• Hej! Wiem- wiem, że prócz w/w panuje u nas też cenzura... Jednak -mimo wszystko?- może WARTO stworzyć na fejsie profil o takiej właśnie nazwie??? Właściwie już takowy utworzyłam..., ale jeszcze nie go nie opublikowałam... Wrzucalibyśmy tam wszystkie merytoryczne i WIARYGODNE materiały... w opozycji do tego, czym bombardują nas mass mediach, czyli właściwie to, co -tu- mamy... może jakoś tematyczne... Sama nie wiem.., co Wy na to?? Dodam, że mam w tym doświadczenie i lubię pisać, i oczywiście mogłabym się tego podjąć... Może- kto wie.... uda nam się dzięki temu dotrzeć do jeszcze większej liczby wielbicieli maseczek i niemyślenia??? I... a nóż! Zacznie im coś- tam jednak stykać?! A chyba im nas więcej MYŚLĄCYCH- tym lepiej, hmm??!:) Pozdrawiam i niech moc będzie z Wami!

• @Graż zapraszam do Niewygodne pytania na FB.

• dzięki za odp. i info:) jednak mimo to... spróbuję z tym ruszyć, bo wydaje mi się, że nazwa może chwycić... a o to właśnie przecież chodzi, żeby "chwyciło".. więc jutro dopracuję i się zobaczy, raczej nie zaszkodzi spr. .. 🙂

• Patroni

@Graż to ma się kojarzyć ze stop nop rozumiem? Może to niegłupie. I tak już każdy kto zadaje tylko pytania do pandemii nazywany jest spiskoriowcem wiec może warto od tego wyjść i to wyśmiać. Będzie pewnie więcej rzucających ludzi na takim czymś ale może w tym jest metoda 😄

• @Palma ,tak- tak, własnie! 😉 To działam! Pozdro!

I... wielkie dzięki, że jesteś, Palma! 🙂

• @Graż to pod jaką nazwą szukać?

• @Natalia , jeszcze nie ruszyła, ale taka sama jak wątek;) jak dopracuję to poinformuję o tym:)
    pozdro!:)

• @Palma , @Natalia odpaliłam "STOP kowidozie" i byłoby super, jakbyście pomogły, pomogli w tego rozkręceniu!;) Każdy feedback bardzo mile widziany! Dodam, że mam muuultuuum postów zaplanowanych, a że jestem psychologiem to będą to treści o podłożu psychologiczno-koronawirusowo- podprogowym, można rzec.. 😉 i mam nadzieję, że odniesie to jakiś choć minimalny skutek.. bo w przeciwnym razie będę zmuszona nagrać performance na yt "jako by to w telewizorze powiedzieli, że najlepszo prewencją na kowidozę jest zjedzenie własnego g....!" !;(
    PS. @Palma , tak- tak... niestety... ludzie w Polszy IQ nie grzeszą... 😞 Pierwszy raz mam do czynienia z tak wielką ich plagą... 😞 Nooo... ale na szczęście nie wszyscy, ofc! 😉
    Pozdrawiam!

• czerwien.jpg 🤗

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii