Historia grypy hiszpanki • Hiszpankę do Europy sprowadzili amerykańscy żołnierze,których postanowiono zaszczepić w obawie przed chorobami panującymi wówczas w Europie a przede wszystkim przez chciwość producentów szczepionek ,którzy wyprodukowali ich za dużo dlatego serwowano im całe koktajle.
  Więcej na ten temat.

  Osoba,która często używa tego porównania jest pan Wojciech Cejrowski,który ostatnim czasem chyba zmysły postradał bo takie głupoty opowiada,że szok.

  ludziom na te szczegóły uwagę w komentarzu pod filmem:
  „Mam prośbę do pana WC by mógł zaprzestać porównywania wirusa corona do hiszpanki choćby ze względu na jej haniebną historie,chyba że ma jakieś dowody na to,że Amerykanie i tym razem przy nim kombinowali.Milej lektury życzę:”

  Link do wiarygodnego artykułu ze źródłami na ten temat⬇️:

  https://wolnemedia.net/epidemia-grypy-hiszpanki-z-1918-roku/

  Link do filmu WC na You Tube⬇️:

  -może ktoś podlajkuje 👍i dotrze to wreszcie na stare lata do niego • No to są takie porównania z dupy wyjęte.
  Te stare pandemie ( no to były pandemie, jak po 10-20% ludności umierało ), to zupełnie inne czasy.
  Nie było sklepów w których można kupić żywność jaką się tylko chciało ile chciało ( oczywiście w ramach budżetu domowego ).
  Nie było normalnej kanalizacji, nie było łazienek, dupomyjek, żeli do narządów rozrodczych ( rotfl ).
  Kurna przecież teraz do podcierania tyłka są specjalne chusteczki mokre, bo suchy papier zawsze coś zostawi ( bleeeh hehe ).
  Żyli w skupiskach, moja babcia ma 9 rodzeństwa, w 1 chałupie wszyscy mieszkali i to normalne było ( babcia 1923 rocznik w ogóle i jeszcze żyje 🙂 ).
  To przypisywanie wszystkiego szczepionkom też to takie plucie w twarz całej cywilizacji i jej osiągnięciom. • @baku 🙌Same trafne spostrzeżenia.Pozdrowienia dla babci.Babka mojego chłopaka tez dwie wojenki przeżyła i 92 wiosen udało jej sie dożyć. • @anka w czasie "hiszpanki" hiszpanie nic o niej nie wiedzieli. :;-}}
  Może coś ma, jednak.
  Dr Jaśkowski rozkręcał hoszpankě i wskazał że to żołnierze amerykańscy po szczepieniach roznosili, szczepiając się z francuskimi łaskami. • @anka że ty słuchasz tego nawiedzonego? No kto by.....
  ;:-}}


Log in to reply
 

Użytkownicy Online

Kategorie

 • Forumowo

  Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

 • OFFTOPIC

  Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii