Niemcy testy na obecność wirusa będą przeprowadzać również w przychodniach weterynaryjnych.


 • Pogoda i ocieplenie płatają psikusa rządzącym w Niemczech, więc Ci dla podrasowania statystyk, chcą robić 4,5 mln testów tygodniowo!!!Od teraz testy będą mogły być przeprowadzane w przychodniach weterynaryjnych.

  Oto postulaty kolejnego pakietu legislacyjnego.
  1.Władze ds. zdrowia nie będą już zgłaszać jedynie podejrzewanych przypadków zakażenia potwierdzonych przypadków i zgonów w związku z Covid-19, ale także negatywne wyniki laboratoryjne z testów i odzyskanych przypadków.
  2.Testy będą wykonywane na masową skalę?
  Mowa tutaj o 4,5 mln testach tygodniowo. Dotychczas laboratoria przeprowadzały 730.000 testów tygodniowo.
  3. Weterynarze mają wspomóc lekarzy w przeprowadzeniu testów. Politycy wprowadzając Niemcom nakaz noszenia maseczek, pokazali im gdzie ich miejsce. Od teraz testy będą mogły być przeprowadzane również w przychodniach weterynaryjnych.
  4.Pacjenci z zagranicy.
  Tak, tak proszę państwa. Niemcy żeby w ogóle mieć jakichś pacjentów z koronką i statystyki ściągają ich sobie z zagranicy. Obecnie leczonych jest 200 osób.Nowością jest fakt,że od teraz rząd niemiecki będzie pokrywać całkowite wydatki za ich leczenie, czyli ok. 15 milionów euro.
  -A co tam stać ich przecież...
  5.Tracing-App
  Zieloni zażądali większego zaangażowania od rządu federalnego. Stwierdzili, że konieczna jest aplikacja do śledzenia kontaktów społecznych, to wypowiedź lidera parlamentu Antona Hofreiter-a. Partia Lewicy skomentowała krytycznie planowaną aplikację do śledzenia. Na pytania dotyczące ochrony danych w tym projekcie nie udzielono żadnach wyczerpujących odpowiedzi.

  -Nie wiem czy płakać, czy się po prostu śmiać. Nawet Rumcajsowi takie rzeczy nie przyszły do głowy, ale kto wie? Mnie to chyba nic już zbytnio nie zdziwi, jak tą całą szopką kręci bankier -Jens Spahn i weterynarz -Lothar Heinz Wieler .Tak,taki zawód ma główny szef Instytutu Roberta Kocha. Jak widać w Niemczech ministrem zdrowia czy instytutu ala sanepid może zostać każdy.

  Link do artykułu poniżej:
  https://www.tagesschau.de/inland/corona-gesetzespaket-101.html?fbclid=IwAR0fIUHg6xN3WddJQCrpQGRnYIKUkH7RfhO2YFC2DvNVpiNPfxYrrLQWp_s

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii