WYKRYTO AD BLOCK

Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

KARNIWOR - PORTRET PAMIĘCIOWY - plamy tłuszczu...

• Ja wiem, że lepiej się śpi, kocha, wygląda i myśli, niekoniecznie w takiej kolejności, ale teraz jakbym miała dać główną cechę charakterystyczną zioma karniwora, to widzę swoje poplamione ciuchy...

Ludzie, czy też macie co drugie ubranie w plamach? Czy tylko ja tak się rzucam na tłuste mięcho? Bluzki w kropki od tłuszczu, ulubiona bluza adidasa ma już dwie plamy... Chyba jak byłam niemowlakiem, było lepiej...

Może macie inaczej, dla mnie to znak rozpoznawczy numer jeden. Albo może umiecie wyjść cało po jedzeniu śniadań, czy obiadokolacji z nadwyżką smalcu, po ociekającym od tłuszczu steku, czy tłustej baraninie?

Nawet sobie dziś przypomniałam, co kiedyś pisałam na grupie, ideologia karmi się nieszczęściem, moda jest dla frajerów i w sumie te plamy to nieduża cena, jak pomyśleć, co było wcześniej...

• W pewnym stopniu tak, ale u mnie plecak obrywa co jakiś czas źle zapakowanymi rybami. Ciekawa sprawa jak kiedyś kupowałem bułki, to były zawiązywane tak, że nie szło rozwiązać, a ryby to już tak aby aby, w końcu martwe, nie uciekną.

• Też mi się zdarza na Karniworze poplamić ciuchy tłuszczem ale szczerze jak się śpieszę do pracy lub tam się to zdarzy podczas posiłku. Mam to gdzieś pracuję na spedycji, a nie w Urzędzie Miasta na szczęście 😉

• @Edyta-Joanna-H Ja też nie kłaniam się jaśnie królowej, ale czasami żal... Nie wyobrażam sobie jednak, żeby nie jeść super tłusto,
    bo głowa najważniejsza 🙂

Log in to reply

Użytkownicy Online

Chcesz być na biężąco?