• Patroni

Ziomy taguje to jako spiskoria ale jest to moje wytlumaczenie tego co sie dzieje i co widzialam. Stworztlam taka logiczna ukladanke zeby sobie to jakos wytlumaczyc, moze i wam sie przyda, albo ktos dorzuci swoje)
    Chodzi tu o obiekty ktore zabserwowalam ostatnio na niebie (jesli ktos ma alergie na czytanie o takich sprawach to mozecie oszczedzic sobie czasu, ale mysle ze jest to wazne) Nie bedzie tu nic o ufo i kosmitach

Dotyczy to tego co widzialam na wlasne oczy. Nie jeden raz, a trzy. Znalazlam w internecie nagrania tez innych osob, ktore widzialy te same zjawisko. Nie był to hologram jestem tego pewna.

Nie mam swoich nagran , ale nagrania w internecie innych ludzi z tych samych dni i podobnego rejonu polski.(linki ponizej)
    Zaczelam mocno grzebac w temacie żeby sobie jakos logicznie wytłumaczyc to co widziałam. Okazało sie ze wszystko mozna połączyc w całosc ktora sie łączy. Sa to tylko moje obserwacje i podejzenia. Okazalo sie ze laczy sie to z Qanon, satelitami Elona Muska, Pandemia

Pierwszy raz gdy widziałam te obiekty odrazu zrozumiałam ze to nie jest napewno samolot, ani wojskowy, ani satelita ani dron. Odrazu widac ze jest to cos zupełnie nowego, ktore wykorzystuje nieznana nam technologie. Te obiekty poprostu płyną, suna po niebie. Z ogormna predkoscia. Mysle ze te wszystkie technologie i nowe paliwa juz są dawno odkryte i wykorzystywane, ale nie są jeszcze pokazane ludziom. I po zakonczeniu tej akcji beda fale "odkryc naukowych". To wszystko juz jest i czeka na ujawnienie. Ale żeby nie uznac ze cos mi sie przywidziało zaczelam szukac.

Pierwszym moim podejzeniem było ze są to te satelity Elona Muska. Ale dotarlam do info ze maja one wazyc okolo 200kg. To co widziałam bylo zdecydowanie wieksze. Leciało też w szyku (nie wiem czy bojowym czy nie) ale leciały jedna za druga, pozniej zmieniały pozycje. Wiec satelity odpadaja.

Kolejnym tropem na jaki dotarłam to był Qanon. I tu troche sytuacja mi sie zaczela wyjasniac Jezeli chcesz przeprowadzic tak gruba akcje, aresztowania najbogatszych ludzi ktorzy maja do swojej dycpozycji wszystko co nauka wymyslila i ludzie wyprodukowali musisz korzystac z tajnych technologii.

Kolejny trop, dlaczego akurat to w Pl widac te obiekty. Polska leży idealnie w samym środku. Mozna powiedziec ze swiata. (zobaczcie sobie jak idealnie)
    Wiemy ze od dłuzszego czasu armia USA u nas stacjonuje. I to od kilku lat. Wiec nie moge wykluczyc takeigo scenariusza.

Jesli ktos poczyta o Adrenochromie i októcieństwach na dzieciach z nim zwiazanych, zrozumie że jeśli ktos dowie sie o takich zbrodniach na dzieciach bedzie chcial je zakonczyc za wszelka cene.
    Zeby przeprowwadzic taka akcje musisz miec dostep do tych nowoczesnych technologii i zgode innych panstw.

Jestem praktycznie pewna ze te obiekty na niebie to były obiekty wojskowe. Mysle ze nie wszystkie panstwa maja do nich dostep tylko te najbogatsze.
    Typuje Rosje, Arabie Saudyjska, Chiny, Korea, Iran. Mysle ze USA sie z nimi dogadało, o udostepnienie tych technologii, przestrzeni powietrznej, i wzieciu udzial w calej pandemicznej akcji.
    Zapewne za pomoca $$. Po co wladcy krajow ktore maja praktycznie wladze absolutna zgodzilyby sie brac udzial w takiej szopce. Bez sensu. Narazac sie na upadek gospodarczy. Chyba ze chodziłoby o uwolnienie setki tysiecy dzieci z rąk popaprancow. Wtedy tak.

Mysle ze te masowe 5g i te maszty służą i pomagaja tym urzadzeniom i są do tego niezbedne.
    Kolejna sprawa jest taka ze te latajace obiekty są ogromne i w jakis sposob musza one lądowac na ziemi jednoczesnie nie byc zauwazonymi.
    Terenami ktore od poczatku w Pl zostały zablokowane sa Tatry i szlaki górskie w ich okolicy. Dostep dla turystow jest tam wzbroniony. Wydaje mi sie to mozliwe.

Szukajac na youtube nagran o tym co dzieje sie na niebie, znalazlam wideo o obiektach ktore przelatuja z Pl do niemiec.(nie moge go znalezc teraz) Nastepnego dnia pojawila sie informacja o samobojstwie niemieckiego ministra.

Jest tez mozliwy czarny scenariusz ze te latajace obiekty nie nalezaly do tych dobrych ziomow jesli tak, to mamy konkretnie przesrane. I wole o tym nie myslec.

Linki

(pozniej wrzuce wiecej bo czesc zostala pousuwana)

• @Cynamon myślę, że chodzi tu o kontrolę umysłu społeczeństwa. Z przeistoczenia ludzi w społeczeństwo 2.0. Świat za bardzo jest chciwy.
    Wszystkie materiały Ewy Paweli.

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii