Człowiek, którego musicie posłuchać - dr W. Karwowski


 • Znacie?
  Na początek wklejam info kto to:
  Ekspert inżynierii biomedycznej i inżynierii tkankowej. Laureat licznych nagród naukowych. Specjalizuje się w zaawansowanych metodach diagnostyki i rekonstrukcji problemów tkankowych metodami z obszaru biomateriałów medycznych.
  Menedżer, ekonomista, bioinformatyk, specjalista bioinżynierii medycznej. Ukończył dwa fakultety krajowe – z Informatyki oraz Ekonomii – a także specjalistyczny program w jednej z najbardziej prestiżowych szkół biznesu na świecie IESE Business School – University of Navarra.
  Jest także absolwentem studiów podyplomowych z Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii oraz słuchaczem kolejnych z zakresu Biomateriałów. W realizacji doktorat z biocybernetyki i bioinżynierii medycznej.

  26 kwietnia wrzucił info iż:
  Bez tytułu

  Obejrzałam jego film nt. covid i oczy miałam jak pięć złotych momentami. Facet, którego ponoć komisja europejska poprosiła na konsultanta w sprawie szczepionki na wiruska walił teksty, których nie powstydziłby się każdy wyśmiewany przez "nieukowych beukotów" spiskoriowiec. W repertuarze cały wachlarz podśmiechujków z wirusa, z obecnych procedur medycznych i sanitarnych, gazowanie maseczkami, biometryczne chipowe paszporty, kropki kwantowe, tatuaże, deBill Gates z ołówkiem w dupie, którym kręcą tak naprawdę inni. DeBilla ponoć zresztą poznał i porównał go do Gomułki, który "nie był w stanie zarządzać własnymi spodniami". Bardzo ciekawe rzeczy mówi, także - Must see!
  Jak ktoś będzie tylko słuchać, to on w pewnym momencie mówi "pytaniem jest czy jest się czego bać, czy ten straszny wirus w ogóle istnieje" w tym momencie w ciszy kręci głową przecząco i dalej mówi "ja więcej nie mogę państwu powiedzieć, ale tu bardziej pachnie niestety polityką i zarządzaniem społecznym, a nie biologią i wirusologią".
  https://www.facebook.com/WJKarwowski/videos/3112653065463931/?epa=SEARCH_BOX

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii