Nie musicie nosić maseczki !!!

• Przeczytajcie rozporządzenie z 15 kwietnia paragraf 18 ust.2 pkt.3 http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20200000673/O/D20200673.pdf nie musicie nosić maseczki - w razie spotkania z milicją lub strażą można powiedzieć, że ma się np astmę, alergię, problemy z oddychaniem itp i powołać się na rozporządzenie, zaświadczenie lekarskie nie jest wymagane. W razie czego proszę nie przyjmować żadnych mandatów, bo są bezprawne. Dbajcie o własne zdrowie! Maseczki są bardzo niebezpieczne, to wylęgarnie bakterii i grzybów, powodują niedotlenienie, jak zachorujecie na chroniczne choroby płuc lub serca to będziecie żałowali posłuszeństwa bezsensownym i szkodliwym przepisom naruszającym podstawowe prawa człowieka. Szczególnie uprawianie sportu w maseczce to katastrofa zdrowotna. A pomyślcie jak się będzie nosiło maseczki w upały... Rządzący zostawili sobie furtkę tym przepisem, w razie jak zachorujecie mogą powiedzieć, że tylko media mówiły, że jest nakaz a najważniejsze jest rozporządzenie i w razie problemów z oddychaniem nie trzeba było nosić. Więc jak poważnie zachorujesz sam jesteś sobie winny, jakie to proste. To operacja psychologiczna, testują nas ile zniesiemy! Jak maseczki przyjmiemy bez oporu, to następne będą szczepionki, bo już będą wiedzieli, że mogą wszystko. Nie dajmy się tresować! Precz z kagańcem!

• zawsze powtarzam że najprostsze rozwiązania są najlepsze 😉

• @Izabela-Wiktoria Podobne konkluzje...

Nawet w lesie zwracałam paru osobom uwagę, że nie muszą. Po kilku razach mi się odechciało. Z drugiej strony w sklepie miałam sytuację, że ludzie zaczynają kumać i się śmiać z tego. Zwłaszcza jak widzą, że ty też.

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii