Wirusy-świrusy, ale co ze zdrowymi?

• Hej. Szukam informacji odnośnie wyleczonych osób w Polszy.
    Jakby ktoś coś natrafił, proszę - niech się podzieli.
    Mam swoją małą teorię, co do niewidzialnych uleczonych, ale muszę jeszcze troszkę powęszyć.

....co mnie zdziwiło.
    na mapce: https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6
    w okresie 20-26.03 wskakiwali w Polsce kolejni zieloni (uleczeni).
    godzinka/dwie i redukowała się liczba uleczonych np z 17 do 1. albo z 14 do 3.
    mea kulpa - nie screenowałam. ale skąd takie dane i skąd 'aktualizacje' tych danych.

✌ ✌ ✌ ✌ ✌

• Bo to byli ozdrowieńcy nie uleczeni, czyli tacy co nie mają już objawów ale wirusa dalej w sobie mają.

• @martamakota napisał w Wirusy-świrusy, ale co ze zdrowymi?:

Hej. Szukam informacji odnośnie wyleczonych osób w Polszy.
    Jakby ktoś coś natrafił, proszę - niech się podzieli.
    Mam swoją małą teorię, co do niewidzialnych uleczonych, ale muszę jeszcze troszkę powęszyć.

....co mnie zdziwiło.
    na mapce: https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6
    w okresie 20-26.03 wskakiwali w Polsce kolejni zieloni (uleczeni).
    godzinka/dwie i redukowała się liczba uleczonych np z 17 do 1. albo z 14 do 3.
    mea kulpa - nie screenowałam. ale skąd takie dane i skąd 'aktualizacje' tych danych.

✌ ✌ ✌ ✌ ✌

Ja się zastanawiam ile osób już miało wirusa w okresie październik - luty i tak sobie myślę, że jest ich od cholery, tylko wtedy nikt jeszcze nie robił dram i szopek. Ja byłam chora od końcówki grudnia przez ok 5 tygodni: kaszel, utrata zapachu i smaku, ból w klatce piersiowej, zmęczenie, rozbicie itd. Poszłam z tym do lekarza, to usłyszałam, że to wirus i musi samo przejść. Co więcej mogę wskazać jakieś 10 innych osób, które znam, które też były chore z podobnymi objawami właśnie od początku sezonu grypowego. Wszystkie te osoby plus ja wyszły z tego cało i obecnie mają się bardzo dobrze (nie licząc ogromnego wku... na ten cały bajzel). Dlaczego te błazny z rządu tego nie wezmą pod uwagę? Wirus nie przyszedł w marcu.

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii