WSPÓŁPRACE Z FUNDACJĄ BILL & MELINDA GATES FOUNDATION.


 • Znalazłam parę ciekawych informacji na ten temat i myślę, że warto je zebrać do kupy.


 • Dr Mariola Fotin-Mleczek jest bardzo promowana przez polskie media. Pochodząca z Polski dr Fotin-Mleczek jest szefową ds. technologii w niemieckiej firmie CureVac.

  https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,polka-kieruje-zespolem-pracujacym-nad-szczepionka-na-koronawirusa--opowiedziala-o-obiecujacych-wynikach-badan,artykul,24093709.html

  Warto się przyjrzeć firmie CureVac, ponieważ w lutym 2015 r. Bill & Melinda Gates Foundation została pozyskana jako nowy inwestor.

  https://de.wikipedia.org/wiki/Curevac


 • Kanclerz Angela Merkel zgodziła się, że Niemcy udostępnią kolejne 600 milionów euro na globalny sojusz szczepionkowy Gavi. Było to jeszcze przed całym cyrkiem z wirusem w Europie- w Davos dn.23.01.20.

  https://www.aerzteblatt.de/nachrichten/108867/Merkel-sagt-weitere-600-Millionen-Euro-fuer-Impfallianz-Gavi-zu

  Warto sprawdzić kto stoi za "Impfallianz Gavi"po angielsku "Global Alliance for Vaccines and Immunisation, później GAVI Alliance".
  Członkami są rządy krajów uprzemysłowionych i rozwijających się, Światowa Organizacja Zdrowia, UNICEF, Bank Światowy, Fundacja Bill & Melinda Gates, organizacje pozarządowe, producenci szczepionek z krajów uprzemysłowionych i rozwijających się, a także instytucje opieki zdrowotnej i badawcze oraz inni prywatni darczyńcy.

  https://de.wikipedia.org/wiki/Gavi,_die_Impfallianz


 • Film po niemiecku omawiający powiązania zarządu Instytutu Kocha (główna organizacja zajmująca się koroną w Niemczech) z fundacją


 • Planned Parenthood (PPFA) ze swoimi 650 klinikami jest największym niezależnym usługodawcą w zakresie zdrowia reprodukcyjnego, w tym aborcji, w Stanach Zjednoczonych.

  459307D9-42DD-45D5-BCC4-3FE9E0F71BE3

  Darczyńcami organizacji są między innymi: Bill & Melinda Gates Foundation.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Planned_Parenthood
  W 2015 roku przeciwnicy aborcji opublikowali potajemnie nagrania rozmów pracowników. Działacze udawali, że są przedstawicielami firmy biotechnologicznej i oferowali pracownikom PPFA nabycie tkanki płodowej. W filmach przedstawiciele PPFA dyskutują z potencjalnymi „kupującymi”, jak utrzymać organy zarodków tak nienaruszone, jak to możliwe, używając różnych metod aborcji, aby móc je później lepiej sprzedawać.
  Więcej na ten temat w artykule poniżej:
  https://www.welt.de/politik/ausland/article144822825/Abtreibungsfirma-bietet-Embryogewebe-zum-Kauf-an.html

  Według pracowników PPFA tkanki można przekazać na cele badawcze wyłącznie na wniosek kobiet. Przeciwnicy aborcji oskarżyli Planned Parenthood o sprzedaż tkanek płodowych i dokonywanie tak zwanych częściowych aborcji porodowych w celu zachowania nienaruszonej tkanki. Czołowi republikanie twierdzili podczas kampanii przedwyborczej, że Planned Parenthood sprzedawało „części płodów”. Chociaż nie udowodniono zarzutów przeciwko Planned Parenthood, środki publiczne od czerwca 2015 r zostały anulowane w jedenastu stanach.

  Członkiem PPFA jest "Pro Familia" -Niemieckie Towarzystwo Planowania Rodziny, Edukacji Seksualnej i Poradnictwa Seksualnego w Niemczech finansowana przez Federalne Ministerstwo Rodziny, Seniorów, Kobiet i Młodzieży.
  https://de.wikipedia.org/wiki/Pro_Familia_(Deutschland)


 • Fundacja Gates sfinansuje zakłady produkcyjne dla siedmiu najbardziej obiecujących metod szczepienia koronowego pomimo miliardów dolarów.

  „Z upływem czasu rządy wydadzą mnóstwo pieniędzy na takie rzeczy” - powiedział w piątek przewodniczący Fundacji Billa i Melindy Gatesów na temat zwiększenia możliwości testowania."
  Fundacja Gates przekazała już 105 milionów dolarów na walkę z pandemią Sars Cov 2 do której zaangażowano SAP Dietmara Hoppa i firmę biotechnologiczną "CureVac"-pani dr Marioli Fotin-Mleczek(na którą podobno prezydent USA Donald Trump też miał oko). Według badacza konfliktu Christopha Marischki firma "CureVac" była zaangażowana w inne epidemie jako twórca szczepionek, ale jak dotąd nie dostarczyła produktu gotowego do sprzedaży produktu.
  Były szef Microsoftu od dawna postrzegał pandemie jako większe ryzyko dla ludzkości niż zmiany klimatu i zagrożenia militarne. Fundacja Gatesa jest także jednym z największych zwolenników Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Sponsorowana za pieniądze pochodzące głównie z inwestycji kapitałowych w grupy produkujące fast food lub napoje alkoholowe i których produkty nie reprezentują zdrowego stylu życia.

  https://www.heise.de/newsticker/meldung/Coronavirus-Bill-Gates-will-fuer-Impfstoff-sieben-Fabriken-vorfinanzieren-4698049.html


 • Jesli to wszystko prawda to wyglada na to ze czeka nas najwieksza w historii ludzkosci katastrofa - zniewolenie, kontrola, depopulacja i rzeczywistosc rodem z filmu SiFi. Ludzkosc siegnela dna moralnego. A gupi lud z bananem na ryju to przyjmie. Katastrofa...


 • @susinka1 wczoraj w ramach prezentu wielkanocnego telewizja niemiecka przeprowadziła wywiad z tym wspaniałym ekspertem.Nawet mi się tego słuchać nie chciało.Po 3 min. jak wróżono Afryce klęske wyłączyłam to ścierwo,ale ludzie niestety nie maja pojęcia z jakim człowiekiem maja do czynienia.wcale się nie zdziwię,że przeprowadza główne testy w jakimś kraju afrykańskim.Moim zdaniem ebola to tez nie był przypadek tylko efekt jakiś testów.


 • @anka widzialam to nagranie, niestety nie uwazalam na niemieckim w szkole ;/ macie moze namiar na wersje angielska bez tlumaczenia? z tym szprechaniem mozna jedynie piate przez dziesiate ogarnac oryginal


 • @susinka1 przysiądę i zrobię Ci tłumaczenie z tego niemieckiego materiału, a na pocieszenie łap to:


 • To ze ten czlowiek jest chory psychicznie to nie mam watpliwosci iten jego usmiech... Ale ze 9/10 swiata jest tak slepe... to przerazajace.
  Certification Of Vaccination ID 19


 • @anka
  7226fe02-c54a-4e98-890b-080a857277a9-image.png
  Ale brawo Niemcy, widać info się szerzy o tym psycholu.


 • Może kogoś zainteresuje baza danych obejmująca wypłaty dotacji dokonywane przez Bill & Melinda Gates Foundation i poprzednie fundacje rodziny Gates (William H. Gates Foundation, Gates Library Foundation i Gates Learning Foundation) od 1994 roku.

  System obejmuje wyłącznie wypłaty dotacji, a nie bezpośrednie umowy charytatywne lub inwestycje związane z programem. Należy pamiętać, że ta baza danych to dynamiczny system, który podlega regularnym aktualizacjom. Zachęcamy do zapoznania się z 990-PF fundacji opublikowanymi na stronie finansów w celu uzyskania ostatecznej listy wszystkich indywidualnych dotacji.

  https://www.gatesfoundation.org/How-We-Work/Quick-Links/Grants-Database#q/k=charit


 • **Bill Gates wykorzystuje YouTube-Influencer do swojej masowej kampanii szczepień **
  -gość przechodzi do sedna w min.9:55.Mówi też, że w pierwszej kolejności będą szczepieni uchodźcy przebywający w obozach w Niemczech.
  (wideo po niemiecku z angielskimi napisami)


 • @anka kurka, a jak włączyć te napisy? bo nie pojawiają się automatycznie po włączeniu filmiku...


 • @MichalinaMar oglądaj najlepiej bezpośrednio na you tube. W kółeczku ustawienia masz opcje napisy tam też można zmienić prędkość odtwarzania.


 • @anka aaa, ok, zupełnie zapomniałam o tej ikonce 😄 Dzięki wielkie, już oglądam z tłumaczeniem, bo niemieckiego ni w ząb! 😉


 • @MichalinaMar gość przechodzi do sedna w min.9:55 bardzo duuuuzo gada.Niestety nie mogę nigdzie znaleźć źródła, którym się posługuje 😞


 • @anka no właśnie zauważyłam, że brakuje źródeł... Choć w samo sedno sprawy, byłabym bardzo skłonna uwierzyć - w końcu jutuberzy czy inni influenserzy, to bardzo podatne na przekupstwo grupy.

 • Patroni

  Może nie chodzi o samą kasę. Może chodzi o stworzenie ułomnego, głupiego i posłusznego społeczeństwa? Szczepionki mogą zawierać najróżniejsze rzeczy, polecam zajrzeć na procesy przeciwko Gates'owi ze strony Indii i bodajże Kenii. Gdzie ponoć do szczepionki dodano i ponoć WHO się do tego przyznało hormon po to by wysterylizować kobiety. Michał z Prosto do Celu o tym mówił w jednym z ostanich swoich filmów.

  A może chodzi o tą depopulację, cholera wie kto tam za gejtsowską firaną stoi. Jeśli faktycznie psychopaci to jest to jak najbardziej możliwe z punktu widzenia psychologii. Nie takie rzeczy robili w historii "miłościwie nam panujący".

  Zawsze wyręczają się "użytecznymi idiotami" którzy nie kwestionują władzy tylko wykonują rozkazy. BTW wg mnie Gates może być autystyczny i przez to psychopatyczne cechy przejawia. Podobnie jest z Elon Muskiem, Jeff Bezos, Zuckenberg. Zauważcie że wszyscy mają podobne biznesy - monopole, podobnie stosują cenzurę i podobnie stali się technokratami. Nie zrobili tego samodzielnie, jest w tym spory udział polityków i inwestorów którzy poprzez ulgi podatkowe i zastrzyki finansowe zbudowali te "potęgi" technologiczne które teraz służą do śledzenia nas.

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii