Uchodźcy w czasie panowania świrusa


 • Wg.gazety „Der Spiegel”Niemcy pomimo walki z koroną chcą przyjąć 1600 uchodźców”-jest solidarna pomoc sla uchodźców pochodzących z obozów w Grecji.

  https://www.spiegel.de/panorama/corona-krise-fluechtlingskinder-aus-griechischen-lagern-sollen-trotzdem-kommen-a-00000000-0002-0001-0000-000170114563
  Jakby powyżej wymieniony link nie działał dodałam ten:
  https://www.stuttgarter-zeitung.de/inhalt.fluechtlinge-in-griechenland-eu-kommissarin-hofft-auf-baldige-umsiedlung-der-kinder.e32783f7-c731-4808-afc3-7b0bdad67368.html


 • @anka to prawda budują już obozy dla uchodzcow


 • Uchodźcy w Hiszpanii protestują swoje niezadowolenie z zakazu wychodzenia i wchodzą na dach ośrodka.


 • @piotr196913 wrzuć tutaj coś jak masz😉.


 • Krótkie tłumaczenie artykułu
  pt.”Uchodźcy: Utrzymanie odległości jest niemożliwe”z dn. 19.03.20
  „Policja musi stałe ingerować w ośrodku dla osób ubiegających się o azyl w Suhl.W ciągu ostatnich kilku dni powtarzały się zamieszki. Mieszkańcy są poddani kwarantannie z powodu przypadku koronowego.

  Od weekendu 533 osób poddano kwarantannie po tym, jak jeden mieszkaniec uzyskał w piątek wieczorem wynik pozytywny na obecność wirusa korony. Mężczyzna przybył do ośrodka tego samego dnia.„

  Link do artykułu w j.niem.:

  http://www.neues-deutschland.de/artikel/1134469.corona-fluechtlinge-abstand-halten-unmoeglich.html


 • Sytuacja w ośrodkach dla uchodźców w Niemczech z dn.19.03.20.
  „Rzecznik Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych potwierdził kilka przypadków zarażenia wirusem korony w ośrodkach dla uchodźców w Niemczech.Odnotowano 13 potwierdzonych zakażeń w sześciu lokalizacjach w czterech krajach związkowych i 31 podejrzanych przypadków w czterech lokalizacjach w trzech krajach związkowych.„

  http://www.neues-deutschland.de/artikel/1134469.corona-fluechtlinge-abstand-halten-unmoeglich.html


 • @anka to jest info od ludzi którzy tam pracują


 • Wszystko idzie zgodnie z planem: Najpierw wydano ostrzeżenie dla podróżnych przed wyjazdem na Wyspy Kanaryjskie by potem puste hotele udostępnić uchodźcom.

  Po tygodniach naznaczania przez prasę i media niemieckich wczasowiczów w Hiszpanii jako nieodpowiedzialnych egoistów, zmuszania do obowiązkowych testów i późniejszej kwarantanny, a w zeszły piątek rząd federalny również ogłosił Wyspy Kanaryjskie „obszarem ryzyka”, postanowiono umieścić tam w opuszczonych kompleksach hotelowych uchodźców .

  Podczas gdy Niemców do wyjazdów za granicę zniechęciły groźby utraty pracy w wyniku długotrwałej kwarantanny (co najmniej 14 dni), testowanie na lotniskach i zagrożenie społeczne ostracyzmem przez całe lato, a teraz, zgodnie z sezonem, także na Baleary wprowadzono ostrzeżenie dotyczące podróży.

  Rajskie wyspy na Atlantyku padły ofiarą wyjątkowej klienteli, która ma gdzieś ostrzeżenia dla podróżnych i wymogi związane z pandemią - uchodźców afrykańskich, głównie z krajów subsaharyjskich. Są to wyłącznie klasyczni imigranci ekonomiczni.

  Jak ogłosił rząd prowincji na Gran Canarii, w samą niedzielę pięć łodzi z 97 Afrykanami dotarło do wybrzeży Kanaryjskich. W poprzednich tygodniach regularnie wypływało średnio kilka łodzi dziennie. W tym roku było ich ponad 4000, a ich liczba wzrosła od zakończenia hiszpańskiej blokady.

  Wyspy Kanaryjskie grożą, że powtórzą dokładnie to, co działo się na Chios, Lesbos lub Lampedusie na Morzu Śródziemnym od dłuższego czasu: Afrykanie zwabieni przez europejskich apostołów uchodźców, lobbystów migracyjnych i nieodpowiedzialnych dobroczyńców poprzez efekt przyciągania zmierzają do ziemi obiecanej - ku niezadowoleniu ludzi przebywających w rejonie lądowania na zewnętrznych granicach UE.

  Wyspiarze muszą bezsilnie patrzeć, jak ich ojczyzna jest okupowana przez najeżdżającą armię młodych mężczyzn.

  Ich masowy atak prowadzi do załamania migracji na Gran Canarii - z powodu braku tam ośrodków meldunkowych: raz po raz donosi niemieckojęzyczny wyspiarski portal informacyjny „Canary Market”, „uchodźcy” muszą spędzać wiele dni w namiotach w porcie Arguineguín niedaleko Mogán.

  Szczytem kpiny jest fakt, że na południu Gran Canarii po raz pierwszy migranci zostali zakwaterowani w wakacyjnym kompleksie, który opustoszał z powodu ograniczeń koronowych: obecnie mieszka w nim 265 Afrykańczyków na koszt państwa hiszpańskiego w bungalowie Vistaflor Zakład w Maspalomas, gdzie Niemcy, Francuzi i Brytyjczycy zazwyczaj odpoczywają w tym czasie i spędzają wakacje za ciężko zarobione pieniądze.

  Obiekt ten nie jest jedyną nieruchomością wakacyjną, która przyjmuje uchodźców: zamknięty od marca hotel w Las Palmas, jak donosi „Canary Market”, został „ponownie otwarty” w ubiegły piątek - na razie dla kolejnych 60 migrantów.

  W końcu wyspiarze mogą mieć tylko nadzieję, że nieproszeni „turyści zastępcy” zostaną jak najszybciej przyjęci przez „Dscherrmani”, kraj marzeń tych lądujących - i przybędą tu jako klasyczni goście Merkel.

  https://www.journalistenwatch.com/2020/09/08/laeuft-plan-reisewarnung/?fbclid=IwAR2D7MgBtTPDE__Ad4bOzfI0XYqDG_cNENU2ZJAnlDpGAzsKPqoy7snL-tg

  -ciekawe jak przekraczają w obecnych czasach granice?Przeciez wszyscy wokół trabia o zamknięciu🤔.
  @baku potwierdza ta sytuacje.Podobno przywożą ich z Maroka.Z tego co mi wiadomo to Grecja i Włochy postawili ostatnio na ochronę granic wiec próbują przez Kanary,moim zadaniem to zaplanowany układ Makrelowej z hiszpańskim guru.
  Szkoda tylko tych wysp bo to niezwykle miejsce na świecie.


 • Po tym, jak politycy na zachodzie obiecali podpalaczom obozu Morii, że przyjmą ich i zaopiekują się nimi, wiadomość szybko się rozniosła.
  Wielu uchodźców podpaliło posiadłości mieszkańców w pobliżu portu w Mitylenie, aby wywrzeć jeszcze większą presję🔥🔥.
  Codziennie dochodzi do zamieszek.
  Więcej na: t.me/nachrichtenportal


 • Jedna na trzy osoby ubiegające się o azyl w Niemczech przylatuje samolotem✈

  W roku 2019 aż 19.201 dorosłych osób ubiegających się o azyl zadeklarowało, że przybyły do ​​Niemiec drogą powietrzną.

  Według BAMF przeprowadzono wywiad wśród ponad 40 000 z 71 000 osób ubiegających się o azyl.

  BAMF nie może dostarczyć dokładnych informacji na temat ilu wnioskodawców przybyło nielegalnie,a ilu wjechało zgodnie z prawem n. p. z różnymi typami wiz.

  W 2019 r. policja ogłosiła, że ​​przechwycono 1078 nielegalnych imigrantów przybywających drogą powietrzną. Ponadto odnotowano 1732 wnioski o azyl i próbę nielegalnego wjazdu. Wnioski te zwykle są do odrzucane.

  Policja stwierdziła, że ​​w momencie wjazdu poprzez lotniska trudno im jest wykryć nielegany wjazd, gdy wjeżdżający posługują się wizami lub sfałszowanymi dokumentami, ponieważ loty w strefie Schengen zasadniczo „nie obejmują kontroli policji granicznej”.

  https://www.pfalz-express.de/bamf-mehr-als-jeder-dritte-asylbewerber-reiste-per-flugzeug-ein/

 • Patroni

  Policja stwierdziła, że ​​w momencie wjazdu poprzez lotniska trudno im jest wykryć nielegany wjazd, gdy wjeżdżający posługują się wizami lub sfałszowanymi dokumentami, ponieważ loty w strefie Schengen zasadniczo „nie obejmują kontroli policji granicznej”.

  Co oni pierdololo? Wcale na lotnisku nie sprawdzaja biletu/dowodu/paszportu/wizy 😂👍
  Nie wiem komu chca takie glupoty wcisnac. Moiby miec problem droga ladowa ale nie samolotem. Co to za głąby


 • @Cynamon szkopom od lat wciskają.Wczoraj wypłynęło nagranie jak niemieccy politycy z partii zielonych w Grecji ustawki do zdjęć z uchodźcami z obozu który sami podpalili robią.Nawet Grecja wzywa by ich nie przyjmować do swoich krajów bo nadal będą dewastować i podpalać.

  A23759FC-28CF-481D-9403-F7B93AD20C7B

  Jak użyłam tego argumentu w odniesieniu do ich guru Södera to jedna pani mnie do Polski z powrotem oddelegowała.Ludzie maja w De nierówno pod sufitem i nie wiem co by się musiało stać by to zmienić.

  Ja w przeciwieństwie do tej pani mam jeszcze jakiś wybór😉.


 • Stało się..
  Uchodźcy podpalili kolejny obóz w Grecji po tym jak Niemcy i Austria obiecała przygarnąć ich z poprzedniego.Politycy to najgorsza zaraza.

  https://www.wochenblick.at/griechenland-asylcamp-auf-samos-brennt/?fbclid=IwAR1U0okIivCJIU83g2C7XasGNBzmBfLwlTxlNnNw8jr8B7tVpguWmsn1mzY


 • Inhalując dym lepiej się odwala sceny przed kamerą.Wspolczesni uchodźcy.

  https://www.facebook.com/100000532345832/posts/3826985117329195/?extid=KmZINUZ1iUAydUSa

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii