• @jaga a konkretnie o co chodziło? bo oile wiem to ta ustawa przeszła kilka lat temu i pod kontem GMO jesteśmy w czarnej De........

• Ktoś mi wytłumaczy co się stało z polską mafią z lat 90-ych?

Nagle zaginął o niej słuch albo była wykreowana na potrzeby tych czasów?To że jej cześć siedzi w sejmie to wiem ale co z resztą?

• @anka A jak myślisz, czemu na każdej ulicy jest apteka albo i kilka aptek? Widziałaś coś takiego w Europie, na świecie?

• @anna nie mów,że w ta branże weszli😆?W sumie ciekawe co się z nimi stało?Nachapali się i od tak zniknęli?Dziwne,że działali tylko w dobie prywatyzacji państwa,a potem już nie...

• @anka No jak zniknęli 😃 Mają się lepiej, niż kiedykolwiek. To o czym mówię, w białych rękawiczkach, kręci się od wielu wielu lat.

• @anka już chyba nikt nie siedzi, bodaj rok temu Słowika wypuścili.
    No co robią? jakieś kolejne przekręty i interesy.
    Niektórzy to książki piszą inni robią się na celebrytów, a inni siedzą w ukryciu. Kilu odeszło na tamten świat ze starości.
    Prawdziwa mafia siedzi w Brukseli, a na wejskiej to tylko ich sługusy, co udają polityków.

• @nahtalie

Niektórzy to książki piszą

Zapodaj tytuł😉mnie na prawdę interesuje co się z tymi ludźmi stało?

Dziwne że to była era,która przeminęła,ale pytanie czemu tak się stało?Ciężko mi uwierzyć,że wszystkich posadzili...i się to od tak skończyło.

• @anka tu masz link do czegoś lepszego, dla samej muzyki 😊
    https://www.youtube.com/channel/UC5PPyqzbdiKWO_cJhD2Sp9g

Tu masz Słowika, sama jeszcze tego filmu nie widziałam.

• Kto pobawi się zemną w zgadywanki?

Z tej całej świętej trójcy Kaczora został tylko jeden Morawer
    Jak zakładacie czy on poda sie do dymisji jeśli tak to kiedy?
    ja stawiam na czas świąt tak mi coś mówi.

• @nahtalie zapomnij to pachoł UE,prawa ręka Makreli,Ziobro nie lepszy i tez się trzyma.

• Patroni

US_TWI2021_512px_1024x1024

The Economist okladka;)

• Nie minął nawet miesiąc i chowam kolejną osobę z bliskiej rodziny, oficjalnie nie na covid. Wcześniej wiek, teraz rak. Tylko u mnie tak pogrzebowo czy u Was też?

• Patroni

@eshe
    Wyrazy współczucia. U mnie nic, ani po znajomych, choć coraz więcej covidowcow stwierdzonych.

• @eshe unie w mieście zrobiło sie teraz poruszenie, to jest dość długa historia, ale w skrócie zaczęto baczniej się przyglądać służbie zdrowia i temu co sie dzieje w szpitalach oraz w przychodniach. Dobrze nie jest, a fakt faktem na osiedlu wisi coraz więcej klepsydr.

• Patroni

@eshe u mnie to jest pogrom. W każdym tygodniu pogrzeb albo i dwa. Na cmentarzu ciężko dostać termin na pogrzeb, kwiaciarnie nie wyrabiają z wiązankami i wieńcami pogrzebowymi.
    Z bliskiej rodziny dwie osoby oficjalnie zmarly na kowid, jedna w szpitalu.
    Z dalszego otoczenia to praktycznie sam kowid ale wszyscy z innymi chorobami.

• Patroni

No nie dziwne, że się przyglądają.. sytuacja z wczoraj z apteki.. stoję sobie po leki dla żony, a przede mną dziadek wykupuje swoje no i potem się musiał wyżalić.. 3 lata temu miał jakiś wypadek z nogą i lekarze chcieli mu ją ujebać.. pochodził, pokonsultował, znalazł fachowca i po roku walki, noga uratowana.. chodzi kiepsko, ale chodzi.. ZUS twierdzi, że skoro ma dwie to do pracy zdolny ;o a jakby nie miał to kasa w biedrze, można tam siedzieć przecież. Do tego parę tygodni temu miał jakiś atak, niestety nie usłyszałem, karetka z jednej dzielnicy Gdyni zabiera go do drugiej 3km dalej... tam stoją i dzwonią, kto go przyjmie, od razu z góry covid nałożony - test. Skoro jest podejrzany, dzwonią Gdynia, Gdańsk, aż zdecydowali się w Kartuzach, że go wezmą... no to sru tam.. nocą ok. 23 dostał negatywny, to go wypisali 23:55 ze szpitala, ale przewieźć już nie ma komu... i weź się przetransportuj człowieku... ot historia

• Dzis o 20.50 polsat bedzie w specjalnym programie mieszal z gownem nas wszystkich.
    Wiadomo autorytety (lekarze, psycholodzy, socjologowie itp) w roznych dziedzinach beda nas osmieszac. Beda wypowiedzi wyjete z kontekstu np. "kowid nie istnieje" czy "czy znasz kogos kto zachorowal czy umarl?" czy "noszenie maseczki zabija". Bedzie szufladkowanie. Bedzie dramatyczna smutna muza i zapewne historie ludzi co jednak umarli na covid ktorzy ze smutkiem beda o nas mowic. Zrobia z nas foliarzy bo to jest celem programu.
    Oczywiscie odpowiedzi na najwazniejsze pytania podwazajace oficjalna narracje NIE BEDZIE.
    Ja zamierzam nagrac to wszystko na telefon a potem na dniach z innymi z okolicy po odpaleniu tego na ekranie telewizora zrobic odpowiedz do kazdej rzeczy co bedzie tam mowiona przy okazji demaskujac techniki ich manipulacji.
    No i prosba. Ja to i tak nagram ale...jakby ktos mial mozliwosc nagrania tego prosto z transmisji tv i wrzucenia na jakis nosnik pamieci i potem udostepnienia w necie (po kryjomu bo wiadomo prawa autorskie i odrazu to sciagna) bysmy my zrobili z tego uzytek to bylo by zajebiscie 🙂
    Podejmie sie ktos tego????

• Patroni

@adrian1111
    TO jako blok reklamowy czy coś? bo tam mam jako jakiś 1,5 godzinny blok a całego to nie wiem, czy mi się na pendrive zmieści

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii