Jak przewidujecie, kiedy skończy się koronko-szopka?

• Jakie są Wasze przewidywania na to kiedy będzie można wrócić do szkoł/ na uczelnię? Piszę pracę lic. i nawet do biblioteki wyjść nie mogę : )) 😤
    Szlag mnie trafia już przez to co się dzieje

• Patroni

@celine91 napisał w Jak przewidujecie, kiedy skończy się koronko-szopka?:

Jakie są Wasze przewidywania na to kiedy będzie można wrócić do szkoł/ na uczelnię? Piszę pracę lic. i nawet do biblioteki wyjść nie mogę : )) 😤
    Szlag mnie trafia już przez to co się dzieje

Gdybyśmy nie działali: połowa kwietnia i rząd zacząłby kontrolować ceny (by nie dopuścić do nagłych wzrostów).
    Ale ponieważ działamy oceniam szanse na przewrót systemu na koniec maja (wyborów nie będzie).

• @Palma to zależy kiedy zaczną się wypowiedzenia pracy

• @Palma
    Palemko, w ogóle to dziękuję Ci za to co robisz, że nagrywasz 🙂
    Ja w 2018r miałam ciężkie stany depresyjne, z których wyszłam w czerwcu ubiegłego roku. Ale już czuję, że przez tę chorą szopkę zaczęło mnie osłabiać... utknęłam teraz w niefajnym punkcie życiowym, nie mogę iść do pracy.. jestem tam niepotrzebna. Szukam nowej pracy, nie idzie mi to, uczelnię mi zamknęli, zastój totalny.. od 2 tyg siedzę na wsi jak w więzieniu - dosłownie. Zajmuję się tłumaczeniem rodzicom tego co się dzieje (korzystając z wiedzy, którą przekazujesz Kasia w filmach) ale niestety oni się nakręcili i są spanikowani i nie chcą słuchać, ślepo wierzą mediom. W dodatku tata jest hipochondrykiem więc jak tylko zakaszle to już twierdzi, że umiera więc taaak...
    Brr, ale ogólnie nie daję się, staram się myśleć pozytywnie i mam nadzieję, że ta popiep.. sytuacja jak najszybciej się skończy.

• @celine91 stay strong! Gadaj im, gadaj, kiedyś coś zadzwoni.

• Ja myślę, że dzieci do końca roku szkolnego będą w domach.

• Nie wiem ale zaś cholera mama zrobiła mi mętlik bo mówi, że ta nagonka jest wyjątkowa na ten rząd, bo nikt z partii nie stoi za nimi nikt. A Nawet jak była nagonka na PO to jakis sojusz tam mieli. Więc tu zaś pytanie czy to PIS chce zrobić nam źle czy ktoś inny i dlatego chcą przyspieszyć wybory. A wybory może dlatego nie są przesuwane bo do tego czasu chcą ogłosić koniec kwarantanny bo to jakby nie było jeszcze 1,5 miesiąca. Tyle pytań a tak malo odpowiedzi.

• Przedstawmy sprawę jasno. Tak czy siak rząd jest w czarnej du... czy będa te wybory teraz czy później. Dla mnie jedyny plus tej całej obecnej sytuacji( mam na myśli wiwus + kryzys) jest taki, że w końcu Polacy dostaną liścia na opamiętanie, wstrząs jest nieunikniony. Brutalne, ale prawdziwe. Ale nie zapominajcie: po burzy zawsze wychodzi słońce 🙂

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii