WYKRYTO AD BLOCK

Forum rezyduje na niezależnym serwerze, który opłacamy.
Jeśli chcesz nas wspierać - wystarczy, że wyłączysz AdBlocka i pozwolisz reklamom zarabiać.
Dziękujemy!

[PRZYWITAJ SIĘ]

• Hej,
    w tym temacie proponuję przywitać się, jak się ma ochotę powiedzieć coś o sobie.

Może sam zacznę.
    Jestem Maciej, mieszkamy z żoną @annabak88 na wyspie Fuerteventura 🙂
    Oboje mieliśmy przygodę z dietą wegańską, nawet mieliśmy kiedyś z @Palma wywiad który jest na jej kanale YT 🙂
    Nadal nie jemy mięsa..
    bo JEMY ZWIERZYNĘ 🙂

• Siema,
    Jestem Łukasz, wszyscy mnie znają z fejsa jako Doktor Stejk, a ostatnio ŁÓJciec mięseusz (created by @Palma, all rights reserved by @Palma). Jestem z Lublina, jestem na paleo od kilku lat, byłem wege kilka lat, soja mi zniszczyła życie do spółki z kukurydzą i pszenicą, potem byłem paleo wege, paleo, samuraj, paleo plus gryka i komosa, znowu paleo, na diecie karniwora przez 2 tygodnie w lutym 2019 r. -wtedy zacząłem jeść wołowinę regularnie do czego przekonała mnie niejaka Katarzyna z Karaibów, potem wjechało paleo fruteo i wrzucałem różne fruity steaks, nad ktorymi śliniły się miliony, ale w wołowinie zakochałem się do tego stopnia, że innym mięsem zwyczajnie teraz gardzę. Odkąd jem wołowinę zupełnie mi odjebało, ciągle mam dobry humor i sporo energii. Uznaję tylko stejki i burgery z krowy, co kilka dni rybka i czasami gęś. O innych dziedzinach mojego życia pisał nie będę, bo można by napisać wiele, ale nie wiadomo nawet od czego zacząć. Pozdrawiam. Z każdym z chęcią zagadam, więc wbijać do mnie ludziska na dyskusje jak coś 😄 😉

• Patroni

O no zacna historia Łójcze Mięseuszu!!!

Ja się chyba nie muszę przedstawiać ale może jakieś nowe zbłąkane dusze się tu pojawia wiec gwoli ścisłości:

Jestem Palma 🌴. Znajdziecie mnie na JuDupie. Wielu twierdzi że hejtuję wegan za grube miliony od przemysłu mięsnego. Prawda jest taka że hejtuję przemysł mięsny którego częścią są niestety weganie, a nawet o tym nie wiedza (masowe uprawy).

Wiele osób twierdzi że uratowałam im zdrowie i życie. Ja twierdze, że pierdzielą, bo uratowali się sami.

Lubię ludzi i rozmowy. Lubię się uczyć nowych rzeczy. I lubię testować różne systemy i rozwiązania. Uważam że powrót do naturalnej tradycyjnej hodowli jest najlepsza droga do polepszenia sytuacji zwierząt jak i ratowania naszej planety i cywilizacji przed zapaścią.

Warto wspomnieć jakiej się jest religii wiec z religii to ja wierze tylko w stejki na pół surowo 🥩🥩🥩

Amen!

• Witam, jestem ex-weganka od ponad roku. Bylam wegetarianka 8 lat w tym 6 weganka i prawie rok frutarianka. Z autopsji wiem, ze niedobory witamin powoduja zaburzenia psychiczne, ktore mozna uleczyc pozywieniem odzwierzecym. Fascynuja mnie lecznicze efekty diet wysokotluszczowych. Sama jestem teraz LCHF.

• Hej,
    Tu Grzegorz, mieszkam i pracuję w Irlandii , nigdy mi nie odbiło z żadną chorą dietą(wege) tzn jestem od zawsze wszystkożercą. Skłaniam się ku KETO, zrobiłem już adaptację i teraz LCHF ale bez spinania się. Koneser piwa craftowego jak również własnej produkcji. Miłośnik krótkich postów na razie max 48h, Zdecydowany anty-antyszczepionkowiec . Chyba z zainteresowania dietą Keto YT podesłał mi @Palma, gdzie po obejrzeniu wywiadu z @baku trafiłem na FB, no i tu. Szacun i podziw dla @Palma - za to co robisz odnośnie walki z weganizmami wszelakimi 👍
    Pozdrawiam.

• Hejka
    Mam na imię Alicja i jestem człowiekiem pełnym sprzeczności introweryczna gaduła, twardo stapająca po ziemii artystka takie tam 😄

W wieku 21 lat zdiagnozowano u mnie raka(2 cykle chemii które nie pomogły-dziś jestem zdrowa od 6 lat i mam synka który wg lekarzy nie powinien się urodzic-bo ja powinnam nie żyć) i od wtedy bardziej weszłam w swiat diet prozdrowornych i bardzo dużo dała mi dieta dr. Budwig oparta na oleju lnianym. Potem 6 lat jadłam głównie wegańsko ale nie ideologicznie( obiad u mamy jadłam łącznie z miesem) aczkolwiek czułam się źle... na prawdę źle mimo okazjonalnego mięsa. teraz jem low carb (keto mnie pociąga ale niestety obawiam się go przez Zaburzenia Odzywiania-Low Carb nie sprawia mi żadnego problemu) i czuje się o niebo lepiej. Przede wszystkim nie chce mi się ciągle spać, mam dużo lepszą cerę i co najważniejsze nie puchnę (na wega wiecznie zatrzymana woda w organizmie-soli prawie nie jadłam i mimo to wiecznie spuchniete palce) i mam płaski brzuch 😄 .
    Palme widziałam kiedys u Artora i jakoś mnie nie porawło a teraz oglądam na bierząco, tym bardziej , ze tematy psychologiczne mega mnie pociągają.

Kręcę się tutaj gdyż uważam, ze przebywanie w towarzystwie mądrych ludzi ciągnie nas w górę a tam zmierzam 🙂

• @baku witaj
    Jak to nie jesz mięsa bo jesz...

• Witaj jestem junior, mam dopiero 5:0
    Mieszkam w krainie deszczowców. Lubię krowy bo dają sok i są smaczne. Tylko rosną daleko, bo w Winchester.
    Mam żonę, dlatego lubię mój samochód. 😉

• @Palma-odbiła napisał w [PRZYWITAJ SIĘ]:

@baku witaj
    Jak to nie jesz mięsa bo jesz...

hehe no to taki joke, że nie mięso a zwierzyna 🙂
    bo weganie mówią, aaa mięso szkodzi, a mięso dla nich to parówki, kiełbaski i hamburgery, no to mówimy zwierzyna 🙂

• @baku acha. Bo ja to już numeru konta na własnej karcie nie widzę. To dużych.... znaczy liter szukam. 😉
    Znaczy ości mielisz na mączkę czy jednak na tkankach miękkich poprzestajJesz-cie?

• Cześć! Nazywam się Magda i mam 36 lat. Od 3 lat testuję różne diety z różnym (zwykle opłakanym) skutkiem. Póki co zmierzam w stronę słońca czyli steka. Niestety żrem także węgle ale może kiedyś z nich zrezygnuję. Ogólnie szukam dla siebie optymalnego sposobu odżywiania, ostatnio zainteresowałam się dietą św. Hildegardy i prastarymi odmianami orkiszu. Dużą radość sprawia mi pieczenie chleba.
    Prywatnie żona i matka, prowadzę bloga o tematyce krawieckiej i sklep z tkaninami. O i tyle.
    Pozdrawiam!

• @Susanna83
    Witaj Susanna83
    to będę miał do Ciebie pytanie o tkaninę do samochodu, na plastik przy szybie. Bo nie podobał mi się kolor, oskrobalem i teraz nie wiem co dalej. Paskudnie się to klei. No i teraz mam taki minimalistyczny techniczny wygląd. Co byś poleciła na 150cm profilowane powierzchni. 🤔 🙂

• To i ja sie przywitam. Jestem Kasia, kobieta przed 40tka, byla weganka. Od 14 lat mieszkam w deszczowej Szkocji razem z mezem i dzieciakami. Na weganizmie bylam 7 lat i zrujnowalam zycie. Mam za soba kilka akcji weganskich, w tym mocna klotnie z Palma 😜 Po weganizmie zostaly mi problemy zdrowotne i ... tatuaz. Uwielbiam steki i watrobke. Dzien bez steka albo watrobki, to dzien stracony.
    Do porzucenia ideologii przekonala mnie wizyta w szpitalu i filmy Palmy , z ktora wczesniej tak walecznie sie klocilam.
    Mam za soba problemy z piersia, ktore udalo mi sie pokonac przy sztabie roznych specjalistow, przy rownoczesnej odmowie chemii. No i to chyba na tyle z tego przywitania

• Witam to ja. Cóż lubię jaja, w przyszłym roku zamierzam mieć już sporo więcej kur, głównie lubię zielononóżki może z racji tego że ponad wszystko są dzikie i lubią wolność którą im dostarczam. Ich jaja są subtelnie smaczniejsze. Ale są też i inne kurki które znoszą więcej większych jaj.
    Taka reklama trochę 😁
    Muszę się przyznać że to głównie niechęć marchwiusza do jaj i jego marketingowe pierdzielenie powstrzymało mnie skutecznie przed jego wpływem. Jak to tyle witamin i mineralów w jajach i mam to odrzucić.
    Witam serdecznie.

• Cześć. Nie lubię występów na swój temat, więc tyle przestawienia powinno wystarczyć. Reszta wyjdzie w kontekstach.

• Witam i o zdrowie pytam! Cieszę się, że mamy swój kącik, bo ze względu na sztuczne przepychanie weganizmu w kulturze głównego nurtu, Karniwor może pewnego dnia po prostu zniknąć.

• @XIII Ej, wtedy zniknie też człowiek 🙂

• @Anna Ano właśnie, ale wytłumacz to "oświeconym"

• Witam,mam 44 lata i jestem nalogowym dietoholikiem, (dieta Kwaśniewskiego, posty dombrowskiej, oczyszczania na surowo,dieta cykliczna katogeniczna, dieta gersona, dieta Atkinsa czyli białkowa-niskotłuszczowa) , ale całe szczęście wszystkie robiłem źle😋.W Palmoholizm wpadłem około dwóch lat temu i teraz jem normalnie jeżeli wogóle istnieje coś takiego,ale wszystko liczę białko, tłuszcze, cukry(bo we wszystkim są).
    Czyli ogólnie zawsze coś. Mój problem to...... młody wygląd i kondycja długodystansowca(trudno się męczę) . Jak przychodzi ktoś do mojego zakładu to zawsze się pyta gdzie jest szef gowniarzu

• Powitać
    jestem wiegul i też jestem uzależniony od jedzenia. Nie obchodzi mnie co kto je, dopóki mi do michy nie zagląda. Nie lubię skrajności wszelkiej maści, choć potrafię czasami takich odszczepieńców zrozumieć i nie mówię tylko o tych dietetycznych. Jako że to forum jest trochę okołopalmowe, to na Kasię trafiłem przez Atora. Wystąpił u niego taki kudłaty specjalista od Francji (jak dobrze pamiętam to o zamieszki we Francji chodziło) i postanowiłem się bliżej zapoznać, co to za zjawisko z zabawnym akcentem. Od tamtego czasu, różni ludzie na yt wytykali mi że ja jestem ten od palmy i by ze mną nie rozmawiać. Myślę że powinienem to traktować jako komplement.

Log in to reply

Użytkownicy Online

Chcesz być na biężąco?