Navigation

    Ave Ziomalu

    • Register
    • Login
    • Search
    • Categories
    • Recent
    • Tags
    • Popular
    • Users
    • Groups

    Popularne Tematy

    • Książki o globalizmie, masonerii, polityce

    • Ciekawe linki z różnych dziedzin

    • N

      Przemoc Narcystyczna Globalna

    • Anty mięsne propagandy

    • Ucinają internet

    Użytkownicy Online

    B
    N

    [Artykuł] Niemiecka prasa bije na alarm: wegańskie bojówki atakują rzeźników!

    (Dietowo) Ex Wegany
    3
    3
    20
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • baku
      baku last edited by

      https://www.pch24.pl/niemiecka-prasa-bije-na-alarm--weganskie-bojowki-atakuja-rzeznikow-,72625,i.html

      Deutsche Welle” poświęcił kilkuminutowy materiał video tematowi ataków wegańskich bojówek na francuskich rzeźników. – Zawody moralnie nieakceptowalne muszą zniknąć – mówi jeden z przedstawiciel wegańskich szaleńców, Jasper Gustaffson.
      
       
      
      Gustaffson opowiada w rozmowie z „DW” o swojej odrazie do mięsa. Jak twierdzi, nie może nawet na nie patrzeć. I w związku z własną fobią utrzymuje, że ludzie nie powinni tego mięsa jeść. – Udowodniono, że dieta wegańska jest dobra dla wszystkich – ocenia, a na poparcie swojej tezy sypie liczbami, obrazującymi rzekomo tragedię zjadanych zwierząt. Mówi o „mordowaniu” aż trzech milionów stworzeń.
      
       
      
      Takie rozumowanie prowadzi go do prostego wniosku: - Zawody moralnie nieakceptowalne muszą zniknąć. Nie ma przecież też katów – peroruje Gustaffson. Uzasadnia, że atakowanie rzeźników jest moralnie słuszne.
      
       
      
      Jak wyglądają takie ataki? Dla „DW” zrelacjonował je jeden z rzeźników, Steevens Kissonua. – Pod rzeźnią stało 15 lub 20 osób. Rozlewali wszędzie czerwoną ciecz i wykrzykiwali hasła w obronie zwierząt. Gdy wybuchła walka, schowałem się za ladę. Złamałem żebro, nie mogłem pracować przez tydzień – opowiada.
      
       
      
      Kissonua nie zniechęca się jednak. Deklaruje, że nie da się zastraszyć weganom. – Robię to z pasją i na pewno nadal będę robił – mówi.
      
       
      
      Od wielu tygodni Francja jest widownią nowej fali ataków skierowanych przeciw sklepom mięsnym. Odpowiedzialność za te ataki ponoszą wegańskie bojówki. Francuska Konfederacja Rzeźników zwróciła się nawet do ministra spraw wewnętrznych o ochronę.
      

      Dobrze dobrze.. niech to dojdzie do granic takiego absurdu, że ludzie nie wejdą z weganizm.

      1 Reply Last reply Reply Quote 2
      • A
        Anna last edited by

        Hmmm, wydaje nam się, że u nas to jeszcze nie ten etap?
        Powiedziałabym, że złamane żebro i kałuża sztucznej juchy to teatr.

        Spójrzmy na pożary co miały miejsce w Hajnówce. W których spłonęły tysiące świń. W ciągu kilku dni. W jednym powiecie...
        https://poranny.pl/nowoberezowo-pozar-chlewni-w-powiecie-hajnowskim-splonelo-25-tys-swin-zdjecia-14092019/ar/c1-14424087

        https://www.tvp.info/44443021/ogien-w-chlewniach-na-podlasiu-splonelo-kilkaset-swin

        A tu wiadomość sprzed 4ch dni...
        https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-12-07/wielki-pozar-chlewni-w-wielkopolsce-zginely-setki-prosiat/

        Ile tych pożarów miało miejsce w skali roku?
        Dodajmy do tego "pomór świń", czyli nakaz uboju. Który jakoś w Białorusi, z którą sąsiadujemy nie miał miejsca...

        To wiadomość z maja:
        https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-05-13/pozar-chlewni-w-dopiewie-w-srodku-bylo-2-tys-zwierzat/?ref=article

        Monika 1 Reply Last reply Reply Quote 1
        • Monika
          Monika @Anna last edited by

          This post is deleted!
          1 Reply Last reply Reply Quote 0
          • 1 / 1
          • First post
            Last post