Tylko spokój może nas uratować.... ;)

• Instrukcja obsługi gdy zacznie Cię ogarniać panika przez głupie media z powodu korony!

(Mam nadzieje, że wszystkie zbankrutują!)

1. Stań przed lustrem

2. Wytrzeszcz oczy

3. Strzel się w pysk

4. Zaśmiej się

5. Zatańcz do piosenki:

i tu mam następujące propozycje

żeby się uśmiechnąć w duszy:

albo

rozpuść włosy i zatańcz do

Obejrzyj stare dobre kabarety:

Celinska!

Smoleń!

Daily Motion - ktoś kojarzy tą swiętną platforme jako alternatywe do youtuba?

Wszystkie odcinki Wojny domowej mają i nie tylko!

https://www.dailymotion.com/video/x6fajdi

• Ja własnie oglądałam to :

i szczerze wpłynęło ciut kojąco

• NOWA SIŁA:

ZDALNY OBSERWATOR:

PAWLIKOWSKA:

GAJA:

• fajnie 🙂

Polecam też tego kolesia 🙂

• @wzdrygiwacz ten nowa siła jakoś tak... daje nadzieje serio. Może serio wszystko zmieni się na lepsze? Chiałabym w to wierzyć ❤

• @Czeko W nas jest siła i potencjał, a nie w tym 1% łobuziaków, którzy chcą rządzić na brzydko. Tylko problem jest taki, że te 99% musi to zrozumieć. No może niekoniecznie 99%, pewnie 50% by wystarczyło, reszta pójdzie za tłumem. Ile mamy teraz ludzi w miarę ogarniętych, krytycznie myślących? Tak rozglądniemy się dookoła? 10%? 20%? 30%?

Myślę, że teraz jest czas w którym ludzie sami orientują się, że coś było i jest nie tak. My im możemy w tym pomóc. Trzeba też pamietać o tym, że to jest proces. Dla nie których szok. I potrzebują na to czasu.

Metody o których mówi Palma są świetne. Wrzucajmy kamyczek do ogródka. Zasiewajmy wątpliwość. A oni sami zaczną drążyć. Niektórym ego nie pozwoli przyznać nam racji. Ale zrobią to zaocznie, w sobie.

10 czy 5 lat temu gdy rozmawiałem z ludźmi to byłem odbierany jak wariat. Dzisiaj jest już lepiej i to widać. Natomiast nadal niektórzy ludzie nie są w stanie rozumieć, że TV może kłamać, manipulować, a autorytety mogą ściemniać. To są tak silnie wgrane programy.

Jeśli przełamie się masa krytyczna i nastąpi względna jedność w myśleniu ludzi to co oni nam zrobią gdy przestaną spływać taxy?

Tyko istotne, aby ten proces tworzenia nowych struktur/władzy/administracji nie przerodził się znowu w jakieś barachło.

Wiem, że troche odbiegam od tematu, ale myślę że to może uspokajać.

Zobaczcie świetny fragment od 6 minuty:

Zrzut ekranu 2020-03-27 o 15.25.58.png

• Ja chyba tego potrzebowałam bo... dostyawałam do głowy. Myślę, że daje troche nadziei

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii