https://plotek24.pl/palma-z-audycji-u-enkiego-w-walizce-uciekla-z-psychiatryka/

• W artykule tym napisane było, że Palma uciekła z zakładu psychiatrycznego, a została wyniesiona w walizce przez współlokatorkę.Pisało tam także, że ma 24 lata i waży około 40 kg., a taki były pierwsze zdanie tego artykułu "KOBIETA ROZMAWIA NA WIZJI U ENKIEGO I JEST ZAGROŻENIEM, KAŻDY KTO MA Z NIĄ ZWIĄZEK ZOSTANIE SCHWYTANY!"

• nie działa. 404

• @vibo Już skasowali-ciekawe dlaczego?

• @mundek42 przecież to jakieś pierdoły wyssane z palca pewnie,

• @gioconda Podejrzewam, że "redaktorek" z tego pseudo medium słuchał dyskusji między Dziadem Wszechwiedem, Eterem, a Palmą i nie podobało mu się to co mówiła Palma i napisał ten "artykuł".

• Szkoda, że nie działa, bo zapowiadało się nieźle 😆

• @mundek42 Ze strony Etera i Dziada, których niektóre filmy chętnie oglądałam (żeby nie było) to nie była dyskusja tylko reakcja emocjonalna i odłączenie się od rozmowy. Oglądałam cały ten live na żywo. Zwolennicy Etera i Dziada na czacie nie mieli argumentów jedyne co potrafili to obrzucać Kasię wyzwiskami i grozić Enkiemu, że jak jej nie usuną i przywrócą dwóch poprzednich to unlike, odsubują po prostu przedszkole, oni wszyscy prawdziwymi Słowianami się nazywają banda debili i tyle. Dobrze im Enki powiedział, "komu nie pasuje wyp....".Ja też nie zgadzam się z tym żeby nam wyszło na dobre być pod butem USA co nie zmienia faktu, że dorośli ludzie dyskutują na argumenty. Można trzymać się faktów, a można wierzyć w Tartarie, gwiezdne wrota, resety, dzikie węże, czarrnogłowych wybór należy do nas. Ale nikt z nas nie ma pewności już co jest prawdą, a co fałszem więc kopanie sobie bunkra bo Majowie reset przepowiedziel to jest argument...litości, zapasy żywności jak najbardziej, broń też, rezerwy przydatnych narządzi oczywiście. Ale skąd wiemy co rzeczywiście się stanie, że będzie reset w 2024, jest tyle celowej dezinformacji. A może celowo kontrolowana opozycja bajki o resecie, czarnogłowych i innych cudach nam opowiada tylko po by odciągnąć uwagę od rzeczywistych spraców tego całego cyrku.Jak będziemy codziennie studiować te wszystkie przepowiednie to walniemy sobie w łeb jeszcze zanim wirus nas zabije albo koniec świata. Nagle w trakcie czatu jakaś panienka z fake konta zaczęła informować, że o Kasi napisano artykuł na plotek24 wrzucając to 25 razy co za wiarygodne źródło informacji. Śmierdziało fake-iem i trollem na kilometr.

• @Edyta-Joanna-H
    Ludzie mają zwyczaj wyśmiewać i nazywać głupim to, czego nie rozumieją. Dodatkowo włączył się im instynkt stadny, poczuli się silni w grupie. Najprawdopodobniej jednak żaden z nich (ŻODYN, powiadam!) nie odważyłby się pogadać z Palmą na tym lajwie bo zdaje sobie sprawę - a przynajmniej obawia się - że ona by go tam kurde rozjechała kombajnem. Do takich ludzi żywię całkowitą pogardę.

Dodam, że wielu z tych ludzi wierzy w niedorzeczne, wręcz zabawne teorie, ale nie o tym.

Mogę te komentarze pousuwać (dopóki nie wylecę ze stanowiska moda u Enkiego:D), ale zostawiłam, bo dopóki system znaków, tworzący ich komentarze będzie istnieć, będzie obnażać ich miernotę umysłową.

• @Edyta-Joanna-H Może i trol, ale ten artykuł był. Ilu ciekawych rzeczy się dowiedziałem o Palmie.🌴

• następnym razem zapisuj ☝😄

• Wg mnie tak w ogóle - sądząc po tekście adresu i czyimś opisie tutaj - wydaje mi się, że to jakieś ujowe poczucie humoru. Niewarte zakładania osobnego wątku.

• @Nina Ciekawe dlaczego miałbym z tego żarty robić?

• Hahahaha w walizce z zakładu psychiatrycznego hahahaha padlam!

• Ktoś wykazał się małą inwencją, bo taki numer miał autentycznie miejsce w zeszłym roku.

• @Anna
    teraz to ja padłam :DDD ❤

• Tomasz dobrze mówi w tym livie u Enkiego, dokładnie też tak myślę, co do tych małych społeczności, itp.

• Cudo Cudo 😄

• Kim on jest? Ma jakiś kanał czy coś?

• Trąbie Wam od dawna o tych społecznościach. Robimy w końcu na tym forum działy z województwami? Mamy póki co rozpisane żarcie, sklepy, rolników tylko ale to mało, mało 😛 @baku rób te działy nooo. To zawsze będzie już COŚ. 😉

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii