WYKRYTO AD BLOCK

Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

Magda Detox o Ortoreksji i Aga in America

• Patroni

Saplement kłin przemówiła!

• @Palma całkiem ogarnięte wideło z takiej strony nikt Agi nie rozpracowywał, zgadza się i nawet pomijając jej zapędy socjopatyczne, natomiast ortoreksja jeszcze słabo badana wychodzi, ale wobec obsesji wegan dobrze że ktoś zdefiniował, ale i carniworizm obsesyjny to też to samo, Alę wątpię żeby niedobory powodował, dlatego warto się niezafiksowywać Na niczym, tylko oglądałam krulową detoxu tu na telefonie i aż prosiło się o przyspieszenie, aha i zapomniała wspomnieć że miała symptomy ortoreksji z tym łoczyszczaniem, ale po jej historii z rakiem i chemią można chyba jej wybaczyć, bo i uczy się i zmienia zdanie.

• Jak dla mnie Magna w niektórych kwestiach robi postępy i widać ze ona chce się rozwijać. Ma tam swoje np. odnośże wrażenie że ona by chciała w Polsce robić Wielkie interesy, wolno jej 🙂 . Co do "diagnozy-analizy Agi to przygotowała sie dobrze z argumentami i coś czuje że ona tego tematu nie skończyła tylko dalej będzie drążyć.

• @Natalia właśnie oglądałam i po tym filmie ją ponownie zasubskrybowałam i przybiła jej piątkę za stwierdzenie „ rosyjska ruletka z naturą „ nawet argumentacja której nie ma czego się wstydzić

Log in to reply

Użytkownicy Online

Chcesz być na biężąco?