Komentarz na czas kryzysu. Jak działa chemtrails, szczepionka, 5G.

• Hmmm. Jestem laikiem w temacie krystalografii, bioelektroniki,
    rtęć kojarzy mi się tylko z alchemią, ale nie wykluczam takiego sci-fiction.
    Dlaczego? Bo całe nasze życie stało się mistyfikacją.

Za dużo ukrytych spraw, które w jednym czasie nakładają się na siebie. Niewiadoma pogania niewiadomą i jedyne, co jest wiadome, to że w przeciągu miesiąca straciliśmy ludzkie, konstytucyjne prawa.
    Nie dam głowy, za to, co mówi ten facet, ale żyjemy w takich czasach, że 1+1 już nie równa się 2.
    Co o tym myślisz @robertrobson ?

• Patroni

@Anna Dziękuję, że o mnie pomyślałaś.
    Ja także nie wiem co o tym myśleć. Niby trochę zajmuję się elektroniką i programowaniem ale tak naprawdę chyba bezpieczniej jest stać z boku tego 5G i innych wynalazków. O tej krystalografii nic nie wiem więc sza.
    Kiedy kilka lat temu trochę się zaangażowałem w tłumaczenie prac Tesli a także śledząc jego życiorys, rozmowy z Einsteinem, albo bardzo ciekawą współpracę z Proteusem Steinmetz'em wiele rzeczy wyglądało jak z bajki. Oni naprawdę robili fantastyczne rzeczy.
    Tesla mówił o energi ciała, energii radialnej a w swoim labolatorium i na pokazach dla gości robił takie rzeczy, że nawet Einstein był pod wrażeniem.
    Ale jednocześnie sporo rzeczy jest pokręconych, trzeba uwzględniać jezyk epoki w dodatku specyficzny bo inżynierski i to robi problemy. Myślę, że to od niego się zaczęło i ludzie zaczęli gadać o tej energi ciała, różnych polach energetyczncyh i tego typu rzeczach ale mnie to się wydaje trochę naciągane.
    Dokładając do tego fakt, że sporo dokumentów jest nadal utajnionych trudno dalej coś mówić i działać. Roją się tylko spiskorie. Dlatego przestałem się tym zajmować.

Ludzie zachodu walczyli o swoje prawa przez wiele dziesięcioleci i myśle, że tak łatwo tego stracić nie można, choć wiele osób stara się nam wmówić, że nasze konstytucyjne prawa można naciągać albo zawieszać.
    Nie wolno do tego doprowadzić. Tylko obawiam się że na horyzoncie jest jeszcze kilka innych zagrożeń odnośnie naszych praw. Ciekawe czasy.
    Pozdrawiam

• Wokół tego 5G narosło tyle mitów i to tak absurdalnych, że nawet jeśli jest ono realnie szkodliwe, to te bajki które się na ten temat opowiada niestety przykrywają ew. sensowne argumenty. Znów tak jak przy wirusie, rzucili się na temat spiskowcy i totalnie go ośmieszają.

• @shadow Może mitem jest też to, że to wchodzi tylnymi drzwiami, nie przebadane, jak na to reaguje organizm człowieka, flora i fauna?

• Nie, to są wątpliwości i ja też je mam. Ja piszę o mitach i absurdach, pełno ich w sieci, więc nie będę ich tu cytować. Bardzo ciekawe jest to, że Rosjanie przodują w wysyłaniu w świat dezinformacji o 5G. A jak ktoś ładnie napisał " Dezinformacja jest naprawdę piękną, ale i jednocześnie ogromnie niebezpieczną metodą manipulowania społeczeństwami. Niebezpieczną tym bardziej, że niezwykle potężną"

• @shadow Tu nie potrzeba Rosjan. Przy każdym nowym gie mnóstwo rzeczy było ukrywanych. Ale po raz pierwszy w historii ludzie są upychani w domach i w tym czasie stawiane są maszty.

• No tak, tyle że te maszty byłyby i tak postawione na legalu, bo środowiska protestujące nic nie wywalczyły... Więc myślę, że upychanie nas w domach nie ma nic wspólnego ze stawianiem masztów. Przecież jeżeli coś dzieje się legalnie i ludzie wiedzieli o tym 5G od dawna to nie uwierzę, że akurat siedzenie w domach wykorzystują do czegoś co mogą i tak zrobić w majestacie prawa. I żeby nie było- ja nie jestem za żadnym G i uważam, że świetnie by się nam żyło bez tego, ale też w spiski wokół tego nie wierzę.

• @shadow Jak zapoznać się ze szczegółami tych, co po sądach walczyli w sprawie 5 gie, to wychodzi, że o legalu to można ale pomarzyć.

• chodziło mi o to, że nikt by tych masztów nie stawiał bez zgody władz, więc stawianie odbyłoby się legalnie, dlatego nie ma sensu wierzyć, że ktoś wykorzystuje kwarantannę żeby po nocach to stawiać, stawia bo może , gdyby nie było kwarantanny też by stawiali

• @shadow Rozumiem, co masz na myśli. Mówię o szczegółach tej "legalności" w odniesieniu do rozpraw o 5 gie, jakie miały miejsce.

• Trochę dziwne, że sądy nie przychyliły się do protestujących, rząd forsuje 5G, a sądy są antyrządowe więc powinny zrobić odwrotnie niż chce rząd.

• @shadow Myślę, że te strefy wpływów są widoczne i jasne dopiero pod powierzchnią...

• Patroni

Cholewcia już sam nei wiem co z tymi Rosjanami jest. Rozumiem, że są wkurzenia na "zachód" bo przez całe wieki sporo krwi im napsuli ale cały czas to pamiętają i chcą zdestabilizować główne gospodarki czyli EU i USA.
    Zmarły niedawno genialny fizyk Freeman Dyson kiedy współpracował z Rosjanami to mówił, że oni zawsze robią plany na całe dziesięciolecia i tego się trzymają. Czy to robienie dezinformacji to też część planu?
    Pisałęm wcześniej, że jest takżę sporo innych zagrożeń na horyzoncie czychających na wolność człowieka i ogólnie człowieczeństwo.
    Trzeba mieć w pamięci to, że 5G to nie tylko tzw. inteligientne domy (to stwierdzenie mnie bardzo irytuje) ale także tele-medycyna ale głównie rozrywka.
    Już kiedyś o tym pisałem, że te urządzenia (zwłaszcza z 5G) typu google assistant i podobne będą na tym bazować. I teraz wyobrażcie sobie, że tego typu urzadzeń ludzie nie wyłaczają (podobnie jak telefonów) są cały czas wpięte do sieci, jaką to daje możliwość kontroli nad ludzmi: nasłuchuje co robisz w sypialni, masz kłutnie to od razu możesz mieć wizytę z urzędu bo może potrzebujesz terapii (obecnie taka procedura jest w jednym z krajów skandynawskich), krzykniesz na dziecko to od razu przyjdzie urzędnik co się dzieje.
    Ja wiem, że to może brzmi dziwnie ale wiedząc jak to działa w skandynawi to takie scenariusze są coraz bardziej realne.
    Dodać do tego trzeba także AI i całą robotykę która stoi tuż za rogiem. To nie tylko autonomiczne samochody ale dużo więcej.
    I teraz, jeżeli komuś to pasuje i będzie z tym szczęsliwy to ok, ale mi to nie pasuje. Wiadomo, że w Californii, wylęgarni tych pomysłów jest spora grupa ludzi, która czytniki IRF wszczepiają sobie pod skórę bo uważają, że to jest wygodne i ogólnie super.
    Ja jestem ze starego rocznika, który nie miał internetu i komórek i chociaż trochę siedzę w tych tematach to takie coś jest jednak trochę scifi dla mnie.

• Ja już od dawna zamierzam wypierdzielić smartfona i przejść na zwykły telefon, na szczęście mam takie w szufladzie z dawnych czasów. Nie tylko ze względów inwigilacyjnych, ale też takich, że widzę ile mi czasu schodzi nad tym badziewiem. A bo kmunikator, a bo coś tam, a bo aplikacje do sklepów i szkoda rezygnować i tak chodzę na tej smyczy. Chwila bezczynności jak się gdzieś czeka i od razu rączka leci po to g...no.

• @shadow Exactly.

• Dokładne wytłumaczenie jak fale 5G działają na człowieka. Będziemy umierać

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii