• Sataniści są wśród nas..przekonałam się o tym dzisiaj kiedy na spacerze spotkałam porzuconą przy drodze zdekapitowaną kurę. Wielkanoc jest czasem nasilenia tych chorych obrzędów. Zastanawia mnie skala tego zjawiska. Ktoś spotkał się z czymś podobnym w swoim mieście? Trochę mnie to niepokoi że nawet w mojej małej miejscowości są te pojeby 😞


 • Zanim tu weszłam - patrząc na tytuł - myślałam, że będziesz komentować faktyczne obrzędy religijne. Gdzie jest granica między obrzędem magicznym a religijnym?
  Kościół Katolicki bowiem potępia magię... jednocześnie uznając symbole i praktykując obrzędy iście magiczne w swojej formie. Tylko inaczej to nazywa : )
  Nie chcę nikogo urazić, to po prostu moja obserwacja.

  Z tym o czym mówisz jednak się nie spotkałam.

  Prawdziwych satanistów to gdzie indziej bym szukała ; ) działaliby bardziej dyskretnie - tzn mniej dosłownie, mniej przerysowanie - ale za to na szerszą skalę, za ich działaniem szłaby tragedia wielu ludzi. Z czymkolwiek to co powiedziałam się wam nie skojarzy, nie jest to jakakolwiek teoria, nie brnę w takie rzeczy, bo jestem zwolenniczką możliwie prostych odpowiedzi. Po prostu nie mogłam się powstrzymać od tego komentarza.

  Odnośnie twojego spostrzeżenia, Sophia, to tego typu creepy zagrywki i/lub zabawa w satanizm jest czasem sposobem niezrównoważonych nastolatków na odreagowanie rzeczywistości. Szkoda tylko, że policja - zamiast zająć się przypilnowaniem, by nie dochodziło do jakichś gorszych ekscesów (zakładając, że to w ogóle było działanie ludzi :)) - sprawdza paragony i wlepia mandaty staruszkom za odwiedzenie cmentarza.


 • @Sophia A moze jakies zwierze odgryzlo glowe. Nie koniecznie czlowiek musial to zrobic. Sam wiele razy mimo ze mieszkam w miescie widzialem pod drzewem martwego pisklaka ktory jakos musial wypasc z gniazda BEZ GLOWY.

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii