Korona - Q&A

• Dziś o 20:00 na kanale ,,Nauka to lubię” q&a odnośnie korony. Pan ma duże zasięgi, wiec może warto zadawać niewygodne pytania odnośnie korony i otwierać ludziom oczy 😉

• Pewnie i tak nie odpowie albo powie, że próbuje się odwrócić problem itp. Akurat on ma bardzo dużo wyświetleń w filmikach dotyczących korony.

• Zbanuje powie, że jesteś hejterem wierzącym w teorie spiskowe i w ogóle tymi "teoriami" zagrażasz jego życiu 🙂

• No to. Niech banuje. Kilka osób przeczyta ktoś na pewno sie zainteresuje i sie rozniesie. Możemy sie ugadać ze wszyscy tam bedziemy i bedziemy zadawac pytania 😁

• @Czeko napisał w Korona - Q&A:

No to. Niech banuje. Kilka osób przeczyta ktoś na pewno sie zainteresuje i sie rozniesie. Możemy sie ugadać ze wszyscy tam bedziemy i bedziemy zadawac pytania 😁

a nie no pewnie hehe, chociaż ja robię sobie detox od tematu jak mogę już.

• @baku ja ostatnio też bo panika blokuje działanie a nie tylko o siebie musze dbać. Wejść i popisac można. Narobić szumu. Oczywiście jest to dobrowolne i jeśli ktoś nie czuje sie na silach to zdecydowanie lepiej odpocząć 😉
    Ja ostatnio raczej sie nie udzielam to w. Sumie zależnie od godziny moge na streamie sie pojawić 😊

• @colourlesscolour ten koleś jest mocno powiązany z partią rządząca, a co za tym idzie mocno od niej zależny. Radzę brać poprawkę na jego treści.

Ale to tylko moja opinia. Może trochę subiektywna.

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii