CoronaVrius by dr Paweł Grzesiowski

• https://polskatimes.pl/dr-pawel-grzesiowski-wszyscy-ktorzy-spotkaja-sie-z-koronawirusem-lapia-go-wywiad/ar/c15-14853523

Nie ma sensu mówić, że 20 czy 70 procent wszystkich mieszkańców Ziemi zarazi się koronawirusem, bo docelowo cała ludzkość może się nim zarazić – mówi dr med. Paweł Grzesiowski, ekspert w dziedzinie immunologii i terapii zakażeń, wykładowca Szkoły Zdrowia Publicznego CMKP, prezes Fundacji Instytut Profilaktyki Zakażeń.

Muszę przyznać mimo iż, nie lubię gościa to podoba mi się ten artykuł.
    Taki mainstreamowy głos rozsądku!

I tak wszyscy się zarazimy, nie można tego zrobić za szybko bo system opieki medycznej nie wytrzyma ( chociaż wygląda na to, że teraz nie wytrzymuje bo jest panika ale to inna kwestia dyskusyjna ) i tyle. Jak dla mnie po temacie.

Ludzie sraczki dostali, totalnego bzika, że co jak nas wszystkich zarazi ? No o to właśnie chodiz aby zaraził 😄 I mind fuck się włącza.

• Tu też dobry cytat:

Dlaczego?

Dlatego, że tworzymy statystyki na podstawie tylko potwierdzonych przypadków zakażeń, a przecież nie każdemu robimy badania, czyli prawdziwa śmiertelność koronawi-rusa może być trochę wyższa niż śmiertelność przy grypie. I już się robi zupełnie inna sytuacja. Trzeba być odpowiedzialnym za swoje słowa - to bardzo ważne w takich sytuacjach. Nikt z nas, epidemiologów, takich wypowiedzi by nie autoryzował.

Ale to chyba WHO podało, że śmiertelność koronawirusa wynosi 3,4 procent.

Ale jaką śmiertelność?! Zastrzega się przecież, że szacunek śmiertelności dotyczy wyłącznie przypadków, które zostały potwierdzone badaniami. I to jest prawda - wynosi 3,4 procent. Tyle tylko, że wiemy, iż chorych jest pięć razy więcej, czyli rzeczywista śmiertelność jest pięć razy niższa.

• To wszystko przestaje mieć znaczenie co który lekarz powiedział o wirusie. Nikt nie mówi o gospodarce. Za chwile się skończą oszczędności na koncie u 90% ludzi, i wtedy będzie dosłownie bieda. Ja sama bez przerwy czytam takie opinie, wyszukuję je też i co to daje. Nic. Rządowy program to kpina. Naprawdę powinni wypuścić ludzi z domu, niech idą do pracy, a starsi powinni być zamknięci. Co innego, że połowa ludzi cieszy się że ma wolne, bo rząd im przecież da.

• @AnnaGdynia napisał w CoronaVrius by dr Paweł Grzesiowski:

To wszystko przestaje mieć znaczenie co który lekarz powiedział o wirusie. Nikt nie mówi o gospodarce. Za chwile się skończą oszczędności na koncie u 90% ludzi, i wtedy będzie dosłownie bieda. Ja sama bez przerwy czytam takie opinie, wyszukuję je też i co to daje. Nic. Rządowy program to kpina. Naprawdę powinni wypuścić ludzi z domu, niech idą do pracy, a starsi powinni być zamknięci. Co innego, że połowa ludzi cieszy się że ma wolne, bo rząd im przecież da.

W ogóle to co mówisz mnie rozwaliło.. ale pozytywnie w sensie bo, sam czytałem dużo o kwestii finansowej ale mimo wszystko dałem się wciągnąć w tego bzika od strony zdrowia 🙂

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii