Czyżby YouTube usunęlo ostatni film o tchórzach ?

• mam go zapisanego, moge udostepnic, o ile palma nie zdjęla go specjalnie

• Nie wiem czy to Palma go zdjęła lecz możesz udostępnić pobiorę sobie i usuniesz jakby miała coś przeciwko 🙂 O ile chce ci się kombinować 🙂

• okej, tylko nie bardzo wiem jak to zrobic.. 😕 nie moge tu wleic filmu wideo a mam pobrany do folderu. masz moze jakis pomysl?

• Chomikuj lub youtube. Dobra może nie będziemy kombinować 🙂
    Dziękuje za chęci 🙂

• @justyna-0 sama nie zdążyłam go obejrzeć w całości, opcją może być na przykład mediafire/yt jeśli nikt nie ma nic przeciwko.

• Patroni

Usunęłam, nie będę nagrywać bo ma to negatywny efekt. Zabiera ducha walki ludzie zamieniają się w ofiary „palma zrób!”
    Wiec filmów nie polecam, nie bez powodu mówiłam ze koniec nagrywania. Musicie działać sami.

• Patroni

@Palma Ktos tu chyba zapomnial o palmowej niedzieli!
    Przed poniedzialkowym wyjsciem na ulice. Szansa na ostatni lajw w starej rzeczywistosci!
    https://www.facebook.com/groups/przedsiebiorcy.zjednoczeni/permalink/149034359860495/?tn=CH-R

• @Palma Być może, bo na przykład ja nie widzę u siebie takiego efektu. Sama zresztą mówisz ludziom (w tamtych filmach bodajże też), żeby nie czekali i ruszyli dupę. Z domu. Ja ruszam dzisiaj. Z tym, że wideła mogą być faktycznie problematyczne, jeśli zamiast działania idziesz w formie strajku słuchać filmików (czy to ma w ogóle jakiś sens?).

• Patroni

@nokamei napisał w Czyżby YouTube usunęlo ostatni film o tchórzach ?:

@Palma Być może, bo na przykład ja nie widzę u siebie takiego efektu. Sama zresztą mówisz ludziom (w tamtych filmach bodajże też), żeby nie czekali i ruszyli dupę. Z domu. Ja ruszam dzisiaj. Z tym, że wideła mogą być faktycznie problematyczne, jeśli zamiast działania idziesz w formie strajku słuchać filmików (czy to ma w ogóle jakiś sens?).

Tak dokładnie o to mi chodzi. Ludzie zaczynaja Na swoją słabość i lek Szukać wymówki („palma niech przyjedzie!”). Mówiłam wielokrotnie wyraźnie ze GDY Polacy wyjdą na ulice to będę z nimi. GDY.
    Musza pokazać że są gotowi.

I nawet wtedy nie będę żadnym liderem bo ja się do tego po prostu nie nadaje. Są inni którzy są do tego stworzeni. No ale takowych obrzucają ze „robio kampanie prezydencko” 🤣🤣🤣

No mamo! Gdzie nie spojrzysz wymówki. Jak Polacy zaczną działać zamiast szukać wymówek dla swojej bierności to i ja ruszę dupe.

• Ja tam nikogo na lidera nie namawiam, wręcz rozumiem postawę chociaż ciężko się nie odezwać widząc co się dzieje bo człowieka chuj strzela zderzając się tą ludzką bezradność, strachem i ślepą wiarę w wszystko co trują w telewizji, i innych mediach, spotykam się z tym długo i z tego co widzę większość społeczeństwa lubi być ruchana i szczerze mało kto dostrzega to co się naprawdę dzieje wszyscy praktycznie łyknęli bajkę z wirusem .
    Trzeba próbować na wszelkie możliwe sposoby, nie ma co liczyć na nikogo ani czekać trzeba wychodzić choćby na wsi, mnie nawet rodzina chce zlinczować lecz ni chuja nie ulegam ich naciskom, pierwszy raz dostrzegam zalety ciężkiego charakteru .
    Świat zwariował ...

• 91935170_2786967614725199_8287837437191782400_o.jpg

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii