OSTRZEŻENIE dla wszystkich ludzi na ŚWIECIE! Pod żadnym pozorem nie dajcie się szczepić! • Mój znajomy z Kansas przysłał mi dzisiaj filmik amerykańskiego pastora, który wykłada kawę na ławę! Jest po angielsku, ale mówi o coronawirusie jako operacji szarego rządu(deep state) z CIA na czele, twierdzi że ma bezpośrednie informacje od grupy generałów armii amerykańskiej którzy są po naszej stronie. Nie sadze aby byla by to dywersyjna propaganda dezinformacji bo on brzmi jak normalny pastor z małego kościoła a nie krętacz z mega kościołów jakie funkcjonują w USA , gdzie pastorzy to po prostu biznesmeni. Zastanawiam się czy go przetłumaczyć na polski bo ostatnie dwa filmiki , a szczególnie ten z niemieckim lekarzem, które przetłumaczyłem wywołały burzę, jak czytalem komentarze to wymiotowac mi sie chcialo. Aż strach pomyśleć ilu ogłupiony ludzi chodzi po świecie, ktorzy nie potrafia juz myśleć rozsądnie i patrzeć z zimną krwią na dane statystyczne. Jeden nawet mi grozi, że jak wyląduje w jakimś kraju EU to mnie aresztują bo urzędnicy wprowadzają prawo które będzie karać za każde rozprowadzanie Fake News! Na szczęście nasz prezydent Trump jeszcze żyje, broni mnie w USA nasza konstytucja, a kiedy ja będą starali się usunąć to my mamy w domach broń! Link ponizej do filmu, brzmi trochę religijnie , ale jeśli ktoś był kiedykolwiek na południu USA to oni tak mają. • @Andy-Choinski tak sobie myślę o naszym kościele i tej ciszy z powodu odwołania świąt. Może będzie taka akcja te skubance pomogą w szczepieniach , żeby odciążyć ośrodki zdrowia będą szczepić na parafiach "co łaska" • @piotr196913 Jako już male dziecko doszedłem do wniosku że instytucje religijne to ściema stworzona do kontroli a nie prowadzące do Boga kiedy ksiądz na lekcji religii zdzielił mnie linijka rozbijając łuk brwiowy za bycie niepokornym i zadawanie za wielu pytań także się nie zdziw kiedy zaczną pomagać instytucjom rządowym bo to jedno i to samo tylko ubrane w trochę inne szaty. Przez wieki działali z sobą reka w reke aby otumanić społeczeństwa. Pora rozwalić także te wszystkie chamskie systemy, które tak naprawde sa jeszcze gorsze niz rządy bo zniewalają umysł i dusze ludzi od tysięcy lat.


 • Patroni

  Ziom jakby ten pastor podał info z jakiegoś CIA to już by nie żył. Natomiast same takie info ma dobra moc perswazji bo wprowadza lęk.

  Jak tylko granice otworzą a tu jakieś cuda potworzą to spierdalam do Was. Albo na jakaś wasza karaibska wyspę 🙂 • @Palma nie ma problemu zapraszam do nas w odwiedziny lub nawet się przenos, masz do wyboru do koloru, śniegi na północy teraz a na Florydzie masz jak na Karaibach. Jak będziesz chciała to wpadaj do New Jersey to wtedy wszystko wypośrodkujesz. Co do pastora to on nie mówi nic nowego co jest wiadome w kręgach węszących w tak zwanym "disclosure" czyli ujawnienie. Obecnie mamy w USA cicha wojnę domowa, przeciwne frakcje ścierają się ze sobą od dawna a ta cala korona to jest wypłyniecie na powierzchnie jednej z jej części. która ma zasięg globalny. Nie będę wymieniał nazw agencji rządowych aby logarytm nie odpalił swoich macek...ale kilka miesięcy temu nasz prezydent przeprowadził kilka akcji po cichu i zatrzymał wielu agentów i zdrajców narodu, którzy kolaborowali z globalistami. Moj kumpel, polak z pochodzenia jest specjalnym agentem F... B.... I... i mówi jakie zmiany zachodzą w ich szeregach od czasu kiedy ten gnojek , poprzedni prezydent poszedł won! Także Palma wypowiedz tego pastora jest prymitywna, ale trafia do ludzi prostych, którzy musza się obudzić, bo przez lata zakręcono im makaron na uszy i jest im z tym dobrze, ale przyszły takie czasy, ze jeśli się nie obudza to zgina w otchłani elitarnego " jelitowego" szamba. Także mówiąc o aresztowaniach 600 osób , ma racje, nie wiadomo, czy akurat 600 ale wojsko przygotowało już tysiące indictments , które będą użyte do aresztowań i doprowadzenia delikwentów pod sady wojskowe. Wiosna tamtego roku uzbrojone helikoptery amerykańskich "..marines.." wylądowały w siedzibie morderców i największych rozpylaczy narkotyków na świecie C.....I .... A... i zarekwirowano pełno dokumentów. Także kiedy pastor mówi o 200 generałach to wspomina o tzw... white hats i ruchu Q. Trump jeszcze tylko żyje bo ma własnie plecy w nich. Teraz jest także przypuszczenie, ze ta cala korona jest wykorzystywana jako przykrywka do cichych aresztowan wszystkich gnoi z średniej pulki, takich jak zgniłych aktorów i polityków zamieszanych w pornografie dziedzica , satanizm, handel ludźmi itp... dlatego ze wszystko jest uziemione, nikt nie możne wsiąść do swojego jeta i spierdzielić z kraju bo inne kraje także są zamknięte. Na pewno żyjemy w newralgicznych czasach, które będą długo wspominane przez historie świata. Zwykle nie mam czasu aby bawić się w yutubownie, ale miedzy innymi dzięki tobie się wkurzyłem zaczolem ziomowac jeszcze przed korona, kiedy skupiałaś się na biednym Mario!Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam do NJ mamy tutaj mnóstwo potencjalnych ziomali do wyorania. • This post is deleted!


 • @Andy-Choinski dziękuje


Log in to reply
 

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii