Co wpierdzielamy w święta ?

• Co będziecie jeść w święta ?

• U mnie w planach domowej roboty wędzony boczek i szynka 😄 Słodyczy, ciast nie lubię, ale pewnie wlecą jakieś pierogi itp, u mnie gluten = migrena gwarantowana 😂 😂

• u mnie ciast jako takich tez nie rodzina bedzie jesc sernik ja nie jadam deserow moze uda się nie wyjsc z keto?

• To zależy wigilia niby bez mięsa ale co rusz wszędzie jakieś mięsne wstawki typu barszczyk na boczku, sałatka ze śledzia, może krewetki, oczywiście karpik musi być

• Ale wczoraj łososia się nażarłem 🙂
    Co najlepsze po jedzeniu wszystko git. Przyszedł czas na deser i BANG jak mi się spać zachciało po nim 🙂

• Wczoraj się zarzekałem, że będę twardy jak chleb z biedronki i nie wylecę z keto, poza tym nie chcę walczyć z histaminą i dzisiaj brat postawił 2kg własnoręcznie robionego sushi i poległem... Jak widzę sushi to oczy mi się robią"jak 5zł" i jest po mnie :D.

• @Dawid-Int Twardy jak chleb z biedry :D. Ja poległam przy serniku. Ciężki i wilgotny,
    żadne tam keto galaretki ze wspomnieniem o twarogu 🙂

• Ja popłynęłam... Zjadłam barszcz, mak z bakaliami, smażony boczek, wypiłam mocną kawę no i miałam anxiety, wyjebało mi histaminę, wyskoczyło mi kilka syfów i mam wysypkę XD Ale jak to mawia klasyk: ,,jakie są walory jazdy bez trzymanki? Kozackie wieczory i bolesne poranki" 😛

• @Ziomala No anxiety też przyszło... Ale jakoś się ogarnęłam, bo jeszcze miałam wyjść do znajomych.
    Po prostu przestałam już jeść 🙂

• Wszystko, ale najbardziej to karkówka pieczona z ćwikłom. 😍😍😍

• Pierogi, karp smażony, ryba po grecku, bigos z grzybem i śliwką, barszcz czerwony do popicia, na deser piernik własnej roboty. Żyje.

• A dzisiaj była 🦆 !!
    Nie ma jak to polskie jedzonko. Delektujemy się ile sił przed powrotem na wyspy 🙂

• pieczeń z udźca wołowego na czosnku i cebulce, mocno wzmocnionego masłem klarowanym.

• Dzisiaj był jeszcze łosoś atlantycki. Ciekawostka. Mam sierściucha który wczoraj zajadał się karpiem. Zjadł go naprawdę sporo. Dzisiaj dawałem mu łososia i nie chciał a 15 minut pózniej dawałem mu morszczuka mrożonego (min. 90% glazury) i zjadł też sporo.

• Wczoraj jadłam nawet pierniki w czekoladzie, które myślałam, że nie lubię (chyba kilogram zjadłam). Ale to taka reakcja na GAPS - od dwóch miesięcy mam restrykcyjną dietę, 2 etapy wprowadzające. Może się znudzić wywar do każdego posiłku... I ciągła myślówa, co można, a co nie. Chyba wrócę do cheat day raz na tydzień, żeby nie oszaleć...

• Jadłam i piłam wszystko co się dało przez tydzień teraz umieram !7 kilo na plus łoczy łopuchniete brzuch jak balon reszty mi się nie chce opisywać ogólnie masakra a na karni byłam ponad rok a wcześniej rok na Keto zgubiłam 20 kilo i ozdrowialam dziś jest po świętach rece się trzęsą cukier skacze głodna jak wilk ... kara musi być wiem ale jak długo jeszcze to potrwa zanim wrócę do normalności omg ? Nigdy więcej

Log in to reply

Użytkownicy Online

Kategorie

• Forumowo

Sprawy dotyczące forum, propozycje, skargi i zażalenia

• OFFTOPIC

Czyli wszystko co nie pasuje do innych kategorii