chrześcijański strajk

• w czasach komuny to kościół pomógł nam odzyskać wolność. pomagał poczuć się wolnym i się nie bać. Natomiast teraz zaprzedał się politykom. Papierz również ze strachu przytakuje. My katolicy, wierzący nie dajmy się. jeżeli mamy wiarę to idźmy gromadnie do kościoła w niedzielę. a w szczególności na największe święto chrześcijan - Wielkanoc. puśćmy w obieg hasło: Wielkanoc w kościele. pokażmy politykom i biskupom że nie złamią naszej wiary. puszczajmy w obieg maile , posty komu się da. wiem że są księża nie zgadzający się z decyzją naszego episkopatu. biskupi zgodzili się na większą kwarantanne w kościele niż mają sklepy czy autobusy.
    druga akcja to piszmy listy, maile do episkopatu. piszmy że my ludzie wierzący wierzymy że Jezus pokona "epidemie" a biskupi pokazują jak bardzo są niewierzący. jeżeli biskupi nadal będą przytakiwać politykom to po "epidemii" nikt nie wróci do kościoła. piszmy im to. że jeżeli teraz sie zgadzają na kwarantanne kościelną to ani wiernych ani kasy z wiernych za 2 miesiące nie będzie.

• @Mars Niestety kościól jest przeżarty agenturą. To że naczelnicy KK wyprawiają to co co wyprawiają nie jest przypadkowe....

Polecam zapoznać się z pojęciem marsz przez instytucje by zrozumieć dlaczego mamy w kościele to co mamy, obadaj se link który wklejam poniżej

https://www.historiasztuki.com.pl/strony/021-10-00-ANTYKULTURA-MARSZ.html

Przykład jak się prześladuję porzadnych księży jest ksiądz Małkowski, o którym warto też poczytać albo posłuchać

• Wielkanoc w Kościele.png

• nie ważne czy kościół jest przeżarty czy nie. i który to biskup jest laikiem a który nie. róbmy swoje. wyjdźmy na ulicę i pokażmy że mamy swoje zasady i swoją wiarę.

• Patroni

jezeli ktos wierzy w takie pierdololo, wierzy ze w czasach zarazy jego bog w objawieniech jedyne co ma do powiedzenia to ze najwazniejsze sa wybory w maju to pozdrawiam serdecznie i gratuluje głupoty

• @Cynamon W tym objawieniu nie ma ani słowa o wyborach... Jest to, o czym pisze @Mars

• Patroni

@Anna od 7 minuty. o wyborach i lewicy ktora nie moze wygrac w wyborach
    A wczesniej jest "macie koronawirusa bo nie daliscie korony mojemu synowi"
    Nie traktujcie tego jako hejt na chrzescijan, ale chce pokazac ze kazda ze stron proboje wykorzystywac pandemie do swoich wlasnych celow. Mam w swoim otoczeniu osoby ktore wierza w kazde takie słowo (od nich dostalam linka do nagrania powyzej) i musze sprawdac takie rzeczy zeby wiedziec co te osoby beda rozpowiadac i jak sie beda zachowywac niestety.
    A to co przytoczylam o tych wyborach czy powolywaniu sie na opozycje (ktorej jak wiemy w rzadzie nie ma) utwierdza mnie w tym ze jest to jawna manipulacja ludzi wierzacych.

• @Cynamon "Te siły robią wszystko, by wprowadzić stan wyjątkowy". Tyle na temat lewicy. Gdzie tu masz wybory??

• Patroni

@Anna przesun troszke wczesniej ( "by kwarantany da da da nie przerodzily sie w manifestacje i wotum nieufnosci w czasie wyborow na prezydenta")

"profanacja przyjmowania komuni sw na reke" Niestety doskonale znam temat i wiem ze nie jest to żadna profanacja.
    Pomiedzy tekst do ktorego nie mam nic, jest wrzucone kilka zdan ktore maja swoj cel. Takie rzeczy sa tworzone zeby kolejny raz podzielic Polakow. Manipulacja strachem.

• @Cynamon Ok, teraz widzę. O nie, każdy przeciąga na swoją stronę, jak się da...
    Zgadzam się też odnośnie komunii. Smutne, bo wrzucają swoje 3 grosze i można się nie spostrzec, że profanacją to jest ale ten filmik...

• @Cynamon napisał w chrześcijański strajk:

A wczesniej jest "macie koronawirusa bo nie daliscie korony mojemu synowi"
    Nie traktujcie tego jako hejt na chrzescijan, ale chce pokazac ze kazda ze stron proboje wykorzystywac pandemie do swoich wlasnych celow. Mam w swoim otoczeniu osoby ktore wierza w kazde takie słowo (od nich dostalam linka do nagrania powyzej) i musze sprawdac takie rzeczy zeby wiedziec co te osoby beda rozpowiadac i jak sie beda zachowywac niestety.
    A to co przytoczylam o tych wyborach czy powolywaniu sie na opozycje (ktorej jak wiemy w rzadzie nie ma) utwierdza mnie w tym ze jest to jawna manipulacja ludzi wierzacych.

nie wyszukuj argumentów przeciw każdej akcji wyjścia ze zniewolenia. Akcja wszyscy do kościoła na Wielkanoc nie ma nic do rzeczy z tą czy inną wypowiedzią kościoła czy biskupów. to akcja wyrwania ludzi z marazmu. żeby wyszli i przestali się bać. Może wtedy inaczej zaczną myśleć.

• każda akcja która przyniesie skutek wyjścia z domu tysięcy ludzi jest dobra. obojętnie czy katolicka, religijna czy przedsiębiorców. ludzie muszą się przekonać że w ilości jest siła. i przestać się bać.

• @Mars sorry, to nie jest nasza wiara !! To jest z grubsza 1050 lat okupacji watykańskiej. Ludzie, obudzcie sie. Dlaczego rownoważycie Boga Stwórce, klej wszechświata z jakąs piepszoną sektą ?? Hitlerowcy też na sztandarach i ustach mieli "boga" , Gott Mit Uns" !!!!!!!

• Patroni

@Mars Musialbys przeczytac moje posty, przesłuchac dokladnie nagranie ktore udostepnilam. Nigdzie nie napisalam ze wyjscie w Wielkanoc jest złe. Ani nie napisalam nic przeciwko wierze. Link ktory udostepnilam pokazuje jak proboje sie manipulowac wierzacymi ludzmi w pl za pomoca strachu, pokazujac im konkretna narracje. Niestety kosciol jest wmieszany bardzo głęboko w ta polityczna gre, ale mi nie chodzi o korciol tylko o ludzi. Najlpierw straszono koronawirusem, teraz straszy sie ich profanacja, niedostateczna miloscia do boga i posłuszenswu.
    Przykro mi ale nie widze roznicy miedzy politykami ktorzy nas oklamuja, a osobami ktore produkuja widea takie jak to ktore udostepnilam. Wszyscy ci ludzie żeruja na strachu niewwinych ludzi, by osiagnac swoj cel czyli wladze.

• @Mars Masz rację, napisałam w ten sposób gdyż chcę informować ludzi, że wszystko co się dzieję w kościele to jest przemyślany misterny plan 🙂

• @Cynamon To prawda Biblia też przed takimi manipulantami przestrzega 🙂

Ewangelia według św. Mateusza 7:15-20 Updated Gdańsk Bible (UBG)
    15 Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, ale wewnątrz są drapieżnymi wilkami.

16 Po ich owocach poznacie ich. Czy zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?

17 Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.

18 Nie może dobre drzewo wydawać złych owoców ani złe drzewo wydawać dobrych owoców.

19 Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, zostaje wycięte i wrzucone w ogień.

20 Tak więc po ich owocach poznacie ich.

• Cynamon, wiadomo wszędzie , nawet w kościele są przekupni karierowicze. ale odpuśćmy ten temat. nie słucham ogólnie takich filmów bo to wiem. tak jest i będzie. chodzi teraz tylko i wyłącznie i pogonienie ludzi w jakiś sposób żeby wyszli z domu. część z nich, może znaczna właśnie w Wielkanoc może się odważy . a jak raz się ktoś odważy to zacznie logicznie myśleć.

• @ZenOn może nie twoja wiara ale moja. proszę się odnieść do sedna postu czyli wyjścia z domu na ulice w Wielkanoc. Albo zaproponować inny pomysł w zamian.

• @ZenOn Nie słyszałam o religii, która nie byłaby umaczana, nie miała koneksji, powiązań, czasem bezpośrednich z hitleryzmem.
    Chyba nie miałeś do czynienia z sektą, skoro porównujesz jedno i drugie.

• Patroni

Patrzę na to i zastanawiam się dlaczego znowu dzieje dziś to samo co przez całe wieki?
    Jestem pewny, że Bóg także patrzy szeroko otwartymi ze ździwienia oczymia i zastanawia sie:
    Dlaczego po raz kolejny mieszacie mnie do rzeczy w których nie chcę mieć udziału? Dlaczego znów w moje imię robicie coś czego nigdy wam nie kazałem robić?

Niestety ale Jezus nie zwycięży epidemii a kiedy ktoś zachoruje a potem stanie przed Bogiem ten sie go zapyta: Dlaczego nie użyłeś rozumu który Ci dałem i po raz kolejny narobiłeś głupot w moim imieniu?

Popatrz wstecz a zobaczysz, że takie nawoływania nigdy nie przynosiły oczekiwanego efektu a napewno nie pogłębiły wiary a jedynie spowodowały to to że ludzie nadal nie rozumieli sedna chrześcijaństwa.
    Po raz kolejny jestem rozczarowany ale chyba niewiele więcej można oczekiwać po niedzielnych katolikach.
    I żeby nie było, nie miałem zamiaru nikogo obrażać, stwierdzam tylko to co katolicy robią od lat i zawsze na jedno wychodzi.

Log in to reply

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii