• i co o tym myślicie?

• W najnowszym znów podkreśla że to wirus z chińskiego laboratorium (w tym poprzednim pokazywał ciąg badań które wskazywałyby na to). Ale co mówi jeszcze? Że w Chinach w ostatnim czasie ubyło ponad 13 mln abonentów. Nie wiem skąd ma te dane, ale nie zdziwiłabym się gdyby to była prawda, Chiny mówią reszcie świata co chcą. Trzeba by zerknąć na wszystkie badania które cytuje, bo wg nich to nietypowy wirus (bo stworzony w labie) i między innymi uszkadza układ nerwowy.
    Ale poza tym że straszy tymi badaniami to przekaz ma taki - działajmy razem i nie bójmy się siebie nawzajem! Wcześniej też mówił, że trzeba się postawić ograniczaniu wolności. Warto posłuchać, moooim zdaniem.

• Oglądałam to i mówi żeby pic tonik z chininą. Hmmmm coś czuje, że teraz moim ulubionym drinkiem będzie tonik z ginem 🤣

• @kryyka ja widziałam w prasie, że ubyło 21 mln ludzi. Policzyłam, że roczna śmiertelnośc w Chinach to ok. 9 mln. Szczerze powiedziawszy Chinom nie ufam, ale z drugiej strony, znikanie abonentów o niczym nie świadczy dla mnie. Ktoś mógł zlikwidować numer, bo stracił pracę, ktoś bo wyjechał, ktoś inny bo zmienił operatora itd.

• @king-kong-of-life , a wg mnie zajeżdża PiSfazją... 😞

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii