Petycja

• Znalazłem jakieś portale gdzie można zrobić darmowa petycje o przykładowo podanie informacji/badan, odpowiedzenie na niewygodne pytania przez rząd itp. Puścić w świat i zobaczymy tylko niewiem jak się za to za bardzo zabrać i czy to good idea, dajcie znac

• Trzeba by to jakoś dobrze rozpromować najlepiej na grupach na FB ale czy da to dobry skutek... oto jest pytanie.

• Też o tym myslalam! Tylko trzeba to dobrze obmyslic! W jakiej sprawie. By odmrozic gospodarkę? Hmmm? Ciężko mi jakos uchwycić temat. Bo w sprawie przelozenia wyborów to juz krąży gdzieś. Ja moge gdzies tam powklejac potem. Rozniesienie tego to najmniejszy problem.

• @Czeko pomysłów jest sporo. Niewygodnych pytań nie brakuje, brakuje informacji, dlaczego to pandemia skoro rok temu umarło więcej osób, na jakiej podstawie jest kwarantanna itp. Tylko że wydaje mi się że to może się skończyć na petycji. Tak samo w UK podpisało 400 tys o dodatkowe 30% zarobków na czas wirusa i nic już dwa tygodnie się nie dzieje. Mogą tego nawet nie wziąsc pod uwagę ale sama petycja może rozsiać te pytania do ludzi

• @damian123497 no dobrze pytania ale w sprawie czego petycja. "rządami odpowiedzi na pytania?" czy jak

• Jestem zdania że petycja powinna zawierać taką treść:
    -Apelujemy by Rząd Polski zaprzestał dewastacji gospodarki i ładu prawnego. Wywołanie w kraju głębokiej recesji pociągnie za sobą więcej ofiar niż epidemia co przyznał nawet minister zdrowia.

• Dodac moze do tego:
    ...oraz UPUBLICZNIC OFICJALNE DANE STATYSTYCZNE SMIERTELNOSCI Z UBIEGLYCH LAT Z POWODU...(tutaj wymienic te sezonowe) JAK I INFORMACJE DOTYCZACE STWIERDZONEJ PRZYCZYNY (podkreslic) ZGONU U WSZYSTKICH CO ZMARLI Z KORONOWIRUSEM W POLSCE.

• @damian123497 napisał w Petycja:

@Czeko pomysłów jest sporo. Niewygodnych pytań nie brakuje, brakuje informacji, dlaczego to pandemia skoro rok temu umarło więcej osób, na jakiej podstawie jest kwarantanna itp. Tylko że wydaje mi się że to może się skończyć na petycji. Tak samo w UK podpisało 400 tys o dodatkowe 30% zarobków na czas wirusa i nic już dwa tygodnie się nie dzieje. Mogą tego nawet nie wziąsc pod uwagę ale sama petycja może rozsiać te pytania do ludzi

Wg mnie warto mimo wszystko.
    Niech celem będzie przynajmniej samo manifestowanie sprzeciwu. I już jeden z celów osiągnięty:) Przy okazji tekst bogaty w pytania i wątpliwości dodatkowo spełni funkcję informacyjną.

• @Nina ja tez uwazam. Ze sprobowac warto. Nigdy nie wiesz co trafi do ludzi. Lepiej żeby upadło niz nie spróbować. Teraz tylko. Kto sie podejmie zredagowania petycji. Ja podpisze na pewno i moge posyłać dalej.

• Avaaz by sie do tego swietnie nadal bo wszyscy ktorzy raz podpisali ich petycje dostaja nastepne. Jednak patrzac na debilizm tych ludzi po ostatnich petycjac (ograniczenie emisji CO2 czy przeniesienie wyborow bo stanowia zagrozenie zycia glosujacych) to chyba nie warto..Nie wiem kto decyduje i co nim kieruje przy akceptacji tematu ankiet. Zatem osoba co uwierzyla w bajke o zabojczym wirusie nie pusci petycji ludzi ktorzy twierdza inaczej.
    Czyli tak sie dzieje gdy dobrzy ludzie uwierza w klamstwa 😞
    Ale w sumie...mozna zrobic i sprobowac puscic przez nich.

• @adrian1111
    Odnosnie avaaz.
    Wlasnie dostalem takie GOWNO.
    "COVID-19: Nasz świat stoi w obliczu wspólnego wroga"

"Nasz świat stoi w obliczu wspólnego wroga: COVID-19. Wirus nie dba o narodowość, pochodzenie etniczne, podziały polityczne czy wyznawaną wiarę. Nieustannie atakuje wszystkich.

Tymczasem na świecie szaleją konflikty zbrojne.

Najwyższą cenę płacą osoby najbardziej bezbronne – kobiety i dzieci, osoby z niepełnosprawnościami, osoby zepchnięte na margines i osoby wysiedlone. To właśnie one znajdują się w grupie największego ryzyka, cierpiąc z powodu katastrofalnych skutków wirusa COVID-19.

Nie zapominajmy, że to w krajach zniszczonych wojną upadły systemy opieki zdrowotnej.

Coraz mniej liczni pracownicy opieki zdrowotnej są celami ataków. Podwójnie bezbronni są uchodźcy i inne osoby przesiedlone w wyniku brutalnych walk. Furia wirusa uwidacznia, jakim szaleństwem jest wojna.

Dlatego dziś wzywam do natychmiastowego zawieszenia broni we wszystkich zakątkach świata.

• António Guterres,
      Sekretarz Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych"

PATHETIC PIECE OF SHIT.
    Patrzac na to co sie tam dzieje od lat to mam wrazenie ze robia to dobrzy ludzie ktorzy uwierzyli w oficjalne klamstwa albo ktos porwal caly ten ruch i wykorzystuje go do szerzenia klamstw.

• @adrian1111 Kiedyś też myślałam "dobrzy ludzie", póki pewne rzeczy przestały stykać. I sprawdziłam kto stoi za tą organizacją.

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii