Rozpowszechnianie kwestii koronki


 • Z tego co ja doświadczyłam jak i pewnie większość z was to podczas publikowania postów, zadawania pytań czy dyskusji opierających się na tych informacjach, które mamy stąd to spotykamy się w dużej mierze zwyczajnie z hejtem, wyzwiskami i agresją. Czyli tak jak Palma mówi to działa. Owszem, pojawiają się też i osoby przychylne temu stanowisku , a nawet same coś od siebie jeszcze ciekawego dodadzą. Jest to męczące bardzo. Dużo osób - przynajmniej do mnie- pisało prywatnie odnośnie tych postów. Skoro podjęłam się publikowania owych informacji to zobowiązałam się również i do rozjaśnienia im tej sprawy. Niestety jest to czasochłonne a w dłuższej perspektywie i pewnie męczące psychicznie. Dlatego wpadłam na inny sposób rozwiązania tej sprawy.
  Aby skutczenie dotrzeć do dużej liczby osób z tymi informacjami to czy nie moglibyśmy wykorzystac mocy influencerów z yt? Czy Palma nie mogła by napisać do wpływowych youtuberów jak Krzysztof Goniarz, Kasia Gandor, którzy zdają się być w moim odczuciu kulturalnymi i obiektywnymi osobami, które mogły by przekazać te informacje, które by Palma przekazała je im w mailu streszczając je? Może i mniejsze kanały też można rozważyć. Pewnie z tego co zauważyliscie to kanały dietetyczne zapewne słuchają Palmy co widać po pewnych hasłach, które pierwotnie narodziły się u niej na kanale dotyczące diety karniwora. I ci youtuberzy mają do tego dobre nastawienie. Można spróbować sprawdzić. Może zareagują, może będą chcieli dyskusji, może będą chcieli to ując swoimi słowami, albo zwyczajnie nas zleją. Jednak jeśli jeden z nich zdecyduje się wypowiedz w tej kwestii to dzięki swoim skutecznym wpływą i debile w końcu się otrząsną a potem i dzięki nim moze pójść fala. Czy nie warto spróbować? (Nawet i rozważając kanały wegańskie)

  PS: Oczywiscie nie wykluczam działań tej społęcznosci abysmy i my zachecali po przez zachecajace komenatrze tych kanałów do rozpatrzenia sprawy.

  PODAWAJIE PRZYKŁĄDY KANAŁÓW, KTÓRYCH PROWADZĄCY MOGLI BY WYPOWIEDZIEĆ SIĘ W TEJ SPRAWIE BIORĄC POD UWAGE ICH OTWARTĄ OSOBOWOŚĆ
  Może są tu z nami jacyś youtuberzy?

 • Patroni

  @Karorololine napisał w Rozpowszechnianie kwestii koronki:

  dać po pewnych hasłach, które pierwotnie narodziły się u niej na kanale dotycznace diety karniwora. I ci youtuberzy maj ado tego dobre nastawienie. Można spróbować sprawdzić. Moze zareagują, może bedą chciwli dyskusji, moze beda hieli to ując swoimi słowami, albo zwyzajnie nas zleją. JEdnak jesli jeden z nich zdecyduje sie n awypowiedz w tej kwesti to dzieki swoim skuteznym wpływą i debile w końcu się otrząsną a potem i dzięki nim moze pójść fala. Czy nie warto spróbować? (NAwet i rozwazajac kanały wegańskie)

  Świetny pomysł. Ja pisałam już do Atora, powiedział że się zapozna ze źródłami i tak się zapoznał że dalej kręci dramę koronkową. Także niestety wychodzi to co mówiłam wielokrotnie - jak ktoś zarazbia na YT to nie będzie obiektywny. Smutne, ale nie ważne. DZIAŁAMY!!! Także nawet jak miałoby się tak skończyć z większością "influłenSERów" to znajdzie się kilku którzy rozniosą informację. Trzeba DZIAŁAĆ!


 • @Palma Jeśli chodzi o te mniejsze kanały to rozważałam tutaj np kanały właśnie: Ajwen dlatego że ta kobieta nie boi się o niczym mówić i w sumie 3 minutowy którtki filmik skłanijący do refleksji był by w jej stylu. Kanał "Forma na życie", "Joanna Salwa". Możliwe że "Ocalsiebie" i "Anna sawicka" też coś mądrego mogą od siebie dodać. Ważne żeby wybrac dobre kanały, pod tym kątem, ze prowadzący są otwarci i inteligentni i maja dobry zasięg. Jesli już przy nich się uda to fala się potoczy a moze i nawet po znajomosci zachecą innych ze swojego grona youtubowego do rozpatrzenia działąń w tej sprawie.


 • Dobry pomysł. Sama możesz podesłać jakieś info w sumie, nie musi to być Palma osobiście.
  Piona, ja też już zostałam zbluzgana na FB, ale to mnie tylko rozśmiesza 😉


 • @Natalia Hej hej 😄 Myśle ze tutaj większą siłą przekonania posiada Palma, może i keksu i mirabout. Ale z tego co zaobserwowałam na yt to ona w tym środowisku jest bardziej rozpoznawalna, więc jej maile, wiadomosci, beda otrzynywały szybka reakcja i odpowiedź aniżeli kogoś kto może byc potencjalnie uznany za jednego z fanów z kolejną nużącą wiadomoscią trzymającą się schematu.


 • @Natalia Też własnie tego doświadczyłam. Pomimo iż wiem skąd taka reakcja to nie przestaje mnie to zadzwiać jak ludzie są ograniczeni. Głowa boli bo ich głowa mała

 • Patroni

  Halo, jakoś tydzień temu pisałam do Ajwen na Instagramie. Przekazałam jej te wnioski i przemyślenia, które tutaj wspólnie zbieraliśmy. Ona ma bardzo podobne spojrzenie na tę całą psychozę koronną. Na story wrzucała też wywiad z dr Shivą i podkreśla, że chorujemy od słabej odporności, na którą wpływa milion czynników, a nie od samych wirusów. Dzisiaj w story też poruszyła temat gospodarki oraz, o czym mało się mówi, przemocy w rodzinie. Teraz te wszystkie ofiary przemocy domowej przez akcję #siedźwdomu są zamknięte przymusowo ze swoimi oprawcami. Mówiła, że już wzrosła znacząco liczba przypadków przemocy (teraz szukam tych liczb i oczywiście nie umiem, znalazłam tylko dane z 2019). Ja też do niej mogę napisać, żeby nagrała taki krótki film na kanał YT poruszający te najważniejsze problemy, żeby można było to udostępniać.


 • To jest bardzo dobry pomysł!!! I robię to samo, rozsyłam i będę rozsyłać dalej. Nawet postanowiłam rozesłać materiały do bardziej ogarniętych doktorów u mnie na uczelni xd
  Może wymieniajmy jakie kanały przede wszystkim możemy zaangażować? Wojna Idei, ktoś słusznie wspomniał Ocalsiebie, hmm kto jeszcze?

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii