Pogaduszki

• No właśnie, zobaczcie, że Szwecja nie istnieje dla mediów. Szkoda, że mój brat już wrócił z tego jakże pięknego kraju więc nie mam żadnych świeżych informacji o ilości trupów zalegających na ulicach Sztokholmu.

• Koleżanka w De ma sprawę z powodu kręcenia filmików na You tube.Podejrzewam,że tez z powodu organizowania demonstracji.Filmiki były głównie z demonstracji.Kryminalni się do niej dobrali😔.

• 75 lat temu Hermann Göring został zapytany na Procesie Norymberskim, w jaki sposób Niemcy mogli to wszystko zaakceptować.

Odpowiedział:
    „To jest bardzo proste i nie ma nic wspólnego z narodowym socjalizmem; ma to związek z naturą ludzką. Możesz to zrobić w każdym ustroju politycznym:socjalistycznym, komunistycznym, monarchicznym lub demokratycznym:
    Jedyną rzeczą, jakiej potrzebuje rząd, aby zmienić ludzi w niewolników, jest strach ”.

• https://www.filmweb.pl/news/Oscary+nie+dla+filmów+bez+kobiet%2C+LGBTQ+i+mniejszości+rasowych-139224

Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości co do tego, że cywilizacja upadła..

• Ciekawa historia epidemii której tak naprawdę nie było.
    Czasy II wojny światowej. Cwany "w pozytywnym sensie" 😉 polski lekarz który wykorzystał kilka przypadków chorych na tyfusa i stworzył epidemie w mieście, dzięki temu uchronił ocalił wiele żyć.

• Patroni

Czołem kluski z rosołem,
    przekazuję takie wieści z kategorii 'ciekawostka'. Ja raczej biorę to wszystko w nawias, choć uzupełnię trochę zapasy w bunkrze na wypadek gdyby trzeba było sie w nim rzeczywiście okopać na jakis czas. 👀

Polski Ruch Oporu ostrzega przed planowanym zamknięciem nas w domach pod szyldem akcji fałszywej flagi , tym razem nie „Covid-19”, bo ten został zdemaskowany ale pod pretekstem ataku na elektrownię atomową w Broksdorf koło Hamburga w Północnych Niemczech.

W związku z informacjami rozpowszechnianymi w Niemczech o planowaną i przygotowywaną na 11 września 2020 roku akcją wprowadzenia chaosu i strachu a przy tym zamknięcia nas w domach bez możliwości jakichkolwiek zakupów w sklepach pod pretekstem ataku terrorystycznego na elektrownię atomową w Broksdorf koło Hamburga prosimy o szerokie rozpowszechnianie tej wiadomości.

Wielu z was zdaje sobie sprawę, że „Simpsonowie” zawsze przepowiadali dziwne wydarzenia, nawet „fałszywy plan” Corony. Jest serial Netflix o nazwie Dark, a sezon 3 opisuje atak na elektrownię jądrową w Niemczech. Data i godzina są dwa razy większe niż 911 – tj. Datowany jest na 22 września, a godzina to 8:30 zamiast 4,15.

Miejsce to może dotyczyć jednej z wciąż działających elektrowni jądrowych. (Wiele zostało już zamkniętych), a mianowicie Brokdorf w północnych Niemczech niedaleko Hamburga. W serii są inne wskazania – takie jak możliwość wypadku (katastrofa lotnicza na nim, 5 dni na ewakuację, czy samochód z numerem rejestracyjnym „WIN-DS-68”). Ten numer rejestracyjny (Nawiasem mówiąc, jest w południowych Niemczech) że w Hamburgu może nastąpić przypływ sztormowy (przez wiatry, wiatry) (prawdopodobnie z tsunami jak w Fukushimie), aby zwiększyć chaos, gdy wszystko zostanie zalane – ale także, że Depp State (DS) chce wygrać (wygrana). 68 rozkłada się numerologicznie na 14 i ponownie na 5, gdzie mamy 5 dni ewakuacji po katastrofie, więc to jest scenariusz katastrofy z serii.

10 września ogłoszono ogólnopolski „dzień ostrzegawczy”, podczas którego na terenie całego kraju mają być testowane systemy ostrzegawcze ABC. Ponadto odbywają się ćwiczenia straży pożarnej m.in. z respiratorami (nie te Corona-Schlumpel, prawdziwe maski ochronne) przed radioaktywnością

Tabletki jodu są rozprowadzane w kilku regionach Niemiec (które mają przeciwdziałać promieniowaniu radioaktywnemu, nie wziąłbym czegoś takiego, kto wie, co tam naprawdę jest). A społeczność ma taką, zwłaszcza w okolicy Stade (niedaleko Brokdorf) Broszura dotycząca kontroli katastrof rozprowadzana wśród ludności, której wydrukowanie, zdaniem demaskatora, powinno kosztować 44 000 euro (nawiasem mówiąc, 4 oznacza śmierć w Feng Shui). To dużo dla kościoła, zakładając, że nic takiego nie jest planowane.

Nie bój się więc żadnego promieniowania z „drugiej Fukushimy” – i zastanów się dwa razy, zanim zażyjesz jakiekolwiek tabletki. Objawy mogą być generowane przez częstotliwości lub 5G lub coś podobnego. Ludzie znacznie częściej umierają ze strachu niż z rzeczywistych wpływów. Jednak jestem dość optymistyczny, że nic z tego już się nie wydarzy. Jeśli mieszkasz w tym regionie, nadal dobrym pomysłem może być nieobecność tam w tej chwili.

Mam do tego dystans, chociaż ostatnio toniemy w morzu absurdów i mało co już mnie dziwi. Pandemia sie nie do końca udała, to może będą próbowali innych scenariuszy, żeby ludzi zagonić do obozów. Co Wy na to?
    Jak to wygląda rzeczywiście w DE? Dziś miałoby się niby zaczynać dziać 😄
    Nowinka stad:
    https://wojdabejda.wordpress.com/?fbclid=IwAR2vybZ76H2FOCy_fqsLf_FSK73Jl-0zYjkCv_ebA7LiQEkHG1YdCtnP_QY
    inne źródła:
    https://polskiobserwator.de/aktualnosci/ostrzezenie-przed-katastrofa-w-niemczech-zabrzmia-syreny-audycje-radiowe-i-telewizyjne-zostana-przerwane/?fbclid=IwAR1rrd8T07bcuC7iNsmZ1qi7M5GfTw9wAxibudDlDdOGrw2VRVTFaut9tzg
    https://www.bundesregierung.de/breg-de/aktuelles/warntag2020-1780552?fbclid=IwAR1rrd8T07bcuC7iNsmZ1qi7M5GfTw9wAxibudDlDdOGrw2VRVTFaut9tzg

• Patroni

@Jaga Moze to.jest plan cwiczen wojskowych w razie ataku terrorystycznego na elektrownie a ktos sobie z tego spiskorie zribil?;) pozyjemy zobaczymy;)
    ale.tez ciekawy temat do dyskusji co robic gdyby okazalo sie ze to prawda, czy brac tabsy od wojska, czy przestrzegac zalecen itd

• Patroni

@Cynamon rzeczywiście temat niesie potencjał do tworzenia spiskorii 😄 Ktoś mi to podesłał na fb, więc przekazuję bo kto tam ich wie. Źródło tej spiskowej analizy jak dla mnie mocno wątpliwe. Zauważyłam, że te wszytskie bractwa lechickie, turbosłowiańskie lubią brać wszystko na wiarę, rzadko weryfikują informacje. Potem wychodzi, że puszczają w obieg fantastykę a powołuja np. na takiego przebierańca Potockiego 😄
    Ja bym raczej nie aplikowała sobie żadnych substancji od wojska. Żołnierze mogą być po stroie narodu, a czyje rozkazy wykonują to już inna para butów. Zalecenia, zaleceniami, można zachować pozory, że się tego przestrzega, ale faszerować się lekami, przyjmować szczepionki, czy inne numerki to nieee.

• Agusia się pokazała i to z Owenem.

Aga przytyła, młody mam wrażenie że niewiele się zmienił, po za tym że na policzkach pod oczami z jednej i drugiej strony ma takie dziwne sińce pod oczami. Być może to światło, być może brudny, być może......
    Mądrości Agi na temat wagi i tłumaczenia, że nie jest anorektyczką, jak to komentarze potrafią ranić i że na owocach można przytyć.
    Generalnie to nudy, takie nudy, że niema do czego się przyczepić.

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii