem w Fox News.

  Doktorek jeszcze na żywca mówi, w Kalifornia szansa na śmierć z powodu COVID-19 to 0.03% 🙂

  Inny mówi o tym jakie instrukcje dostał od ludzi od statystyk, że tylko w przypadku kowida tak ma robić, w innych typach chorób nie musiał. To w jakiejś innej TV KX4. To w ogóle też dobre, babcia umiera na zapalenie płuc, bez testu na COVID ale z podejrzeniem, że mogła mieć kontakt z kimś kto miał, wpisać COVID-19 😉
  No i jak wiadomo, chodzi o kasę. Bo szpital dostanie 13tyś $ zamiast 5tyś$, jak ma covid wpisany a nie zapalenie płuc.


 • @baku jeśli masz konto na Wykopie, to wrzuć im to na ruszt, bo tam dalej zgraja koronofilów sieje zamęt, na silę szukając problemu. Do wielu z nich dotarła na szczęście ta ściema, ale niektórzy są wyjątkowo odporni na rzeczowe i wiarygodne argumenty i źródła.

 • Patroni

  @MichalinaMar a ty czemu nie wrzucisz?


 • Na Covid nie zmarł nikt!To ściema!Co dzieje się w szpitalach!Relacja dyrektora przychodni Anny Martynowskiej
  -kobieta widać,że się bardzo angażuje.Złożyła nawet zawiadomienie na Rumcajsa do sądu.A kulą 🔮kobita po prostu rozwaliła system😂.


 • Wypowiedz dr Kelly Victory, ekspert ds. przygotowania do katastrof i zarządzania medycznego masowymi ofiarami
  (Polskie napisy).

  Lekarka omawia również skąd wziął się bezsensowne, a wręcz szkodliwe dla nas stosowanie dystansu społecznego i noszenie kagańcy😷 przez zdrowych.Omawia temat odporności stada.Bardzo wartościowa wypowiedz,która każdemu polecam.

  Oryginalne nagranie na You tube:
  „Breaking Down - Covid 19 by : Dr Kelly Victory”
  https://www.youtube.com/watch?time_co...

  „Strona i blog dr. Kelly Victory:” https://kellyvictorymd.blogspot.com/


 • Bardzo dobry reportaż w j.niemieckim w którym pielęgniarka zdradza, że płacono im 1500$ na dzień nawet jak nie pracowały. Choć były ściągane z całego kraju, siedziały nic nie robiąc. Niektóre dopiero po 18 dniach wchodziły na oddział.Ona lecąc z Florydy do NY spodziewała sie poligonu a tym tymczasem nie potrzebowali jej w ogóle. Opowiada o tworzeniu dziwnego chaosu w tym szpitalu. Pacjenci, którzy tam trafiali to ludzie raczej z nizin społecznych na których nikomu nie zależało. U większości stwierdzało się covida i masowo podłączano do respiratorów.Trzymano tak tych ludzi miesiącami. Sprawa wypłynęła, pielęgniarka nadal pracuje w swoim zawodzie na Florydzie gdzie mieszka, po swojej stronie ma szefostwo.

  W NY spadło natomiast zaufanie do personelu medycznego do tego stopnia, że nikt już teraz nie odważy sie wsiąść do metra w kitlu lekarskim.

  Szpital otrzymywał za stwierdzenie u pacjenta Covida 11 000$,a za podłączenie do respiratora 39 000$.


 • Koronawirus, Zangrillo (ordynator szpitala w Mediolanie): „Wirus klinicznie już nie istnieje, terroryzowanie kraju jest czymś, za co ktoś powinien odpowiedzieć”

  Ordynator szpitala San Raffaele w Mediolanie, prof. Alberto Zangrillo, wydał naprawdę ważne oświadczenie podczas transmisji telewizyjnej „Mezz’ora in più”.

  Zangrillo powiedział „wirus klinicznie już nie istnieje”.

  I następnie wyjaśnił: „To, że wirus z punktu widzenia klinicznego już nie istnieje mówi Uniwersytet Vita e Salute del San Raffaele, mówi to badanie przeprowadzone przez wirusologa i dyrektora Instytutu Wirusologii, profesora Clementi, mówi to razem z Emory University z Atlanty, profesor Silvestri: testy PCR wykonane w ostatnich dziesięciu dniach dają wyniki na obecność wirusa z punktu widzenia ilościowego nieskończenie mniejsze niż testy wykonane na pacjentach miesiąc temu”.

  I dalej: „Terroryzowanie kraju jest czymś, za co ktoś powinien odpowiedzieć… Od trzech miesięcy liczby bez żadnych dowodów (Da tre mesi numeri con evidenza zero). Powinno się wrócić do normalnego życia. Wydaje się możliwe, że wirus zniknie na zawsze, jak SARS”.

  I zakończył: „Nasze oddziały ratunkowe i intensywne terapie są puste”.

  Za: Baritalia News. Swoimi słowami prof. Zangrillo oczywiście wywołał szał siejących panikę uczonych, zwłaszcza z „rady naukowej” doradzającej włoskiemu rządowi (którzy to naukowcy mają poważne konflikty interesów, o czym mówił chociażby dr Speciani w wywiadzie z 15 maja 2020 r.).

  https://covid1984pl.wordpress.com/2020/06/01/zangrillo-koniec-wirusa/

 • Prawdziwa gratka dla nie znających niemieckiego‼

  Niemiecki lekarz Bodo Schiffmann o pandemii 🔊w j.anielskim:


 • Doktor Anna Martynowska, kierowniczka przychodni im. Marianny Orańskiej w Stroniu Śląskim, kandydatka Konfederacji w ostatnich wyborach parlamentarnych, występowała w internetowej telewizji Media Narodowe,została zawieszona w prawie wykonywania zawodu.

  Lekarka ze Stronia Śląskiego w publicznie drwiła z pandemicznych środków ostrożności. Wątpi w istnienie wirusa, obostrzenia nazywała paranoją, a ratowników "biedakami w kombinezonach”. Sąd Lekarski zdecydował o zawieszeniu jej w zawodzie.

  https://www.wp.pl/?s=https%3A%2F%2Fwroclaw.wp.pl%2Fdolny-slask-rzekoma-epidemia-lekarka-nie-wierzy-w-covid-19-odsunieta-od-zawodu-6539494913538880a&nil&src01=6a4c8&c=96


 • Wywiady z pania doktor Martynowską.Ogladac bo na 100% usuną:


 • Na lekarza, który ostrzegał przed histeryczną reakcją na pandemię został złożony donos do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej.
  „Nigdzie nie napisałem, że nie ma pandemii wg definicji. Nigdzie nie napisałem, że nie ma COVID19. Nigdzie nie napisałem, że nie ma ciężkich przebiegów. Noszę maseczkę, przyłbicę i fartuch. IMHO reakcja na pandemię jest histeryczna i chcę o tym pisać. Czy to myślozbrodnia?”

  „Nie mogę tu napisać pewnych rzeczy, o jakich rozmawia się w pokojach lekarskich, bo ktoś mnie znowu zgłosi do OROZ. Od Kolegów dostałem ciepły feedback. Rozumiem ich niechęć do wypowiadania się publicznie."

  https://nwk24.pl/2020/08/05/na-lekarza-ktory-ostrzegal-przed-histeryczna-reakcja-na-pandemie-zostal-zlozony-donos-do-rzecznika-odpowiedzialnosci-zawodowej/


 • Fakty Wrocław są najwyraźniej po stronie pani doktor Martynowskiej🙏.Bardzo dobry reportaż .
  https://www.facebook.com/groups/ladeckostronskiearchiwum/permalink/4713759558637803/ • Laureat Nagrody Nobla, Michael Levitt: „Lockdown był wielkim błędem - kosztował więcej istnień ludzkich niż uratował”

  Jedyni zainfekowani „wirusem paniki” to rządzący politycy na całym świecie, Covid-19 kosztował więcej istnień niż uratował. Tak twierdzi Michael Levitt (73 l.), Laureat brytyjsko-amerykańsko-izraelskiej nagrody Nobla, profesor renomowanego Uniwersytetu Stanforda.

  Michael Levitt rozmawiał z brytyjską gazetą „Telegraph” o „wirusie paniki”, który rozprzestrzenił się wśród światowych przywódców. Pośpieszne działanie spowodowało więcej szkód niż zapobieżono.

  Levitt już w marcu twierdził, że władze dziesięciokrotnie przeszacowywały możliwą liczbę zgonów.

  Naukowiec, który w 2013 roku otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za „opracowanie modeli wieloskalowych dla złożonych układów chemicznych”, jest przekonany, że koronawirus zostanie pokonany szybciej, niż przewidywała większość ekspertów.

  „Myślę, że blokada nie uratowała nam życia” - powiedział Levitt a kosztowała życie wielu istnień. „ Szkody społeczne - przemoc domowa, rozwody, alkoholizm - są ekstremalne. Są też tacy, którzy nie byli leczeni z powodu innych chorób ”.

  Oświadczenia Levitta są motywacją dla tych, którzy od jakiegoś czasu demonstrują przeciwko ograniczeniom korony lub którzy twierdzą na forach internetowych, że blokada była całkowicie przesadna i wyrządziła więcej szkody niż pożytku.

  Artykuł w j.niemieckim:
  https://ostbelgiendirekt.be/nobelpreistraeger-michael-levitt-250718
  Życiorys naukowca na wiki:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Michael_Levitt


 • Mam prośbę do ludzi mieszkających w UK.

  Ten pan Michael Levitt podobno już w styczniu dokładnie przeanalizował przebieg i wpływ tego wirusa w lutym.Miał nawet poparcie dla swoich analiz.Ten człowiek zna ludzi pracujących w laboratorium w Wuhan.Musiało być głośno na ten temat w brytyjskiej prasie. Podejrzewam, że z tego powodu UK tak długo zwlekała w lockdown.

  Mimo wszystko UK wprowadziło bezpodstawnie w marcu lockdown.

  @robertrobson z tego co wiem ty mieszkasz na wyspach?Wiesz coś może więcej na ten temat?Mówi ci coś nazwisko prof. Dr Dolores Cahill z Irlandii?

  Jej profil na Facebook:
  https://www.facebook.com/ifpdolorescahill

  Będę wdzięczna🙏 za wszelkie informacje. Obojętnie w jakim będą one języku.


 • Od 28 stycznia 2020 r. profesor Levitt i jego grupa ze Stanford wspólnie z międzynarodowym zespołem wolontariuszy niestrudzenie pracowali nad analizą danych dotyczących COVID-19. Chociaż ich praca jest szeroko rozpowszechniona, została ukryta przez wyszukiwarki.A 25-letnia strona internetowa laboratorium pod adresem www.csb.stanford uległa awarii...

  Śledź nas na Twitterze.Klikając na odpowiednie linki w artykule-polecaj autorzy strony, zawiera ona wiele linków do prawdziwych badań naukowych.

  Artykuł w j. angielskim:
  https://med.stanford.edu/levitt.html


 • Prof Michael Levitt przewidział i obliczył już w styczniu dokładne łagodne rozprzestrzenianie się koronawirusa, badania były znane władzom UK

  • jego wyliczenia sprawdziły sie w 100% w przypadku Chin.Dlaczego je zignorowano????

  • Artykuł pochodzi z 23 marca,został opublikowany przez "Los Angeles Times".Zawiera mnóstwo przykładowych i dobrze opracowanych wyliczeń w formie wykresów na poszczególne kraje.

  Michael Levitt, laureat Nagrody Nobla i biofizyk ze Stanford, zaczął analizować liczbę przypadków COVID-19 na całym świecie w styczniu i obliczył, że Chiny przetrwają najgorszy wybuch epidemii koronawirusa na długo przed tym, zanim wielu ekspertów w dziedzinie zdrowia przewidywało.

  • Naukowiec podobny wynik przewidział w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

  Chociaż wielu epidemiologów ostrzega przed miesiącami, a nawet latami, przed ogromnymi zakłóceniami społecznymi i milionami zgonów, Levitt twierdzi, że dane nie potwierdzają tak tragicznego scenariusza - szczególnie w obszarach, w których obowiązują rozsądne środki dystansu społecznego.

  „Potrzebujemy opanowania paniki” - powiedział.Uspokaja,że -„Będzie dobrze”.

  Oto, co Levitt zauważył w Chinach: 31 stycznia w tym kraju odnotowano 46 nowych zgonów z powodu nowego koronawirusa, w porównaniu z 42 nowymi zgonami dzień wcześniej.

  Chociaż liczba codziennych zgonów wzrosła, tempo tego wzrostu zaczęło słabnąć. Jego zdaniem fakt, że nowe przypadki identyfikowano wolniej, był bardziej wymowny niż sama liczba nowych przypadków. To był wczesny znak, że trajektoria wybuchu uległa zmianie.

  -"Pomyśl o wybuchu epidemii jak o pędzącym samochodzie ścigającym się po otwartej autostradzie" - powiedział. Chociaż samochód wciąż nabiera prędkości, nie przyspiesza tak szybko jak to ma miejsce w początkowej fazie.

  „Sugeruje to, że tempo wzrostu liczby zgonów spowolni jeszcze bardziej w ciągu następnego tygodnia” - napisał Levitt w raporcie, który wysłał do przyjaciół 1 lutego, który był szeroko rozpowszechniany w chińskich mediach społecznościowych. Przewidział, że wkrótce liczba zgonów będzie się zmniejszać każdego dnia.

  • Trzy tygodnie później Levitt powiedział China Daily News, że tempo wzrostu wirusa osiągnęło szczyt. Przewidział, że całkowita liczba potwierdzonych przypadków COVID-19 w Chinach wyniesie około 80 000, z około 3250 zgonami.

  • Ta prognoza okazała się niezwykle trafna: od 16 marca Chiny odnotowały łącznie 80 298 przypadków i 3245 zgonów - w kraju liczącym prawie 1,4 miliarda ludzi, gdzie około 10 milionów umiera każdego roku. Liczba nowo zdiagnozowanych pacjentów spadła do około 25 dziennie, a od środy nie odnotowano żadnych przypadków rozprzestrzeniania się w środowisku.

  • Levitt, który w 2013 roku otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za opracowanie złożonych modeli układów chemicznych, widzi podobne punkty zwrotne w innych krajach, nawet tych, które nie zaszczepiły drakońskich środków izolacyjnych, jakie zrobiły Chiny.

  • Przeanalizował dane z 78 krajów, które codziennie zgłaszały ponad 50 nowych przypadków COVID-19 i dostrzega „oznaki poprawy” w wielu z nich. Nie koncentruje się na całkowitej liczbie przypadków w kraju, ale na liczbie nowych przypadków wykrywanych każdego dnia - a zwłaszcza na zmianie tej liczby z dnia na dzień.

  „Liczby wciąż są chaotyczne, ale istnieją wyraźne oznaki spowolnienia wzrostu”.

  Na przykład w Korei Południowej nowo potwierdzone przypadki są dodawane do ogólnej liczby przypadków każdego dnia w kraju, ale dzienna liczba spadła w ostatnich tygodniach, pozostając poniżej 200. To sugeruje, że epidemia ustaje.

  W Iranie liczba nowo potwierdzonych przypadków COVID-19 dziennie pozostała stosunkowo niewielka w zeszłym tygodniu, od 1053 w ostatni poniedziałek do 1028 w niedzielę. Chociaż jest to wciąż wiele nowych przypadków, powiedział Levitt, wzór sugeruje, że wybuch epidemii „przekroczył półmetek”.

  Z drugiej strony Włochy wyglądają na to, że wciąż się rozwijają. W tym kraju liczba nowo potwierdzonych przypadków wzrosła w większości dni w minionym tygodniu.

  W miejscach, którym udało się wyzdrowieć po początkowym wybuchu epidemii, urzędnicy nadal muszą walczyć z faktem, że koronawirus może powrócić. Chiny walczą teraz o powstrzymanie nowych fal infekcji pochodzących z miejsc, w których wirus rozprzestrzenia się poza kontrolą. Inne kraje staną przed tym samym problemem.

  Levitt przyznaje, że jego dane są niechlujne i że oficjalne liczenie przypadków w wielu obszarach jest zbyt niskie, ponieważ testy są mało wymowne. Ale nawet przy niekompletnych danych „stały spadek oznacza, że ​​jest jakiś czynnik, który nie jest tylko szumem w liczbach” - powiedział.

  Innymi słowy, o ile przyczyny niedokładnych liczb przypadków pozostają takie same, nadal warto porównywać je z dnia na dzień.

  Trajektoria zgonów potwierdza jego ustalenia, powiedział, ponieważ podąża za tymi samymi podstawowymi trendami, co nowe potwierdzone przypadki. Podobnie jak dane z epidemii w zamkniętych środowiskach, takich jak to na statku wycieczkowym Diamond Princess. Z 3711 osób na pokładzie 712 było zarażonych, a osiem zmarło.

  Jak można zarazić się koronawirusem?

  22 marca 2020 r
  Ten niezamierzony eksperyment dotyczący rozprzestrzeniania się koronawirusa pomoże naukowcom oszacować liczbę ofiar śmiertelnych, które miałyby miejsce w całkowicie zakażonej populacji, powiedział Levitt. Na przykład dane Diamentowej Księżniczki pozwoliły mu oszacować, że narażenie na nowego koronawirusa podwaja ryzyko śmierci osoby w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. U większości ludzi ryzyko zgonu w okresie dwóch miesięcy jest wyjątkowo niskie, więc ryzyko to pozostaje bardzo niskie, nawet jeśli jest dwukrotnie większe.

  Nicholas Reich, biostatystyk z University of Massachusetts Amherst, powiedział, że analiza była prowokująca do myślenia.

  „Czas pokaże, czy przewidywania Levitta są poprawne” - powiedział Reich. „Myślę, że szeroka gama ekspertów przedstawiających swoje perspektywy pomoże decydentom w podejmowaniu bardzo trudnych decyzji.

  Artykuł w j. angielskim:
  https://www.latimes.com/science/story/2020-03-22/coronavirus-outbreak-nobel-laureate

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii