Ktos chetny na stworzenie nagrania z rodzina s.p Kwasniewskiego?

• Obecnie mamy stan wojenny ale gdy ten smietnik minie chcialbym bardzo pojechac do Ciechocinka i po wczesniejszym ustaleniu z rodzina doktora przeprowadzic z nimi wywiad o ostatnich latach jego zycia.
    Jeszcze jak zyl to chcialem to zrobic ale osoba z ktora mialem to uczynic wylamala sie.
    Jest ktos chetny na takie przedsiewziecie? 馃檪

• @adrian1111 w zwi膮zku z sytuacj膮 w jakiej si臋 obecnie znajdujemy mo偶e zaproponujesz im wywiad online? Ch臋tnie obejrz臋.

• Patroni

Ja tez, 偶e tak powiem brutalnie - przysz艂o艣膰 jest dosy膰 mglista a wywiad on line ju偶 by by艂 馃槉

• @bibianna No w ostatecznosci chociaz wolalbym oczywiscie tradycyjnie na kanapie czy siedzeniu 馃槃 do tego pochodzic po ciechocinku czy obczaic jego grob (jakby to mialo znaczenie?).
    Najlepiej faktycznie uderzyc do rodziny i sie spytac co o tym sadzi.
    A mozna cos takiego na samym telefonie zrobic bez dostepu do komputera?

• Patroni

Zawsze mo偶esz pochodzi膰 w terminie p贸藕niejszym 馃槈 Tymczasem chocia偶 kontakt z艂apa膰 馃檪

• @adrian1111 napisa艂 w Ktos chetny na stworzenie nagrania z rodzina s.p Kwasniewskiego?:

@bibianna No w ostatecznosci chociaz wolalbym oczywiscie tradycyjnie na kanapie czy siedzeniu 馃槃 do tego pochodzic po ciechocinku czy obczaic jego grob (jakby to mialo znaczenie?).
    Najlepiej faktycznie uderzyc do rodziny i sie spytac co o tym sadzi.
    A mozna cos takiego na samym telefonie zrobic bez dostepu do komputera?

Nie wiem jakim telefonem dysponujesz ale je艣li noki膮 mo偶esz przedstawi膰 w formie pisemnej wywiad, je艣li nowszym mo偶esz nagra膰 ca艂o艣膰 jak膮艣 aplikacj膮 , np androrec.
    Mo偶esz te偶 zrobi膰 wideokonferencj臋.
    Podj膮艂e艣 jakie艣 kroki?
    Stworzy艂e艣 list臋 pyta艅?
    Z kt贸rym cz艂onkiem rodziny chcia艂by艣 rozmawia膰?
    Zorientowa艂e艣 si臋 czy kto艣 w og贸le b臋dzie chcia艂 udzieli膰 Ci wywiadu?

• @eshe Na razie to tylko zamysl. Myslalem o jego synie Tomaszu bo nie wiem kto jeszcze z najblizszych w Ciechocinku sie ostal.... pytania jakies tez mam w zamysle ale tez do obrobienia 馃槃
    A i mam androida wiec musialbym pobrac aplikacje z innego zrodla niz sklep google (bo tam mi zawsze nawala i nic nie da sie pobrac) i odpalic.

• @adrian1111 jak mu to powiesz co tu piszesz, oszcz臋dzisz na bilecie do Ciechocinka. ;:-}}

• @adrian1111 kurcz臋 ,ch艂opie 馃槅 馃 dzia艂aj!
    Czy mo偶e Ty z tych tzw. gaw臋dziarzy, kt贸rzy p贸艂 roku (albo i d艂u偶ej) potrafi膮 opowiada膰 o tym co chc膮 zrobi膰, a ostatecznie nigdy tego nie robi膮?

• Przyznam, 偶e sama mia艂am taki zamiar razem ze znajomym zesz艂ego lata... Moje wakacje inaczej si臋 potoczy艂y, a potem okaza艂o si臋, 偶e jest za p贸藕no.
    Odk艂adanie nie pop艂aca...

• @Anna Zgadza sie. Przeciez bede mial zwolnienie do 17 maja to moge poszukac namiarow i skontaktowac sie w ramach czasu wolnego jutro 馃檪
    Odnosnie pytan to na wstepie proponuje takie niekoniecznie w kolejnosci:

Co sprawilo ze sie wycofal z zycia publicznego pomimo ze np. Zieba czy Czerniak sie nie pierdola i ida pod prad?

Co robil przez ostatnie lata zycia mieszkajac w Ciechocinku?

Jak wygladala jego dieta po 2000 roku?

Czy sie leczyl?

Co bylo powodem jego smierci?

Jak obecnie wyglada sprawa bractw optymalnych i arkadii?

Czy metody stosowane przez np. ziebe takze weszly do uzycia tam?

....
    Jak ktos mialby pomysl na temat tematow do poruszenia to pisac 馃檪

• Ciezko cos znalezc na telefonie. Ponizej jest strona.
    http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&cat=1
    Tam jest kontakt ale przez androida nie wyswietla mi sie adres e-mail a jak w to klikam to chuje muje zakladanie poczty na telefonie czego nie chce. Poda mi ktos ten e-mail.
    W ogole strona od kwietnia tamtego roku nie jest aktualizowana 馃槙
    Edit.
    Looky here 馃槃 Tam bedziemy uderzac:
    http://optymalni.org.pl/o-nas/kontakt

• @Anna Dzieki. Najpierw pod ten adres a potem na inny 馃檪
    Odrazu tu napisze co wysle i sobie skopiuje 馃槢

Witam.
    Zaczne od tego ze mam ogromna nadzieje ze ten adres jest aktualny.
    Pisze gdyz chce sie skontaktowac z panem Tomaszem Kwasniewskim.
    W zwiazku ze od lat jestem na diecie Optymalnej bardzo chce mu zadac wiele pytan odnosnie obecnej sytuacji Arkadii jak i jego zasluzonego dla nas wszystkich ojca.
    Moge prosic o adres kontaktowy do niego?
    Z powazaniem.
    Adrian Trela.

• @adrian1111 "Bardzo chc臋 mu zada膰 wiele pyta艅" - lepiej brzmi "bardzo chcia艂bym mu zada膰 kilka pyta艅" 馃槒

Po co zostawiasz nazwisko tu na forum?

• @Anna I tak juz wczoraj to wyslalem 馃槢
    I tak nazwisko jest na moim profilu do ktorego maja dostep tylko zalogowani uzytkownicy jak i do tematow...no chyba ze ktos tu szpieguje....
    A jak ktos bedzie chcial sprawdzic skad pisze to i tak to zrobi i beda miec na mnie namiary wiec ukrywanie nazwiska jest bezsensu. No chyba ze sie myle....jesli tak to poukrywam dane.

• @adrian1111 do tego s膮 boty ;:-}}

• Screenshot_20200508-185130
    Ale ja i tak nie popuszcze 馃槃

• Screenshot_20200510-085909
    No i tutaj konczymy temat.
    Jak widac osoba ma wyjebane na wszystko wlacznie z innymi ludzmi co szanowali Kwasniewskiego jak i jego ideami.
    No chyba ze ma cos do ukrycia....
    Zreszta juz lata temu slyszalem ze polecial na kase a nie po to by pomagac innym.

• Co si臋 dzieje z tymi lud藕mi, 偶e pieni膮dze tak wielu moralno艣膰 zast臋puj臋 s艂owem mamona. Ta cywilizacja chyba musi upa艣膰... sama si臋 o to prosi.

U偶ytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotycz膮ce forum, propozycje, skargi i za偶alenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii