Szukam osób do biznesu | nieszablonowe myślenie | mastermind

• Siema ziomale,
    szukam kreatywnych i otwartych głów do rozkręcenia całkiem nowego biznesu w tych czasach.

Znacie mnie mniej więcej, więc będę się streszczać i póki co mega krótko:

BRANŻA: architektura/projektowanie wnętrz/wizualizacje/animacje/grafika/strony www
    CO JA OFERUJĘ: kreatywność, pomysłowość, moją mocną stroną jest umiejętność wprowadzania struktur w chaosie, wdrażanie skutecznych systemów optymalizacji swojej pracy
    CZEGO OCZEKUJĘ: przedsiębiorczość, zdecydowanie do działania, nieszablonowe myślenie, kreatywność, dobrze jeśli ogarniasz kwestie prawno-podatkowe, "w kupie siła" 👍 🤙

Jak ktoś jest zainteresowany jakąś kooperacją albo chociażby kreatywnym mastermindem z różnych branż, to dajcie znać.

• Jestem w trakcie robienia mgr z architektury na PG, inż. arch. skończyłam na PWr. Ciekawa jestem, co masz do zaoferowania 😉 Mogę przesłać portfolio i CV

• @Natalia mogę pojechać z hydrauliką i elektryką o klimie nie wspominam😁

• Ciekawe, ciekawe jakie to biznesy 🙂 Jestem architektem tyż.

• Działam już online ale myślę o czymś grubszym. Mam jakieś różne pomysły na rozwijanie się w internecie i teraz czuję się potrójnie zmobilizowana, ale liczę może na jakąś burzę mózgów w obecnej sytuacji gospodarczej i na kreatywne osoby, z którymi, być może, udało by się połączyć siły. W którą stronę pójść, żeby mieć zlecenia, może spróbować przewidzieć jak będzie wyglądał rynek arch.-bud. za jakiś czas i już się ukierunkować z jakimś pomysłem.

Może ktoś w ogóle nie związany z architekturą ma jakiś feedbeck dla architektów, ot taka zagwozdka umysłowa na kwarantannie 😉 Z jakich usług architekta czy projektanta wnętrz chciałbyś skorzystać w okresie kryzysu, o ile w ogóle 😅 Może jakiś ebook albo kurs online by Cię interesował (rzucam na szybko "małymi" pomysłami: np jak odnowić wnętrze niskim kosztem albo jak dobierać do siebie kolory albo na co zwrócić uwagę jeśli chcesz wystartować z budową domu)? Jest duże pole do popisu.

• hej, człowiek od wizualizacji się kłania, jestem po scenografii też 😉

• Hej 🙂 też jestem architektem, studia robiłam w Polsce i Niemczech. Pracowałam też jako freelancer 🙂 chętnie wzięłabym udział w jakimś kreatywnym projekcie, niekoniecznie związanym stricte z architekturą! 🙂

Kamila

• @Natalia jestem grafikiem nie wiem jak możemy sie skontaktować prywatnie 😁 ale robie i animacje i grafiki dla. Mediów i do druku.

• Fotograf here, robilem tez wnetrza. Wizytuje Polske 4 razy do roku jak chcecie fotki to piszcie

• UX designer na pokładzie 😉
    Nie wiem czy w ogóle cokolwiek przydatnego wniosę dla was (bo mogę pomóc ze stronami), ale bardzo chętnie się czegoś nauczę i zrobię jeśli chodzi o animacje czy grafiki czy wizualizacje.

• Super, że piszecie 😀 Taka ziomalowa jakość usług to z pewnością byłaby petarda! Otwieramy na Ziomalum innowacyjny Dział Kreatywny? 😁 Zawstydzimy całą Polskę pomysłowością, Chińskie fabryki nam nie dorównają i opracujemy lepszą Konstytucję Pracy niż Trampowi mogłoby się przyśnić!

• @Natalia mgr prawa , 10 letnie dosw w egzekucji naleznosci, od pracy u komornika po...dane osobowe...

• @lisu206 a i prawo pracy,
    🙂 mniam
    🙂

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii