Rodacy powoli budzą się :)

• polecam przewinąc pierwsze telefony tak do 14 minuty,

w 43 minucie jakaś babcia opowiada, że w stanie wojennym mieli więcej wolności niż teraz...

• Audycja o tym co jest i jak się zorganizować, by było lepiej. Mateusz Jarosiewicz przedstawia konkretne propozycje działań:

• Ten projekt neos jest bardzo ciekawy tyle, że ja bym uważała na tego gościa bo faktycznie projekt super i wgl transparętność tyle, że to wydaje się zbyt piękne żeby było prawdziwe (przynajmniej tak mi i mojemu kumplowi się tak wydaje). Poczytajcie sobie o psychopatach i narcyzach oni często na początku mówią rzeczy zbyt piękne żeby były prawdziwe. Co nie znaczy że mogę się mylić.

• @Gizela888 nie wiem dlaczego, ale ten kanał "wRealu" mnie nie przekonuje. W jednych nagraniach mówią takim samym tonem o temacie jak inne media, a w drugim wręcz przeciwnie. Jak dla mnie ich przekaz gryzie się ze sobą.

• @Pe-Wu bo to zależy kto płaci za materiał. Ten kanał to inaczej w izraelu24, to pisowy kanał który gromadzi niedobitki, niezdecydowany elektorat, przez 4 lata mówią ludziom jak pis źle rządzi, a przed wyborami mówią, że nie ma na kogo głosować , i że z tego wszystkiego to już ten pis jest najlepszy.

• @cicho-sza No...

• Strona startowa Kategorie Dietowo Ciekawe linki Rodacy powoli budzą się 🙂

Proszę wybierać kategorie wg tematu..
    Przenoszę do koronawirusa

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii