• Hej! Postanowilem zalozyc ten watek bo na pewno jest duzo ludzi w UK i mozemy sie wymieniac spostrzezeniami. Podobno furlough bedzie trwac do konca maja! 8 tygodni przestoju ekonomii. Caly czas szukam informacji i osob ktore probuja temu zapobiec. Na razie probuje rozmawiac, argumentowac i pokazuje dane. Czy ktos z UK ma jakies informacje o podobnych akcjach jak strajk przedsiebiorcow?

• @Bożydar-Żwirek również zUK. Akcji typu strajk przedsiębiorców brak bo jednak trzeba wziasc pod uwagę inna zasadę pomocy panstwa dla firm .Nikt nie pyta ile kto zarobil w styczniu czy lutym bo takie dane sami mają.Druga sprawa to podejście sluzb do kwarantanny namawiają wpierw. Nie wyjeżdżają od razu z mandatami.

• @Kronos33 to fakt, aczkolwiek ja sie obawiam ze pod koniec maja wiekszosc ludzi ktorzy sa teraz na furlough nie beda mieli gdzie wrocic, bo firmy nie beda mialy zaplecza finansowego. Ja na szczescie pracuje ale wielu moich znajomych juz nie.

• Ja mam wrażenie że wszyscy tu póki co zachowują się z zadziwiającą niefrasobliwością. Nie patrzą w ogóle co dalej, za 3, 6 czy 12 miesięcy. Niemalże cieszą się że siedzą w domu i do pracy nie trzeba iść a zapłacone za 3 miesiące będą mieli. Tu jest ten cały policing by consent - czyli robimy coś bo uważamy że to jest dobre a nie dlatego że nam kazano. I póki co wygląda na to że uwierzyli że Boris z całym rządem chce dla nich dobrze więc STAY AT HOME 👍

• Macie dodatek mieszkaniowy w UK? Chodzi mi tutaj o osoby wynajmujących a nie o najemców?

• @Danek nie jestem pewny, mozna 3 miesiace miec przerwy w splatach kredytow a landlord powinien by wyrozumialy jesli najemca nie ma na czynsz. Nie slyszalem o zadnych dodatkach oprocz tych standardowych

• Sytuacja w UK, polecam od 14 minuty

• Jak w tytule

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii