Wieści z frontu: STAN PALMIENNY

• Patroni

Siema ziomy, ogłąszam STAN WYJĄTKOWY, STAN EPIDEMII oraz STAN WOJENNY jednocześnie! Nazywam go: STAN PALMIENNY!!!

Mamy wyjątkową, nieznaną z historii sytuację, mamy epidemię KŁAMSTW medialnych na skalę którą dawno wyj... w kosmos oraz mamy wojnę informacyjną!

Więc zaciągam Was wszystkich, bez wyjątku i bez gadania do PALMOWEJ ARMII. Nasza wolność i suwerenność została zaatakowana. Nasza przyszłość została ukradziona. Nam i naszym dzieciom. Ale nie damy się!
    Jesteśmy sprytniejsi niż ta banda elit. Myślą że są naszymi ELITAMI! Myślą, że mogą wszystko. Ale są co najwyżej JELITAMI. Flakami, które efektownie wyprujemy!

W tym wątku przekazujemy sobie oręże walki - INFORMACJE. Filmy, artykuły, własne wywody, etc. Dzielimy się, by się infromować, dyskutować, rozważać i ATAKOWAĆ tam gdzie trzeba.

Zacznę od obecnie przeczytanego przeze mnie artykułu: https://polskioffroad.com.pl/jak-rozpetano-trzecia-wojne-swiatowa/?fbclid=IwAR3wR0pdf-o5YK8RSgXz_WZxLAT9uGk6cPoKuDSMCWsszBe5PSKCDd7ZLxY

w którym mowa o możliwej Chinśkiej roli w tym wszystkim. Ja na chwilę obecną daję temu 75% prawdopodobieństwa (follow the money). Uważam że Chiny jak każdy komunistyczny zamordyzm dążą do władzy absolutnej. Chcą rządzić światem gospodarczo. Nasze "JELITY" wprowadzają po cichu neokomunizm, skupując za bezcen teraz duże firmy, tworząc nacjonalizację. "Jelityzację" if you will... Wszystko dzieje się pod pretekstem i za "błogosławieństwem" jakże teraz wielbionej i wystawianej na piedestał WHO, Światowej Organizacji neoTotalitarty... znaczy Zdrowia. Światowej Organizacji Zdrowia.

Ale sami się udławią tym swoim planem. To ich ostanie podrygi.
    WE WILL WIN!!!
    WygraMY!

• hej Katarzyno Zofio,

podobają mnie sie samoloty, uwielbiam latac.
    Nazwa stan plemienny, w punkt.
    TERAZ ROZCZAROWANIA do Ciebiei tylko do Coiebie:((

wchodze -juz napisałam , po przerwie aby zobaczyć cona mojej ulubionej stronie i to jeszczekiedy samoloty za 1600 na Gwadelupe latały, a tu niema slonecznej strony.
    Tocoz opowiescismi, aby sobie druknac na biurko mapy, nazwe, nazwy, które prezypominają CEL.
    :(((( Smutek mój zaczał sie powiększać kiedy nie mogłam ich druknąć40,30,30
    qrwa,skąd ja ex mat fiz ma wiedziec, czy zamiana pokoju z 1100-po podwyzce, na pokój zwany dziuplą za 700, ups 815 to dobry dil????:(???
    no skąd? Gdzie Catherine sophie czy jakos tak?
    odpuściłam te Twoje WIDEŁA, trudno kazdego szkoda:))))
    ale strony , gdzie komentowałaś jakiś temat- .....7
    Anna
    :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

• Patroni

Zacznę od obecnie przeczytanego przeze mnie artykułu: https://polskioffroad.com.pl/jak-rozpetano-trzecia-wojne-swiatowa/?fbclid=IwAR3wR0pdf-o5YK8RSgXz_WZxLAT9uGk6cPoKuDSMCWsszBe5PSKCDd7ZLxY

Poszło na FB, właśnie zapłaciliśmy Chinom 5,5 mln dolarów za transport sprzętu medycznego 🙂

• Patroni

• @ZdrowySmalec niech otworzą ten czat . Chciałbym podziękować na powitanie lekarzom , pielęgniarkom za pracę na pierwszej linii frontu . Jaruga mnie rozwaliła🤮

• Siema! Trafiłam przypadkiem na Twój kanał. Jest wiecej myślących ludzi tylko trzeba do nich dotrzeć. Proszę zapoznać sie z kanałem "INDYWIDUALISTA" Pana Rafała Badziaga(przedsiebiorca,matematyk, wolnomyśliciel). Mówi o tym co Ty Palma i wielu innych faktach o których mogliscie nie miec pojecia. Analiza tego co sie dzieje plus prognoza. On nie zakłada, że pandemia nie istnieje(nie skupia sie na tym), ale mówi o daleko idących skutkach i działania rzadów. Polecam obejrzec wszystkie od początku, ale zwłaszcza 2 ostatnie, zero lania wody tylko fakty:

• Patroni

@WANDA Jak juz mysle ze cos pojdzie do przodu to takie cos wychodzi....Oni nie zartuja. Faktycznie zostało mało czasu.

• @Palma
    Zaczne od tego, ze wybuch pandemi koronawirusa wlasnie w Chinach byl juz planowany w 2005 r. ((!)) Mówi o tym Bill Ryan, który z pierwszej reki otrzymal ta informacje, a film "The Anglo-Saxon Mission, explained by Bill Ryan : a Project Avalon video", w którym to omawaia zostal wrzucony w maju 2010 r. Prosze zwrócic uwage szczególnie od ok. 14 minuty + 4 minuty.

Druga istotna rzecza jest to, ze - uwaga! - wirus ten, który robi taka "furore", zostal opatentowany, a gdziezby indziej, jak nie w Ameryce, w latach 80-tych. Patrz
    https://stillnessinthestorm.com/2020/01/19-coronavirus-patents-going-back-to-the-80s-filed-before-the-wuhan-outbreak/
    Chodzi oczywiscie o depopke. Moim zdaniem nie jest tak latwo przezbroic wirusa, zeby zbieral obfite zniwa. I tu zawiódl psychopatów w pokladanej w nim nadziei. Pozostalo rozpetanie psychozy, z której tez odnosza korzysci.
    Po trzecie, wirus ten jest jednoczesnie o swiatowym zasiegu testem broni biologicznej. Warto obejrzec wideo "A JEDNAK BROŃ BIOLOGICZNA!!! - Ewa Pawela"

--
    Kto ma monopol na prawdę szerzy kłamstwa
    Those who have a monopoly of truth spread lies

Gdzie interes do zrobienia, zdrowie ludzkie bez znaczenia
    Where the business is to be found, human health is of no account

• @Palma Musimy Wygrać !!! Jak tylko będzie gotowy link do wydarzenia protestu mojej kumpeli wraz z innymi w Mediolanie mają być na balkonach z tego co pisała to wrzucę Pozdrawiam

• to sie w głowie nie miesci...

qrwa https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/FMfcgxwHMZJvWWBXflLBffQxQbSMSzDw

gdzie my zyjemy????
    to dla " równowagi u nas "sie dyskutuje"

• @lisu206 W.T.F wiem, że to do Kasi ale co to ma wspólnego ze stanem plemiennym i wątkiem tematu ...

• Dzień dobry, jam tu nowa, i nie zauważyłam żeby ta tabelka była rozpowszechniona dlatego postanowiłam dorzucić swojego kamyczka (jeśli była to sorki ;P). Statystyki z japońskich badań na diamond princess. Myślę że jak na tak wysoki średni wiek zarażonych znieśli to całkiem nieźle, do tej pory zdaje się zmarło 11 osób.

Link: https://www.niid.go.jp/niid/en/2019-ncov-e/9407-covid-dp-fe-01.html

photo_2020-03-26_19-32-09.jpg

• Serwus!
    dostałem link do Twojego filmu na YT i takiego racjonalnego spojrzenia brakowało mi na YT.

Sam z żoną (która z wykształcenia jest mikrobiologiem) prowadzę śledztwo, które rozpoczęliśmy po obejrzeniu wypowiedzi niemieckiego wirusologa.

Najpierw sprawdziliśmy kim jest Christian Drosten https://de.wikipedia.org/wiki/Christian_Drosten i co robił wcześniej. Okazało się, że jest współodkrywcą SARS i był szefem zespołu który odkrył MERS. Jak widać koleś interesuje się tylko medialnymi wirusami, dlatego też zainteresował się nowym wirusem - https://www.dzif.de/en/researchers-develop-first-diagnostic-test-novel-coronavirus-china Po przeczytaniu tego artykułu zapoznaliśmy się jego publikacją dotyczącą tego jak powstał pierwszy test https://www.eurosurveillance.org/content/10.2807/1560-7917.ES.2020.25.3.2000045

Zaskoczyła nas szybkość z jaką stworzyli ten test, publikacja jest z 23 stycznia. Oficjalne info o przypadkach zapalenia płuc wyszło z Chin 31 grudnia, dopiero 7 stycznia Chiny ogłosiły, że odpowiada za to nowy koronawirus, a 10 wrzucili do bazy genom. Natomiast artykuł z dzif.de (podlinkowany wyżej) o stworzeniu testu został opublikowany 16 stycznia - szybko, prawda? Szczególnie, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że proces publikacji artykułu naukowego wymaga weryfikacji i przez to sporo czasu.
    Na dodatek okazuje się, że pierwszy test nie powstał na podstawie próbek z koronawirusem z Chin tylko z innych placówek (można o tym przeczytać na stronie publikacji).

Dlatego też trzeba sprawdzić jaka była skuteczność tego testu i czy na prawdę pozwalał on diagnozować tylko osoby zarażone COVID-19? (WHO zaleca wykonanie jak największej ilości testów)

Autorzy tłumaczą, że zastosowali w tym przypadku specjalistyczną technologię i w przypadku zagrożenia zdrowia publicznego (już 10 stycznia wiedzieli, że jest to zagrożenie tak duże zagrożenie) potrafią się tak zmobilizować 😛

Wiem, że jest to tylko skrawek tego co się dzieje, ale myślę, że właśnie przyjrzenie się takim szczegółom może nas doprowadzić do kolejnego elementu tej układanki.

Co myślicie o naszym śledztwie dotyczącym powstania pierwszego testu?

ps. jeszcze warto wziąć pod uwagę, że lata świetności (największych luksusów dla pracowników i współpracujących lekarzy) dla koncernów farmaceutycznych minęły jakiś czas temu.

• SŁOWO NT ROTSCHILDÓW...

• @lisu206 Ja dokładam:

(od 2:15)

Generalne czy w tej grze wirusowej nie chodzi m.in. o to, aby państwa serwujące nam teraz "tarcze antykryzysowe" zadłużyły się jeszcze baaaaardziej i głębiej u bankierów?

• @MrWhiteBeats napisał w Wieści z frontu: STAN PALMIENNY:

(już 10 stycznia wiedzieli, że jest to zagrożenie tak duże zagrożenie)

No wlasnie, skad mogli wiedziec ze to sie tak rozrosnie, to jest dobre pytanie. Epidemie to nie tak czesto chyba na swiecie zeby mowic o kazdym wirusie w ten sposob.
    Wedlug wikipedi to kilka ich w sumie bylo
    165–180 – epidemia ospy prawdziwej w imperium rzymskim
    541–542 – epidemia dżumy w Cesarstwie Bizantyńskim, nazywana dżumą Justyniana
    1346–1352 – epidemia dżumy w Europie (tzw. „czarna śmierć”), która zabiła 1/3 ludności kontynentu
    1665 – epidemia dżumy w Londynie
    1707 – epidemia dżumy w państwach biorących udział w wojnie północnej
    1800 – wielka epidemia żółtej gorączki w Hiszpanii i Afryce Północnej.
    1831 – epidemia cholery na Śląsku[4]
    1918 – pandemia grypy, która zabiła 50 milionów ludzi (tzw. grypa „hiszpanka”)
    1963 – epidemia ospy prawdziwej we Wrocławiu
    2003 - epidemia SARS
    2009 - 2010 - epidemia grypy A/H1N1
    2012 - epidemia MERS
    2014 - 2016 epidemia ebola
    2020 - pandemia wirusa SARS-CoV-2 (globalna)

Log in to reply