• Hiszpankę do Europy sprowadzili amerykańscy żołnierze,których postanowiono zaszczepić w obawie przed chorobami panującymi wówczas w Europie a przede wszystkim przez chciwość producentów szczepionek ,którzy wyprodukowali ich za dużo dlatego serwowano im całe koktajle.
    Więcej na ten temat.

Osoba,która często używa tego porównania jest pan Wojciech Cejrowski,który ostatnim czasem chyba zmysły postradał bo takie głupoty opowiada,że szok.

ludziom na te szczegóły uwagę w komentarzu pod filmem:
    „Mam prośbę do pana WC by mógł zaprzestać porównywania wirusa corona do hiszpanki choćby ze względu na jej haniebną historie,chyba że ma jakieś dowody na to,że Amerykanie i tym razem przy nim kombinowali.Milej lektury życzę:”

Link do wiarygodnego artykułu ze źródłami na ten temat⬇️:

https://wolnemedia.net/epidemia-grypy-hiszpanki-z-1918-roku/

Link do filmu WC na You Tube⬇️:

-może ktoś podlajkuje 👍i dotrze to wreszcie na stare lata do niego

• No to są takie porównania z dupy wyjęte.
    Te stare pandemie ( no to były pandemie, jak po 10-20% ludności umierało ), to zupełnie inne czasy.
    Nie było sklepów w których można kupić żywność jaką się tylko chciało ile chciało ( oczywiście w ramach budżetu domowego ).
    Nie było normalnej kanalizacji, nie było łazienek, dupomyjek, żeli do narządów rozrodczych ( rotfl ).
    Kurna przecież teraz do podcierania tyłka są specjalne chusteczki mokre, bo suchy papier zawsze coś zostawi ( bleeeh hehe ).
    Żyli w skupiskach, moja babcia ma 9 rodzeństwa, w 1 chałupie wszyscy mieszkali i to normalne było ( babcia 1923 rocznik w ogóle i jeszcze żyje 🙂 ).
    To przypisywanie wszystkiego szczepionkom też to takie plucie w twarz całej cywilizacji i jej osiągnięciom.

• @baku 🙌Same trafne spostrzeżenia.Pozdrowienia dla babci.Babka mojego chłopaka tez dwie wojenki przeżyła i 92 wiosen udało jej sie dożyć.

• @anka w czasie "hiszpanki" hiszpanie nic o niej nie wiedzieli. :;-}}
    Może coś ma, jednak.
    Dr Jaśkowski rozkręcał hoszpankě i wskazał że to żołnierze amerykańscy po szczepieniach roznosili, szczepiając się z francuskimi łaskami.

• @anka że ty słuchasz tego nawiedzonego? No kto by.....
    ;:-}}

• „Hiszpańska grypa” z 1918 roku: zmarli tylko szczepieni
    Po resztę zapraszam do artykułu poniżej:
    https://gloria.tv/post/pqALDqPnUGYM2JftrRzjtsfAU?fbclid=IwAR3pJ3PYMnir2ASYd2bziQJA4sFGt9mVOPQgLT7W7QGSSl_YnhX0Z-WdbFc

-może warto by takiego pana WC i Konfe w tej kwestii uświadomić?!

• @anka napiszę tak: osobiście nie udało mi się poznać żadnej osoby, która została zaszczepiona i twierdziłaby że szczepienie na grypę to dobry pomysł.
    Wręcz odwrotnie. Może to dotyczy tylko osób, z którymi osobiście mam do czynienia (więc piszcie o swoich przypadkach proszę).
    W skrócie każda osoba, którą znam osobiście po szczepieniu :

• zachorowała na grypę/coś innego rozkładającego ekstremalnie mocno na co najmniej parę dni (ostatnio wuj w strachu przed koronką jako jedyny z grona zaszczepił się na grypę i mimo rzucającego się w oczy unikania ludzi-od bliskich 2-3 metry,styczności z innymi wcale to właśnie ON, nikt inny z otoczenia leżał parę dni później z gorączką bojąc się, że ma covida 😜 )
    • twierdzi, że wcześniej nie chorowała prawie wcale , dopiero po szczepieniu pojawiła się bardzo ciężka grypa i żałuje i przestrzega innych aby się nie szczepić na grypę kategorycznie

• @eshe jak mieszkałam w Polsce to nikt się na takie coś nie szczepił.Nawet mi w Medyku zdaje się mówili,że takie szczepienie nie ma sensu bo wirus mutuje i starego się w szczepionce dostaje.Ja ze wsi pochodzę wiec ludzie jak ich nie przycisło to do lekarza nie szli.Babcia miała wylew do którego się nie przyznała i niestety przechodziła.

W De wiem,że ludziom z grupy ryzyka się to szczepienie poleca.Zwłaszcza sercowcom i ci niestety w to w ciemno wierzą i się szczepią.Ponadto wielu pracodawców oferuje takie szczepienia jesienią w swoich zakładach pracy wiec poniektórzy się szczepią.Jak przechodzą nie wiem?!

Wiem jednak że istnieje tu pewnego rodzaju fanatyzm jeżeli chodzi akurat o to szczepienie.Są to zazwyczaj grupy ludzi niezbyt pełnosprynych z okrojonymi zainteresowaniami. Jest tez ogromna liczba ludzi w De mega uświadomionych,którzy kompletnie na nic się nie zaszczepią.

Ja po ostatniej serii szczepionek na żółta febrę,wściekliznę,żółtaczkę i przypominających na tężec,przypuszczam że rozwinęła się u mnie alergia na pyłki,która nawet zima mnie dopada.

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii