CoronaVirus zgłoszenia ludzi, jak ich system "olewa" ( czyli diagnoza na telefon, albo olewka )

• Wrzucajmy tutaj cytaty ludzi ( ale wymażcie dane ) którzy zgłaszają, jak stwierdzono u nich koronawirusa na telefon, bądź mimo ewidentnych objawów jest olewana.

12cac903-2179-4eef-aa74-dba507cfe611-image.png

• IMG_1745.jpg

IMG_1746.jpg

IMG_1747.jpg

IMG_1748.jpg

• Nie cytat, ale film dziewczyny, która opowiada jak ją potraktowano:

Koronawirus. Pacjentka czekała 88 godzin na wynik testu.
    https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-koronawirus-pacjentka-czekala-88-godzin-na-wynik-testu-mz-sp,nId,4356483

• @wzdrygiwacz

Dodam od siebie, ze od 30maja lezałam do połowy czerwca w szpitalu.

"No i dopadł mnie wirus! Coś mnie brało już od 2015r. ale teraz rozłożyła mnie ta menda całkowicie. To chyba jakaś mutacja bo nie mam gorączki, kaszlu czy utraty smaku. Jedyny objaw to utrata rozumienia. Ja po prostu nic nie rozumiem. Patrzę, słucham i cały głupi jestem.
    W dniu o największej dotychczas liczbie zachorowań na covid 19 niejaki Duda mówi, że wirus ustępuje. Nie rozumiem.
    Jakaś Emilewicz przekonuje, że przedsiębiorcy czują się zaopiekowani przez rząd bo pozwolono im wchodzić do lasu. Nie wiem o czym kobieta mówi.
    Chłopiec o nazwisku Patkowski oświadczył, że marzeniem całej klasy średniej w Polsce, czyli 10 mln ludzi jest 4000 zł brutto. O czym to dziecko mówi?
    Okazuje się, że prezydenta wybierze nam ktoś na kogo wołają Sasin. To po to żeby było zgodnie z konstytucją.
    Jakiś Szumowski stwierdził, że nie robimy testów osobom zagrożonym chorobą bo u nas jest mało zarażeń stwierdzanych tymi testami. O co chodzi?
    A ten Duda dodał, że jak nie zostanie prezydentem to w Polsce zapanuje chaos a on nie zabierze czegoś czego i tak nikt nie chce zabierać.
    I tak jest za każdym razem. Próbowałem już wszystkich tradycyjnych środków: wódki, whisky, wina... Wieczorem jakby trochę pomagały, ale rano objawy znów wracają. Naprawdę nie ma na tego wirusa żadnej szczepionki?"

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii