Nadciąga Internet 2.0 | nowy system, nowe rozwiązania | NEOS Mateusz Jarosiewicz

• (nie zwracajcie uwagi na tytuł filmu, całość jest o... wolności, rozwiązaniach i wolnym rynku?)
    @Palma i wszyscy Ziomale! Paczajcie na co natrafiłam, facet wydaje się super Ziomem, a SYSTEM o którym gada to jest INTERNET 2.0. I co najważniejsze koleś DZIAŁA, nie tylko gada i wytyka błędy, ale próbuje znaleźć rozwiązanie na wadliwy system jaki teraz mamy na całym świecie. To jest jakiś mózg, Ziomale przesłuchajcie go, bo na moje oko to jest w nim potencjał. @Palma Ty szczególnie ogarnij, bo takich ludzi trzeba teraz wspierać i sztamę trzymać (tak mi się wydaje).
    Jeśli za duży entuzjazm, to zgaście mnie, obejrzałam tylko ten jeden filmik i nie znam bliżej tej postaci.
    Tak na prawdę to @baku Ziomalum i ten NEOS ma ze sobą coś wspólego. Mamy tutaj na Ziomalum świetnych ludzi, którzy samodzielnie myślą, przełóżmy naszą kreatywność na coś konkretnego, zamiast tylko szukać dziury w całym. To jes właśnie czas na szukanie ROZWIĄZAŃ i INNOWACJI.
    Co myślicie? Nie siedźmy smutni na kwarantannie, czas na nowe. A jakie nowe to się okaże, jak zacznie się myśleć i działać.

• This post is deleted!

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii