Wypowiedź wodza Austrii Sebastiana Kurz-a


 • Kanclerz Austrii Sebastian Kurz twierdzi, że wkrótce każdy Austriak pozna kogoś, kto zmarł z powodu korony. Kanclerz ostrzega, że sytuacji nie należy lekceważyć. Chciałby zaoferować jakąś alternatywę, ale jego zdaniem taka nie istnieje. Mówi cyt.:" że ciężkie czasy wciąż przed nami,a obecnie należy zrobić wszystko, aby ta burza nie uderzyła nas tak mocno, jak we Włoszech”. Nie zaprzecza też, że środki podjęte przez rząd są skuteczne, zaznaczając jednocześnie, iż: „Musimy podjąć jeszcze więcej wysiłku."

  W Austrii od 14 kwietnia obowiązuje noszenie maseczek😷 we wszystkich sklepach i w transporcie publicznym.
  Fakt, iż rząd zgodził się na wprowadzenie noszenia maseczek w supermarketach, wynika z uprzednią obserwacją krajów azjatyckich🤦‍♀️
  „Wszyscy będziemy się tego uczyć i ćwiczyć w supermarketach”, taką ma nadzieję ten kanclerz.

  Moi austriaccy znajomi nie bez powodu nazywają go dzieckiem Hitlera i Angeli Merkel, z czym się z nimi w 100% zgadzam. Najgorszy jest fakt, że Bawaria jest w niego zapatrzona jak w Boga i stawia go sobie za wzór do naśladowania. Jak te czasy się zmieniają, ponieważ jeszcze nie dawno miano Austriaków w Niemczech za ostatnich niedorajdów.

  Link do tego zacnego artykułu poniżej:
  https://www.kleinezeitung.at/politik/innenpolitik/5793215/Bundeskanzler-Sebastian-Kurz_Bald-wird-jeder-von-uns-jemanden


 • śmiać się czy płakać 😄


 • @vibo mnie martwi fakt, że ten polityk to młody gość więc wiele jeszcze o nim w przyszłości usłyszymy

 • Patroni

  @anka dlaczego dziecko hitlera i Merkel? W sumie się nie dziwię że w niego zapatrzeni, młody, wysoki chłopak 😂 nawet nie słuchają co mówi tylko patrzą. Żart oczywiście. Nic o nim nie wiedząc można przypuszczać że karierowicz płynący z nurtem. Głównym..


 • No, rzuciłam okiem na faceta... Założę się, że z kamienną twarzą mówił o "ćwiczeniach w supermaketach". Tak to jest, jak nie wietrzy się szafy po 2-ej wojnie i to w dużo gorszym stylu niż w Niemczech.
  Thomas Bernhardt zawsze ostrzegał przed swoimi rodakami. Zło, które drąży daną społeczność, nie nazwane, nie rozliczone jest dużo bardziej podstępne.


 • nie ma w zasadzie znaczenia czy młody czy stary. chociaż w wieku coś jest..


 • @anka debil pewnie transportem publicznym się nei porusza a zakupy gosposia mu robi


 • Austria to przepiękny górzysty kraj z bardzo czystym powietrzem.Jeżdżę tam często się powspinać w górach🧗‍♀️.Ten pajac chyba chce żeby się ludzie od tych maseczek pochorowali bo czystym powietrzem ich tak szybko nie da rady wykończyć.

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii