• Czy uważacie chociaż jeden z tych filmów za prawdziwy ??? Moja intuicja mówi mi - FAKE AS FUCK !!! Będąc pielęgniarką, uodparniasz się na pewne widoki, na stresujące sytuacje, na to ze czasami może być xle , zwłaszcza pracownice oddziałów tzw OIOM/Critical care, a co widzimy - rozhisteryzowane baby, których zawód poddaję w wątpliwość , coś tam smarkające pod nosem, jedna płacze ze ludzie rzeczy wykupują !!! Płacze !!!! Dorośli ludzie - jeśli chcą coś nagrać , dlaczego nie ochłoną tylko smarkają do kamery telefonu i coś bełkoczą o nieprzygotowaniu i innych bzdetach , czy czasem jako odpowiedzialna , zdająca sobie sprawę z powagi sytuacji i swojej misji pielęgniarka - nawet jeśli miałaby przepracować w jednym komplecie /maska, fartuch i bryle, i co tam ubierają ... zrobiłaby wszystko co w jej mocy by pomagać ... na pewno są rozwiązania, no chyba ze to wszystko to FAKE !!

https://www.facebook.com/228735667216/posts/10157634361182217/?vh=e&d=n

Ta ostatnia pani - ojej ma czerwony nos od maski ... niebywałe , i ta nalana woda pod oczami ...

• Ludzie to DEBILE i jak uwierza ze faktycznie jest smiertelny wirus to moga sie tak zachowywac w obawie o swoje zycie.
    Ja widzialem psychoze wsrod pielegniarek jak sie dowiedzialy ze mialy stycznosc z zakazonymi pacjentami i personelem 🙂 Pielegniarka to czlowiek i tak samo w sytuacjach kryzysowych moze reagowac. No albo jest to FAKE zeby bardziej nakrecic pandemie strachu.

• @adrian1111 masz rację, i po raz kolejny widzimy doskonale , ze wystarczy chwila psychicznej słabości u byle szlochającej o brak pomidora w sklepie piguły, I już mamy super news krążący w światowych mediach ... rzetelne dziennikarstwo btw nie żebym nie doceniał pracy służby zdrowia ale na pewne rzeczy brakuje mi już cierpliwości ...

• A bo to pierwszy raz podstawia się aktorów żeby coś zagrali masom...
    Widziałam na FB filmy pielęgniarek o pustych szpitalach. Łojezu, komu teraz wierzyć 😉

• Ta kobieta z początku drugiego filmu wydaje się być naprawdę przerażona tą całą sytuacją. Jej przekaz w połączeniu z samym wyrazem twarzy, mimiką, ekspresją robi spore wrażenie. I robi robotę wśród ludzi, którzy łatwo poddają się emocjom i działają bezrefleksyjnie. Więc nawet jeśli to było szczere, jak widać można to dowolnie wmanipulować.

• @Nina kiedyś miałem wykonać przeniesienie klimatyzacji z jednego pomieszczenia które było już nie używane na ten chyba ojom . Leżeli tam ludzie pod aparaturą na moje oko nie przytomni. Mówię do tych pielęgniarek , że coś trzeba zrobić z tymi ludźmi - gdzieś ich przenieść , a one do mnie - oni i tak nic nie słyszą. Ja mówię no dobra , ale my tu będziemy wierci dość duże otwory i co z kurzem ? A one to się ich przesunie i jakoś damy radę. Jak ktoś był w szpitalu to wie jak one są przejęte pracą.

• @piotr196913 Hoho "oni nie slysza". To jak widac kiepskie te pielegniarki. Czesc tych ciezkich stanow faktycznie jest odjechana i nie slyszy jednak czesc pomimo ze wyglada na nieprzytomnych slyszy i rozumie. Nie mowiac juz o ludziach ktorzy doskonale wiedza co sie z nimi dzieje i to nie dzieki 4 zmyslom jakie nam wmowiono ze posiadamy. Juz wiele widzialem....

• @piotr196913
    O faak...

Wyobrażacie sobie, jak przesrane można mieć, gdy mamy zachowaną świadomość, jesteśmy przytomni, a zupełnie nie mamy władzy nad ciałem? Człowiek wygląda jak nieprzytomny.
    I na przykład swędzi stopa, mucha łazi po policzku a na dodatek ni stąd ni zowąd zaczyna dudnić młot udarowy.

• @adrian1111 przykrywasz folią budowlana i jedziesz przy okazji jesz sufit pomalujesz , one maja wyjebane , normalna fabryka, jak każdy uodparniasz się na wszystko

• Kolejne videa

1/ Ta druga panna na początku niezły ubaw tam ma , tak około 0:33...

https://www.facebook.com/341163402640457/posts/3305343202889114/?vh=e&d=n

2/ Laska cierpi , ok, ledwo oddycha a przynajmniej zwraca uwagę na ból jak po postrzeleniu, ciężkość oddechu , i zamiast dać płucom spokojnie się leczyć - to wali kocopoły przez prawie 6 minut !!! O pierdołach .... fight on - na końcu ależ z lekkością to powiedziała i paluch poszedł tez energicznie ...

https://www.facebook.com/NowThisPolitics/videos/273045010363553/?vh=e&d=n

• Lol. To pierwsze wygląda jak duża ustawka ze słaba aktorką w tle.
    Ta druga nie wygląda jakoś źle ogólnie, może jakby była niewyspana.

• Patroni

@PanDa znaleźli na Twitterze wczoraj co najmniej jedna z tych pielęgniarek to MODELKA! Do kupienia. Także ten... ludzie nie są głupi.

• @Palma masz jakiś link o tym?

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii