Pogaduszki

• Ave,

jako że globalny chat jest problematyczny, zróbmy tasiemca w kategorii offtopic 😉
    Ogólnie to cały offtopic może być od takich pogaduszek.

Jak ktoś chce nagle pogadać np. o autach, muzyce czy coś to jest to dobre miejce.

• a ja to się muszę pożalić 😞 nie chcieli mnie dziś na targ wpuścić bo kagańca nie miałam.:( nie chciało się mi burakiem gadać wyciągałam założyłam przeszłam metr i go ścigałam 😛

• Doktorek "Pod mikroskop" broni testów PCR.

• Absurd miesiąca Kaczyński zbawiciel polaków

• @Nahtalie widziałem to "pismo" i zastanawiam się czy to prawdziwe czy fake xd

• @gioconda no właśnie mam z tym problem, bo to co sobie kaczorek myśli to tylko on wie. Mnie bardziej zastanawiają obce służby które mogą starać sie podkur... polaków. Może mieć to na celu stworzenie zamieszek po czym wprowadzenie obcych wojsk oraz totalne spacyfikowanie narodu, tak byś my się stali kolonią narodu X.

• @Nahtalie hmm czy nie próbowano poniekąd tego kilka lat temu na Ukrainie?

• Jackowski w polsracie wystepowal i mnie zawiudl. Na swoim kanale podwaza pandemie i twierdzi ze to jest zaplanowane i ma drugie dno....a tutaj w tv gadal nie na temat a jak zostal zapytany co o tym sadzi to powiedzial ze ma "swoje zdanie" ale nie twierdzi ze covida nie ma i nie zabija....czyli powtorzyl oficjalna wersje. Zapewne bal sie ze gdyby powiedzial to co sadzi to mialby PRZEJEBANE.
    Zawiodlem sie 😞

• @adrian1111 e Jackowski to taki "pupilek" medialny. Wiele bym się po nim nie spodziewał.

• https://kobieta.wp.pl/wielka-brytania-pielegniarka-z-pierwszej-linii-frontu-zlapala-koronawirusa-nie-pozwolcie-mi-umrzec-6505043026528385a

Zatem na przyszlosc w ataku paniki nie spadajcie z lozka 😄
    W ogole jak to czytam to sie zastanawiam jak na podstawie czegos takiego mozna kogos intubowac 😄 Jeszcze ani razu nie widzialem pomimo 5 lat w pracy by intubowali osobe przytomna a do tego...hit tego artykulu...ta osoba mogla mowic majac rure do ryja wsadzona (chociaz tam pisze maske-zatem byla intubowana? bo maski sie wtedy pod respiratorem nie ma) 😄
    Az mam ochote dopierdolic im w komentarzu ale z telefonu nie da sie komentowac 😕

• Patroni

@adrian1111 no ty to sie lepiej zastanow jak bedziesz otwierac okno czy przypadkiem ktos nie napisze artyukulu ze chciales z tego okna skoczyc 😂 bo tak sie tworzy sensacje, a ze to z prawda nie ma nic wspolnego to tylko szczegol

• @Cynamon Ja sie teraz zastanawiam jak sie nazywa dokladnie zjawisko wyparcia o jakim zaraz napisze. Mozna to odniesc do tego co wczoraj wieczorem pisala Anna pod naukowym belkotem.
    Pokazalem ten artykul matce. Przeczytala. Ja nie spodziewalem sie rozmowy na poziomie bo matka ma niedowlad mozgu i jest inaczej kretynem. Powiedzialem jej dlaczego ten artykul to klamstwo i manipulacja. Na to uslyszalem teksty ze ona sie nie zna ale...ja tez sie nie znam bo pracuje na jednym oddziale i tam moze inaczej sie robi a gdzie indziej inaczej. Zadne logiczne argumenty typu "nie da sie zaintubowac swiadomej osoby" czy "majac rure w gebie nie da sie mowic" do niej nie docieraly i caly czas powtarzala ze gdzie indziej moze byc inaczej i ja tez nic nie wiem...
    No i tu mamy wierzenie na sile ze artykuly sa dobre i nie manipuluja a jak sie nie ma argumentu ku temu to wymysla sie z dupy argumenty byle siebie przekonac ze musi byc tak jak sie postrzega swiat czyli wiara w dobro i dobre intencje czlowieka. A jak ktos czyli ja to podwaza to pelne odrzucenie i opieranie sie na swoich wymyslonych niczym nie popartych argumentach.
    Any idea?

• Patroni

@adrian1111 Nie wiem jak sie nazywa to w pscyhologii ale dla mnie to jest swiadome programowanie. Ze najpierw rodzice maja racje, pozniej pani w szkole ma racje, ksiadz ma racje, pracodawca ma racje, prezydent ma racje, media, gazety ksiazki maja racje. I tego sie nie podważa, nie dyskutuje bo tak ma byc i koniec. Poprostu pewne pokolenia tak zostały wychowane i koniec. Starych drzew sie nie przesadza;)

• @Cynamon Ale czy to kwestia wychowania czy przebudzenia? Ja kiedys (nie potrafie powiedziec kiedy to zaczelo sie zmieniac) tez bylem taki ze nie myslalem samodzielnie i przyjmowalem wszystko co mi mowiono za prawde i nawet nie staralem sie zadawac pytan...

• Hmmm, tak sobie myślę, że na wagę złota są nauczyciele, którzy otwierają na samodzielne myślenie. I poznawanie w odpowiednim czasie różnych ludzi, jak możesz mieć przyjaciół z różnych środowisk, bo to otwiera głowę. Umiejętność słuchania tak samo. Ona się jakoś wiąże z ciekawością.
    A do tego wszystkiego umiejętność dyskutowania - na wymarciu dzisiaj...

• Znacie to wideo?
    Prosze przyjrzeć się mu od minuty 13:32. Gość ucieka z Wuhan, epidemia dopiero co się zaczela, ale technologia już tam jest kamery termowizyjne, rozpoznawanie twarzy itp. .Przypadek?

Ja to wideo znam już od dawna,sama byłam w Chinach,więc mnie takie technologiczne nowinki w tym kraju nie zaskakują.

Pytanie, jakie firmy w EU te technologie już kupiły i kto fortunę na tym teraz robi??

• A ja sie wkurwilem i nagralem filmik 😄

• @anka A moze bedzie jedna firma ktora to wprowadzi wszedzie i bedzie miec monopol na to? Bo czym wiecej firm tym wiekszy balagan....

• @adrian1111 na 100% tak będzie,pytanie, która świnia u koryta będzie miała w tym swoje udziały. W Austrii wypłynęło kto maczał palce w przepchnięciu aplikacji.

• Patroni

@adrian1111
    dobre 🙂

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii